Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Motorcross Outlaw

  Motorcross Outlaw

  Wybierz swój motor i ruszaj na trasę! Wykonuj ekstremalne sztuczki i zbieraj bonusy.

  Dodano: 20.09.10 18:54
  więcej
 • Legend of Sufr

  Legend of Sufr

  Czekamy na wysoką falę i zaczynamy zabawę. Im więcej różnych trików uda się nam wykonać i pozbierać power-upów tym lepszy wynik i przychylniejsze spojrzenia plażowiczek :-). Sterowanie strzałkami. Miłej zabawy!

  Dodano: 13.04.10 22:19
  więcej
 • Danger Chamber

  Danger Chamber

  Ciekawa gra polegająca na rzucaniu piłki do kosza. Wybieramy kont i silę rzutu i próbujemy trafić do kosza. Z każdym kolejnym poziomem robi się ciekawiej bo pojawiają się różne przeszkody. Zresztą zobaczcie sami. Proste zasady i ogromna grywalność. Polecamy!

  Dodano: 11.04.10 00:37
  więcej
 • Ragdoll tenis

  Ragdoll tenis

  Tenis, w którym sterujemy zawodnikiem-kukiełką. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to jak się ona zachowuje. Zresztą sprawdźcie sami – sterowanie strzałkami.

  Dodano: 02.04.10 17:30
  więcej
 • Crazy Golf

  Crazy Golf

  Naprawdę dziwna i zabawna odmiana golfa. Kortami jest tutaj stół z położonymi kilkoma ołówkami a gramy…kawałkiem zmiętego w kulkę papieru! Po prostu zobaczcie sami! Dobra zabawa gwarantowana!

  Dodano: 15.03.10 18:20
  więcej
 • Skateboard City

  Skateboard City

  Świetna flashowa symulacja jazdy na desce. Masa różnych tras i tricków do wykonania oraz całkiem przyzwoita muzyka. Polecamy! Sterowanie jest proste - kursory odpowiadają za ruch, spacja służy do wykonania skoku, a klawisz „z” odpowiada za tricki. Miłej zabawy!

  Dodano: 07.03.10 00:55
  więcej
 • Narty!

  Narty!

  Jazda na nartach! Naszym celem jest nie tylko pokonanie całej strasy (sterowanie: kursory plus spacja- skok), ale też wykonanie po drodze jak największej liczby widowiskowych akrobacji. Gra ma naprawdę świetną grafikę i daje ogromne możliwości wykonywania różnych tricków. Powinna się spodobać wszystkim miłośnikom białego szaleństwa.

  Dodano: 27.02.10 23:55
  więcej
 • Nice catch

  Nice catch

  Zabawna gra w Baseball w kreskówkowej, mangowatej oprawie. Po uruchomieniu gry klikamy na japońskim napisie i zaczynamy zabawę. Gra jest bardzo prosta – czekamy na odbicie piłki i sterując strzałkami ustawiamy się tak aby ją złapać. Potem musimy wcisnąć spację w momencie gdy wskaźnik będzie znajdować się na zielonej pozycji. I to tyle! Może za proste, ale za to zabawne!

  Dodano: 24.02.10 23:44
  więcej
 • Boom Boom Volleyball

  Boom Boom Volleyball

  Jednym słowem kobieca plażowa siatkówka! Piłką jest tutaj jednak bomba, jeżeli spadnie ona kilka razy na ziemię to wybucha! Sterowanie jest proste – kurosy (strzałka w dół przysiad przydatny do odbijania niskich podań) plus spacja odpowiadająca za odbicie. Miłej zabawy!

  Dodano: 14.02.10 20:28
  więcej
 • Downhill Snowboard 3

  Downhill Snowboard 3

  Zima w pełni więc pora pojeździć na wirtualnej desce. Naszym celem jest wykonanie jak najbardziej efektywnych trików. Sterowanie A, S, Z, X - łapanie deski, strzałka w górę odpowiada za skok, natomiast strzałki w prawo/lewo - obrót.

   

  PS. Aby zacząć zabawę kliknijcie na jednej z tabliczek koło szczytów…

  Dodano: 09.02.10 21:45
  więcej