Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Sweet Surrender

  Sweet Surrender

  Kolejna „świąteczna” gierka. Skaczemy po platformach przebrani w króliczka i zbieramy pyszne jabłka. Raczej proste ale nawet całkiem przyjemne.

  Dodano: 07.04.10 01:22
  więcej
 • Eminem Mania

  Eminem Mania

  Sterując Eminemem staramy się unikać wścibskich paparazzi. Wszystko w konwencji prostej platformówki - zbieramy monety uciekając przed fotografami, a gdy zdobędziemy je wszystkie pędzimy do wyjścia z danej planszy. Proste ale bardzo trudne. Starowanie kursory plus „z” do skakania.

  Dodano: 04.03.10 21:45
  więcej
 • Bubble Quest

  Bubble Quest

  Przyjemna „niby” platformówka, w której sterujemy balonikiem i musimy się przedostać przez kilkanaście poziomów. Tym co różni tą grę od innych jest to, że możemy tutaj latać! Wystarczy napompować balonik (A + strzałka w górce) i potem wciskając klawisz „S” powoli wypuszczać powietrze. Uważajcie jednak, aby nie wlecieć w jakąś przeszkodę i nie pęknąć :-)

  Dodano: 03.02.10 23:34
  więcej
 • Non Non Adventures

  Non Non Adventures

  Platformówka, w której sterujemy zwinną wiewiórką i pomagamy jej zbierać smakowite orzeszki. Przyjemne dla oka i proste. Sterowanie kursorami, spacja do wyboru poziomu.

  Dodano: 13.01.10 22:21
  więcej
 • Recoil

  Recoil

  Ciekawa platformówka, w której sterujemy skaczącym kwadracikiem i pokonujemy kolejne poziomy. Utrudnieniem jest to, że nasza „postać” musi się ciągle poruszać i skakać a my możemy tylko wybrać (używając kursów) w której stronę chcemy się przemieszać. Niby proste, ale świetnie zbudowane poziomy powodują, iż ten tytuł naprawdę wciąga.

  Dodano: 25.12.09 22:33
  więcej
 • Star world

  Star world

  Bardzo przyjemna platformówka, w której naszym celem jest zebranie wszystkich gwizdek porozrzucanych po planszy. Sterowanie – kurosy plus spacja, której używamy gdy chcemy skoczyć. Plansze, na których się bawimy są naprawdę ciekawie i pomysłowo zrobione a gra, jak na tego typu tytuły jest naprawdę duża i starczy nam na więcej niż jeden wieczór. Polecamy!

  Dodano: 20.12.09 22:49
  więcej
 • Ultimate Flash Sonic

  Ultimate Flash Sonic

  Udana konwersja klasycznego "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku wzbogacone o trzy dodatkowe postacie: Cream, Knuckles i Tails. Poza tym drobnym dodatkiem gra jest dokładnie taka, jak przed laty, a więc z całą pewnością niezwykle grywalna. Polecam.

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.

  STRZAŁKA W LEWO / PRAWO  -  Poruszanie postacią
  STRZAŁKA W DÓŁ  -  Kucnięcie
  STRZAŁKA W GÓRĘ  -  Spojrzenie w górę
  SPACJA  -  Skok
  STRZAŁKA W DÓŁ + SPACJA  -  Turlanie się
  ENTER  -  Zatrzymanie gry

  Dodano: 18.12.09 19:12
  więcej
 • Sinterklass

  Sinterklass

  Gra w sam raz na święta! Wcielamy się w postać w samego świętego Mikołaja i doręczamy prezenty wprost do kominów. Po drodze przeszkadzają nam jednak ptaki, które jednak można wykorzystać do wskoczenia na wyższą platformę. Powodzenia! Sterowanie kursorami.

  Dodano: 06.12.09 19:39
  więcej
 • Draw Play

  Draw Play

  Bardzo nietypowa platformówka, w której, aby dostać się do końca każdego poziomu musimy sami narysować bohaterowi drogę! Nie jest to jednak proste, bo czeka na nas masa utrudnień takich jak kolczaste platformy czy poruszające się inne mordercze przeszkody, musimy wiec wykazać się nie tylko zręcznością w skakaniu ale też dobrze zaplanować drogę jaka nasz czeka.

  Sterowanie myszką (rysowanie), kursory służą natomiast do poruszania się postacią.

  Dodano: 24.11.09 22:56
  więcej
 • Headcase

  Headcase

  Zwariowana platformówka, te słowa chyba najlepiej opisują Headcase. Przemierzamy kolorowe światy (sterowanie kursorami, spacja-skok) i staramy się zebrać wszystkie kryształy i dotrzeć do końca planszy uważając przy tym na wrogów (można ich zabijać skacząc w ich stronę) i różne inne groźne przeszkody.

  Dodano: 07.11.09 20:57
  więcej