Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Eruption Disruption!

  Eruption Disruption!

  W Eruption Disruption! musimy lecieć samolotem, unikając chmur pyłu pochodzących z wybuchu wulkanu oraz zbierać brakujące balony badawcze.

  Dodano: 14.09.10 22:11
  więcej
 • Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?

  Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?

  Onlinowa wersja znanego „teleturnieju”. Sprawdź czy jesteś mądrzejszy od dziecka :-) Pytania są niby proste ale… Szkoda tylko, że jest tak mało pytań…

  Dodano: 15.04.10 00:00
  więcej
 • Batman Spot the Difference

  Batman Spot the Difference

  Szukamy różnić na dwóch obrazkach ze słynnym człowiekiem nietoperzem. Czy potraficie znaleźć je wszystkie?

  Dodano: 22.03.10 21:07
  więcej
 • The Classroom 2

  The Classroom 2

  Gra o… ściąganiu na sprawdzianach w szkole. Tak właśnie o tym. Sterujemy naszym „bohaterem” za pomocą strzałek i gdy tylko nauczyciel nas nie widzi podbiegamy do kolegi (tego „żółtego”) i klikając na nim ściągamy od niego zadania. Trochę głupie, ale nawet zabawne i pomysłowe!

  Dodano: 16.03.10 23:42
  więcej
 • Find The Numbers - Challenge 9

  Find The Numbers - Challenge 9

  Szukamy ukrytych numerów na każdym z obrazków. Podpowiemy tylko, że jest ich aż 25! Czy znajdziecie je wszystkie?

  Dodano: 15.03.10 16:04
  więcej
 • Animator vs Animation 2

  Animator vs Animation 2

  Druga część chyba najsłynniejszej animacji flashowej świata. Ponownie rysownik ściera się z…narysowanym przez siebie ludzikiem. Jeżeli jeszcze tego nie widzieliście, to jak najszybciej nadróbcie zaległości!

  Dodano: 09.03.10 22:23
  więcej
 • ANZAC Biscuit Cooking Game

  ANZAC Biscuit Cooking Game

  Gra, w której… pieczemy ciasteczka! Prosta ale całkiem fajna gra kucharska (nowy gatunek), z której możemy nauczyć się w jaki sposób piecze się pyszne biszkoptowe ciasteczka. Miłego gotowania!

  Dodano: 08.03.10 17:41
  więcej
 • Cheating Lover

  Cheating Lover

  Wcielamy się w rolę detektywa który poluje na zdradzające swych mężów żony. Nasze zadanie jest proste – musimy nagrać kompromitujący materiał. Uważajcie jednak, nikt nas nie może zauważyć, jeżeli widzicie ze podglądane postacie się odwracają, to przerwijcie filmowanie! Uwaga! Gra tylko dla dorosłych. Jeżeli nie masz +18 lat to poszukać czegoś innego :-)

  Dodano: 26.02.10 19:10
  więcej
 • Amazing Latte Art.

  Amazing Latte Art.

  Naprawdę słodka gra! Naszym celem jest tworzenie dekoracji ze śmietanki na gorącej kawie. Musimy jak najszybciej narysować linie między kolejnymi numerami i zobaczyć co nam wyszło. Nietypowa tematyka ale wciąga!

  Dodano: 25.02.10 22:46
  więcej
 • Ski Shop

  Ski Shop

  Kierujemy sklepikiem z akcesoriami dla narciarzy i staramy się jak najszybciej obsłużyć wszystkich klientów. Typowa zarabianka, chociaż tym razem mamy naprawdę dużo produktów i trzeba się bardzo naklikać aby dogodzić wszystkim kupującym. Sterowanie jest bardzo proste – obserwujemy jaki towar chce kupić dana osoba, wybieramy go z odpowiedniej półki (na początek tylko jedna z butami) i zanosimy klientowi. Miłego „zarabiania”!

  Dodano: 23.02.10 21:00
  więcej