Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Aubital

  Aubital

  Bardzo ciekawa gra i „mroczna” gra przygodowa. Przemierzamy rozległe poziomy, które jednak są pogrążone w prawie całkowitej ciemności, na szczęście kulka która sterujemy daje nieco światła. Starajcie się przeczytać wszystkie napisy jakie napotkacie po drodze, dają one cenne wskazówki na temat tego jak pokonać przeszkody po drodze.

  Dodano: 07.03.10 20:14
  więcej
 • Neverending Light

  Neverending Light

  Świetna i naprawdę klimatyczna przygodówka. Wyruszamy wraz z wycieczką do mrocznej jaskini, naraz wszystkie światła gasną i atakują nas jakieś potwory. Bohaterem sterujemy za pomocą kursorów zaś mysz służy nam do obsługi latarki. Sprawdźcie co się stało w jaskini, uratujcie swoją dziewczynę! Miłej zabawy! Gra ma naprawdę świetną grafikę i dźwięk, łącznie z digitalizowanymi głosami wszystkich bohaterów!

  Dodano: 17.02.10 16:29
  więcej
 • Śmierć

  Śmierć

  Co powiecie na gierkę w której wcielamy się w samą śmierć? Aby zacząć „zabawę” po załadowaniu gry wciśnijcie >>5<< i potem >>1<<< . W samej grze naszym celem jest takie użycie dostępnych na planszy przedmiotów, aby uśmiercić daną osobę, czasami bardzo ważna jest kolejność.. Milej „zabawy”.

  Dodano: 15.02.10 23:25
  więcej
 • Mayas Treasurs

  Mayas Treasurs

  Szukamy skarbów! Całkiem przyjemna i bardzo ładna graficznie „przygodówka”, w której szukamy ukrytych przedmiotów a potem używamy ich w odpowiednich miejscach. Aby przechodzić między planszami klikajcie na brzegach ekranu…

  Dodano: 27.01.10 21:46
  więcej
 • Alice is Dead 2

  Alice is Dead 2

  Dziwna ale bardzo klimatyczna przygodówka w stylu escape. Poruszamy się po kilku planszach, zbieramy różne przedmioty i kombinujemy jak ich potem użyć. Jeżeli lubicie tego typu gry to będziecie zachwyceni.

  Dodano: 14.01.10 22:58
  więcej
 • After

  After

  Naprawdę świetna i nietypowa przygodówka z domieszką platformówki. Przemierzamy kolejne poziomy sterując uroczym stworkiem, rozmawiamy z napotkanymi postaciami i zmniejszamy albo powiększamy przedmioty tak, aby dostać się do niedostępnych wcześniej miejsc. To wszystko w świetnej rysowanej grafice, która po prostu ma swój styl. Sterowanie jest dosyć proste – postacią kierujemy kursorami. Myszy się używa tylko do powiększania/pomniejszania obiektów i ich zaznaczania. Gra ma zresztą dosyć przejrzysty samouczek wiec szybko się we wszystkich połapiecie. Gorąco polecamy!

  Dodano: 06.01.10 01:06
  więcej
 • Hannah Montana: Wireless Quest

  Hannah Montana: Wireless Quest

  Szukamy razem z Hannah Montana zagubionego notatnika. Mamy na to tylko 30 minut! Powodzenia! Sterowanie jest stosunkowo proste – kursory odpowiadają ruch postacią, spacja służy do przyjrzenia się danemu obiektowi zaś mysz do wykonywania innych akcji. Przydałaby się też minimalna znajomość angielskiego… Jednym słowem – przygodówka w sam raz dla miłośników tego serialu.

  Dodano: 28.12.09 22:17
  więcej
 • Oddworld: The flash adventure

  Oddworld: The flash adventure

  Oddworld: The flash adventure to gra przygodowa. Zadaniem gracza jest klikać w odpowiednie miejsca na kolejnych ekranach wywołując przy tym konkretne akcje posuwające całą historie do przodu. Prosta przygoda dla niewymagających graczy.

  Dodano: 24.09.09 10:53
  więcej
 • Scooby-Doo Episode 4: The Temple of Lost Souls

  Scooby-Doo Episode 4: The Temple of Lost Souls

  Czwarty epizod gry o nierozłącznej drużynie złożonej z dwóch największych łakomczuchów świata: Scooby-Doo i Shaggyego Rogersa. Tym razem trafiają oni do świątyni zagubionych dusz, w której przyjdzie im przeżyć kolejną "straszliwą" i pełną humoru przygodę.

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.

  KLAWISZE KIERUNKOWE  -  Poruszanie postaciami
  SPACJA  -  Użycie przedmiotu
  T  -  Zmiana przedmiotu
  P  -  Zatrzymanie gry
  S  -  Zapisanie stanu gry
  L  -  Wczytanie zapisanego stanu gry

  Dodano: 01.09.09 22:08
  więcej
 • Apartment 13

  Apartment 13

  Apartment 13 to gra detektywistyczna. Rozwiąż zagadkową śmierć w apartamencie analizując dowody, zeznania podejrzanych itp.

  Dodano: 14.05.09 21:22
  więcej