Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Back In Time 2

  Back In Time 2

  Wcielasz się w postać Daniela którego wykopano z boysbandu. Cofnij się w czasie
  i zemścij się.

  Dodano: 30.01.14 13:10
  więcej
 • Day in Chernobyl

  Day in Chernobyl

  Udajesz się z klasą na wycieczkę do Czarnobyla. Jednak gubisz się i teraz musisz się z tego miejsca wydostać.

  Dodano: 30.01.14 12:54
  więcej
 • Famous Paintings Parodies 2

  Famous Paintings Parodies 2

  Mona Lisa w przebraniu Batmana i biblijne obrazy z kostiumami z McDonald's? To druga część gry Famous Paintings Parodies, sprawdź czy zgadniesz, co autor miał na myśli.

  Dodano: 29.01.14 12:00
  więcej
 • Sushi Cat

  Sushi Cat

  Bardzo zabawna gierka w której pomagamy kotku złapać różne pyszności. Zabawa polega na takim spuszczeniu naszego tłustko kociaka aby odbijając się od brzegów planszy złapał całe jedzonko leżące na planszy.

  Dodano: 13.04.10 22:35
  więcej
 • Mechanics

  Mechanics

  Sympatyczna gra logiczna, w której musimy tak ułożyć wszystkie koła zębata aby uruchomić cały mechanizm. Miłej zabawy!

  Dodano: 09.04.10 22:47
  więcej
 • Speelgoed mahjong

  Speelgoed mahjong

  Kolejny Mahjong – tym razem jednak z pięknymi animowanymi klockami. Zasada zabawy jest taka sama jak w innych grach tego typu – szukamy par identycznych klocków i powoli oczyszczamy całą planszę.

  Dodano: 09.04.10 11:27
  więcej
 • Gear Tower

  Gear Tower

  Skomplikowania nietypowa łamigłówka. Naszym celem jest zebranie z każdego poziomu zębatego kółeczka. Zabawa dzieli się na dwie fazy - w pierwszej gra zapamiętuje nasze ruchy a w drugiej możemy wykonać kolejne i ewentualnie też je zapamiętać. Dzięki czemu możemy np. na raz wcisnąć dwa przyciski. Brzmi skomplikowanie ale jak już połapiecie się o co w tym chodzi, to dobra zabawa gwarantowana.

  Dodano: 24.03.10 18:26
  więcej
 • Hexagon

  Hexagon

  Prosta ale wciągająca gra logiczna. Musimy tak obracać tarczą, aby jej kolory zgadzały się z tłem. Jeżeli nam się to uda, to wciskamy BRAKE i zabawa toczy się dalej. Jeżeli jednak dopasujemy co najmniej dwa kolory, to zyskamy trochę czasu.

  Dodano: 18.03.10 23:57
  więcej
 • Trains!

  Trains!

  Bawimy się kolejką! Na każdej z plansz musimy zebrać do swojego składu wszystkie wolne wagoniki i potem dojechać do stacji docelowej. Sterowanie myszką (najeźdźcie na lokomotywę a pojawią się opcje ruchu…).

  Dodano: 18.03.10 23:42
  więcej
 • Super Bolz

  Super Bolz

  Bardzo interesująca gra logiczna, która ma w sobie cos z bilardu. Musimy w taki sposób pchnąć pierwsza kulę, aby trafiła ona (lub kulki przez nią ruszone) w co najmniej trzy bile tego samego koloru. Wbrew pozorom nie jest to łatwe i wymaga masy kombinowania! Miłego główkowania!

  Dodano: 07.03.10 20:27
  więcej