Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Legend of Sufr

  Legend of Sufr

  Czekamy na wysoką falę i zaczynamy zabawę. Im więcej różnych trików uda się nam wykonać i pozbierać power-upów tym lepszy wynik i przychylniejsze spojrzenia plażowiczek :-). Sterowanie strzałkami. Miłej zabawy!

  Dodano: 13.04.10 22:19
  więcej
 • Danger Chamber

  Danger Chamber

  Ciekawa gra polegająca na rzucaniu piłki do kosza. Wybieramy kont i silę rzutu i próbujemy trafić do kosza. Z każdym kolejnym poziomem robi się ciekawiej bo pojawiają się różne przeszkody. Zresztą zobaczcie sami. Proste zasady i ogromna grywalność. Polecamy!

  Dodano: 11.04.10 00:37
  więcej
 • Falling Blocks

  Falling Blocks

  Z góry spadają na nas wielkie i ciężkie kamienne bloki. Jak długo uda się Wam po nich skakać i nie dać się zgnieść? Sterowanie strzałki plus Z do skakania.

  Dodano: 10.04.10 22:01
  więcej
 • The Great Eggscape

  The Great Eggscape

  Utrzymana w świątecznych klimatach gra przypominająca do złudzenia typową gierkę typu defence. Tym razem jednak to my jesteśmy atakującymi! Musimy jak najszybciej przeprowadzić świąteczne jajko przez labirynt i nie dać się trafić :-) Zabawne i całkiem grywalne.

  Dodano: 07.04.10 01:18
  więcej
 • Hyper Square 2

  Hyper Square 2

  Labiryntówka. Musimy znaleźć wyjście ze skomplikowanego labiryntu. Uważajcie – po drodze czai się na nas cała masa różnych pułapek, od miotaczy ognia, aż po wirujące ostrza! Sterowanie za pomocą kursorów.

  Dodano: 09.03.10 23:17
  więcej
 • Shopping Cart Hero 2

  Shopping Cart Hero 2

  Naprawdę zwariowana gra, która jest symulacją… skoków na sklepowym wózku! Tak, tak nie przesłyszeliście się. Rozpędzamy się z górki, wskakujemy do wózka i niczym Małysz lecimy jak najdalej. Pomysł świetny a sama gra daje dużo frajdy. Co więcej możemy nawet wyposażyć swój wózek w kilak zabawnych gadżetów. Jakich? Sprawdźcie sami!

  Dodano: 05.03.10 23:01
  więcej
 • Lern to fly

  Lern to fly

  Zabawna gierka w której uczymy latać… pingwina. Zjeżdżamy z lodowej skoczni i staramy się balansując ciąłem „polecieć” jak najdalej. Pomiędzy poziomami możemy wykupywać różne bonusy, jak np. silnik rakietowy :-) Całkiem przyjemne!

  Dodano: 02.03.10 20:44
  więcej
 • Keyboard Mayhem

  Keyboard Mayhem

  Uważacie, że potraficie szybko pisać na klawiaturze? Tak? To sprawdzacie się w tej gierce. Musimy jak najszybciej wpisywać podane na ekranie słowa aby zadawać ciosy i zepchnąć wroga do przepaści. Dobre do trenowania szybkiego pisania i zabawne. Polecamy!

  Dodano: 01.03.10 22:12
  więcej
 • Pwong 2

  Pwong 2

  Po prostu Pwong! Mutacja słynnego Pong czyli odbijanie piłeczki przez dwie platformy. Różnica? Masa kolorów i dużo, dużo więcej piłeczek, czasami jest na planszy jest ich nawet kilkanaście co powoduje, że zabawa jest naprawdę dynamiczna. Polecamy!

  Dodano: 25.02.10 23:29
  więcej
 • FlOw Game

  FlOw Game

  Flashowa wersja słynnej na PS3 gry FlOw. Starujemy mikroskopijnym oceanicznym zwierzątkiem i zjadamy wszystko co tylko jest mniejsza od nas. Bardzo miła relaksująca gierka – polecamy!

  Dodano: 22.02.10 19:45
  więcej