Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Drag race

  Drag race

  Wyścigi motocyklowe w nieco innym stylu. Cała sztuka polega na takim manipulowaniu gazem (spacja) i skrzynią biegów (kursory), aby jak najlepiej wykorzystać przyspieszenie i moc silnika naszego motoru. Uważajcie jednak - za dużo gazu i spalicie silnik!

  Dodano: 13.04.10 01:30
  więcej
 • Webbli Racers

  Webbli Racers

  Zabawna gra wyścigowa. Wybieramy jeden z zwariowanych wozów i ruszamy na trasę. Sterowanie strzałkami – w czasie jazdy starcie się zebrać jak najwięcej monet. Naprawdę wciąga, tym bardziej, że trasy po których się ścigamy są naprawdę bardzo urozmaicone. Sprawdźcie zresztą sami!

  Dodano: 09.04.10 22:54
  więcej
 • Tractors power

  Tractors power

  Pokonywaliśmy już przeszkody za pomocą różnych pojazdów, ale chyba nie mieliśmy jeszcze okazji jeździć traktorem. Podobnie jak w innych grach tego typu chodzi tutaj o to aby pokonać wszystkie przeszkody na trafie i zachować równowagę pojazdu. Sterowanie strzałkami.

  Dodano: 24.03.10 18:12
  więcej
 • Desert Rally

  Desert Rally

  Pustynny rajd. Wybieramy samochód i zaczynamy! Zabawa wydaje się prosta (możemy tylko przyspieszać i hamować - kursory), ale wbrew pozorom do celu nie jest dojechać tak prosto. Jeżeli będziemy bowiem za bardzo gazować, to szybko zniszczymy auto na muldach, a znów za wolna jazda da nam mało punktów.

  Dodano: 21.03.10 01:33
  więcej
 • Fire Truck

  Fire Truck

  Kto z Was chciał kiedyś zostać strażakiem? W tej grze zasiadamy właśnie za kierownicą wozu strażackiego i pędzimy do pożaru. Po drodze czeka nas jednak wiele utrudnień i naprawdę „wyboista trasa”. Musimy tak balansować wozem (kursory), ale się nie wywrócić. Czy zdarzycie przejechać wszystkie trasy w ciągu 60 sekund?

  Dodano: 11.03.10 21:11
  więcej
 • Sim Taxi 4

  Sim Taxi 4

  Po prostu symulator taksówkarza. Jeździmy po mieście i staramy się jak najszybciej dostarczyć klienta w żądane miejsce (obserwujcie strzałkę w górnym lewym rogu ekranu). Sterowanie strzałkami. Całkiem fajnie, chociaż może nieco za proste.

  Dodano: 07.03.10 00:48
  więcej
 • Bike Mania 2

  Bike Mania 2

  Kolejna cześć popularnej gry Bike Mania. Podobnie jak wcześniej, naszym celem jest przejechanie całej trasy na motorze. Po drodze czeka nas jednak cała masa przeszkód podczas pokonywania których naprawdę łatwo jest stracić równowagę i zakończyć zabawę widowiskowym upadkiem. Sterowanie kursorami.

  Dodano: 02.03.10 20:01
  więcej
 • Neon Rider

  Neon Rider

  Bardzo fajna gra wyścigowa, w której musimy jak najszybciej pokonać daną trasę. Jest tylko jedno „ale” - nasz motocykl jeździ po różnobarwnych trasach i potrafi jechać tylko po takiej powierzchni jakiego jest sam koloru. Kluczem do wygranej jest właśnie odpowiednio szybkie zmieniania kolorów naszego pojazdu (strzałki), aby utrzymać się na trasie. Samym motorem kierujemy za pomocą WSAD.

  Dodano: 23.02.10 21:11
  więcej
 • Mining Truck

  Mining Truck

  Kolejna gierka polegająca na przejechaniu całej planszy bez wywrotki. Tym razem jednak jeździmy wielką górniczą ciężarówką. Zasady są jednak takie same – musimy przejechać całą trasę tak balansując naszym wozem aby ten się nie wywrócił. Dla utrudnienia wieziemy jednak ładunek, którego nie możemy stracić po drodze. Sterowanie strzałkami. Powodzenia!

  Dodano: 22.02.10 19:56
  więcej
 • Two Wheeler Trauma 2

  Two Wheeler Trauma 2

  Musimy przeprowadzić naszego motocyklistę przez tor pełen najróżniejszych przeszkód. Sterowanie za pomocą strzałek, jedzcie powoli i ostrożnie, oto klucz do sukcesu.

  Dodano: 20.02.10 23:50
  więcej