Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Asteroid Wars

  Asteroid Wars

  Bardzo ostro futurystyczna strzelanka. Piękna kolorowa grafika, niezła grywalność i dużo, dużo, dużo strzelania!

  Dodano: 22.03.10 21:13
  więcej
 • Clear Vision II

  Clear Vision II

  Po raz kolejny wcielamy się w rolę snajpera. Tym razem jednak jesteśmy zawodowym zabójca eliminującym cele za kasę, potem jednak historia nabiera tempa. Gra jest naprawdę fajnie wykonana! Sprawdźcie sami!

  Dodano: 21.03.10 01:19
  więcej
 • Desert Rifle

  Desert Rifle

  Bronimy pustynnej bazy przed wrogami. Na początku każdej misji wybieramy uzbrojenie a potem wszystko zależy już tylko od nas i naszego celnego oka. Musimy jak najszybciej wystrzelać wszystkich biegnących w naszą stronę wrogów. Pamiętajcie, że jak robi się gorąco możecie przyciągnąć myszkę do siebie aby schować się za osłoną. Powodzenia!

  Dodano: 13.03.10 16:32
  więcej
 • Dog Fight 2

  Dog Fight 2

  Kontynuacja Dog Fight, czyli świetnej strzelanki, w której sterowaliśmy myśliwcem z czasu I Wojny Światowej. W drugiej części gry wita nas jeszcze lepsza grafika, mamy więcej możliwości i więcej zadań. Sterowanie kurosy plus spacja do strzelania. Polecamy! Gra hit!

  Dodano: 13.03.10 16:22
  więcej
 • Windhawk

  Windhawk

  Naprawdę świetna i dynamiczna strzelanka z grafiką 3D! Zasiadamy za sterami futurystycznego helikoptera i rozwalamy wszystko co lata. Po każdej misji możemy ulepszyć także swoją broń. Gra ma naprawdę niezłą grafikę. Zresztą sprawdźcie sami! To jeden z najlepszych tego typu tytułów!

  Dodano: 11.03.10 21:21
  więcej
 • Stick Strike

  Stick Strike

  Bardzo prosta ale wciągająca strzelanka z widokiem z góry. Mierzymy się z botami na jednej z kilku małych map, dostępny jest nawet tryb Capture the Flag! Sterowanie WSAD plus myszka, klawisze 1-2-3-4 odpowiadają zaś za zmianę broni. Miłej zabawy!

  Dodano: 10.03.10 16:33
  więcej
 • Color Wars

  Color Wars

  Prosta ale wciągająca strzelanka. Naszym zadaniem jest eliminacja różnokolorowych wrogów latających po planszy. Utrudnieniem jest, to, że występują oni właśnie w kilku kolorach a my możemy niszczyć tylko tych mających taką sama barwę jak my. Aby zmienić kolor strzelania wciskajcie klawisze a-s-d. Powodzenia!

  Dodano: 05.03.10 23:12
  więcej
 • Flash Crysis

  Flash Crysis

  Gra, która jest inspirowana słynnym Crysis. Podobnie jak i w pierwowzorze mamy tu świetną grafikę, przynajmniej jak na tego typu gierki. Cała reszta to już typowy celowniczek. Sturlamy do pojawiających się w różnych miejscach wrogów, a gdy robi się za gorąco chowamy się (spacja) za skałami. Całkiem dynamiczne i grywalne!

  Dodano: 04.03.10 21:49
  więcej
 • Elona Shooter

  Elona Shooter

  Bardzo fajna i rozbudowana strzelanka. Bronimy fortecy przed atakiem wroga strzelając do nadbiegających z naprzeciwka wrogów. Tutaj jednak mamy do wyboru całą masę róznych postaci; każda z nich dysponuje nieco innym uzbrojeniem, a po odparciu każdej fali również można wybierać nowe umiejętności, kupować lepszą broń czy ulepszać fortyfikacje. Jednym słowem – setki możliwości!

  Dodano: 26.02.10 19:01
  więcej
 • The Arrow of Time

  The Arrow of Time

  W „strzale czasu” naszym zadaniem jest obrona latającej fortecy przed atakami różnych wrogów. Gra ma naprawdę świetna muzykę, dla której samej już warto ją uruchomić. Cała zabawa wydaje się prosta – naciągamy myszką wirtualny łuk, celujemy i strącamy kolejnych nieprzyjaciół. Wrogowie są jednak naprawdę zróżnicowani i niektórych można strącić z nieba tylko trafiając w ich słaby punkt. Miłej zabawy!

  Dodano: 20.02.10 23:38
  więcej