Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Jedi vs Jedi Blades of Light

  Jedi vs Jedi Blades of Light

  Zostań Jedi! Dzięki tej gierce możemy sami sprawdzić kto wygra finałowy pojedynek z III części trylogii Star Wars. Obi-Wan? Czy może Anakin? To zależy tylko od Was. Sterowanie sprawia trochę problemów, ale jeżeli się do niego przyzwyczaimy gierka staje się bardzo przyjemna. Klawisze A i D odpowiadają za typ ciosów, a kursory w „górę” i „dół” zmieniają kąt pod jakim atakujemy wroga. Niech moc będzie z Wami!

  Dodano: 10.03.10 16:26
  więcej
 • Super Smash Flash

  Super Smash Flash

  Coś dla miłośników słodkich pokemonów i nie tylko – zwariowana gra akcji, w której słynni bohaterowie z gier, kreskówek i komiksów wałczą o życie. Wybieramy bohatera, tryb gry i trafiamy na arenę. Sterowanie kursory plus o do skoku i „p” do ataku. Każdy z bohaterów dysponuje unikatowymi atakami i gra się nim nieco inaczej. W grze znajdziemy też masę różnych ciekawych plansz. Można nawet grać z przyjacielem. Polecamy!

  Dodano: 27.02.10 23:47
  więcej
 • Fear Unlimited

  Fear Unlimited

  Całkiem niezła nawalanka, w której sterujemy wojownikiem uzbrojonych w dwa pistolety i śmiercionośny miecz. Do przejścia kilka plansz pełnych różnych dziwnie wyglądających wrogów. Sterowania nauczycie się z samouczka, powiemy tylko, że postacią kierujemy za pomocą kurosów zaś za ataki odpowiadają klawisze S i D. Miłego siekania wrogów!

  Dodano: 17.02.10 16:41
  więcej
 • Side Ring Knockout

  Side Ring Knockout

  Zostań bokserem i pokonaj nieprzyjaciela na ringu! Gierka daje nam całkiem dużo możliwości, możemy zadawać ciosy zarówno lewą (A) jak i prawą ręką (S), bronić się (D), chodzić po ringu (kursory) a nawet wykonywać rożne kombinacje ciosów (atak + kursory). Co więcej po każdej wygranej walce możemy nieco ulepszyć swojego zawodnika! Sprawdźcie sami i podbijcie komuś, rzecz jasna wirtualnemu, oko :-)

  Dodano: 14.02.10 20:39
  więcej
 • Puppet Wars

  Puppet Wars

  Bardzo dynamiczna bijatyka gdzie zawodnikami są … kukiełki uzbrojone w mordercze noże zaś całą akcję obserwujemy z lotu ptaka. Po każdej wygranej możemy też ulepszyć swojego wojownika. Wbrew pozorom ta prosta gierka daje naprawdę dużo możliwości. Sterowanie mysz plus klawisze AD do poruszania postacią.

  Dodano: 11.02.10 22:46
  więcej
 • Achilles

  Achilles

  Dosyć krwawa gra, w której sterujemy antycznym wojownikiem i przebijamy się przez kolejne poziomy pełne wrogów. Walka jest raczej prosta – wciskamy klawisze T i Y i szatkujemy nieprzyjaciół co daje naprawdę masę frajdy.

  Dodano: 26.01.10 21:20
  więcej
 • Arcanorum

  Arcanorum

  Ciekawa gra, w której latamy przedziwną maszyną, wykonujemy różne zadania i walczymy z wrogami. Swój pojazd można ulepszać na dowolne sposoby, a gra jest naprawdę fajna, mimo nieco niewygodnego sterowania (kursory), spróbujcie sami! Mały tips – aby zadawać więcej obrażeń tak sterujcie pojazdem aby łańcuch kręcił się wokół Was i próbujcie nim trafić we wroga! Powodzenia!

  Dodano: 09.12.09 16:43
  więcej
 • Dad'n'me

  Dad'n'me

  Nieco dziwna gra, w której łazimy napakowanym, fioletowym (!) kolesiem i pierzemy wszystkich, którzy staną nam na drodze. Wszystko to w konwencji rysunkowej ale z ogromną ilością krwi i przemocy. Postacią sterujemy strzałkami, zaś klawisze A i S służą do zadawania ciosów (można też chwytać przedmioty lezące na ziemi i rzucać nimi we wroga), ciosy można oczywiście łączyć w różne combosy.

  Miłej demolki!

  Dodano: 26.11.09 20:34
  więcej
 • Crazy Flasher 3: The King of Death Match

  Crazy Flasher 3: The King of Death Match

  Świetna bijatyka! Walka na całego! Jedna z lepszych gier online w tym gatunku. Polecam!

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.

  W, S, A, D  -  Poruszanie postacią
  B  -  Atak / Podnoszenie przedmiotów
  N  -  Skok / Przeładowanie broni
  M  -  Atak specjalny (Zabiera odrobinę energii)
  SPACJA + KIERUNEK  -  Zmiana broni

  UWAGA: Klawisze można dowolnie zmieniać.

  Dodano: 22.09.09 13:54
  więcej
 • Dynasty Street

  Dynasty Street

  Dynasty Street to bijatyka kreskówkowych ludków. Ostro naparzają się po mordach używając okazjonalnego uzbrojenia.

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.

  STRZAŁKA W LEWO / PRAWO  -  Poruszanie postacią
  SHIFT + KIERUNEK  -  Bieg
  STRZAŁKA W DÓŁ  -  Kucnięcie
  STRZAŁKA W GÓRĘ  -  Skok
  Z  -  Uderzenie pięścią (Także z kucnięcia i doskoku)
  X  -  Kopnięcie (Także z kucnięcia i doskoku)
  SPACJA  -  Interakcja z otoczeniem / Przytrzymanie klawisza powoduje zignorowanie leżącego na ziemi przedmiotu

  Dodano: 18.09.09 18:24
  więcej