Just Cause 2… interaktywnie!

Opublikował: kareel
Dodano: 17 stycznia 2010

Komentarze: 1
Just Cause 2… interaktywnie!

Tagi: trailer Just Cause 2

Nowe Just Cause ma być podobno grą niezwykłą. Wszystko przez zupełną rezygnację z liniowego sposobu prowadzenia rozgrywki. Tutaj to Gracz ma decydować o tym jak rozwiązać dany problem i w jaki sposób przejść dalej. Nie wierzycie, że to prawda? Tak? No to zobaczcie interaktywny trailer prezentujący ten tytuł! ..:: sir Mik ::..
Na pierwszy rzut oka wydaje się, że to zwykły filmik, ale w pewnym monecie akcja się zatrzymuje i musimy sami wybrać jak ma się ona dalej potoczyć! Kapitalny pomysł! A dokładnie tak samo ma być i w samej grze, w której dosłownie każdą misję będzie można przejść na kilka różnych sposobów. Szkoda, że premiera dopiero w marcu tego roku!

Koniec gadania, oto filmik!

Skomentuj!

Komentarz został zapisany pomyślnie.

Komentarze

  • Wow! Super! Tylko... Co w tym nadzwyczajnego? Już w pierwszym Far Cry można było dokonać podobnych wyborów - To przecież nic innego jak tylko wybór pomiędzy atakiem z powietrza, lądu, a cichymi podchodami. Dwa ostanie były już w wyżej wspomnianej grze.To żadna nowość, a tylko rozwinięcie już wykorzystanych pomysłów. Fajne - przyznaję, ale nic nowego.
    TheMadHatter18 stycznia 2010
    Wow! Super! Tylko... Co w tym nadzwyczajnego? Już w pierwszym Far Cry można było dokonać podobnych wyborów - To przecież nic innego jak tylko wybór pomiędzy atakiem z powietrza, lądu, a cichymi podchodami. Dwa ostanie były już w wyżej wspomnianej grze.To żadna nowość, a tylko rozwinięcie już wykorzystanych pomysłów. Fajne - przyznaję, ale nic nowego.
Co myślisz o:

Just Cause 2… interaktywnie!

0.0
zagłosuj!
głos oddany!
Reklama
-->