Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Black Eyed Peas – ubieranka

  Black Eyed Peas – ubieranka

  Jeżeli lubicie ten zespół, to teraz możecie się pobawić i sami dowolnie ubrać jego członków. Miłej zabawy!

  Dodano: 03.02.10 23:28
  więcej
 • Barbie

  Barbie

  Lubicie lalki Barbie? Jeżeli tak to spodoba się Wam pewnie i ta ubieranka – wcielamy się tutaj właśnie w stylistkę najsłynniejszej lalki świata! Wbrew pozorom to jedna z najbardziej rozbudowanych gier tego typu – możemy nawet wybierać rodzaj tkaniny z jakiej jest zrobione dane ubranie!

  Dodano: 27.01.10 21:55
  więcej
 • Ubieranka - Kevin Jonas

  Ubieranka - Kevin Jonas

  Kolejna ubieranka z gwiazdą muzyki w roli głównej, niestety jednak główny „bohater” jest raczej mało podobny do swojego pierwowzoru. Całkiem dużo ubrań!

  Dodano: 26.01.10 00:10
  więcej
 • Telefonowa ubieranka!

  Telefonowa ubieranka!

  Tego jeszcze nie było! Dekorujemy… telefon! Jak widać twórcom ubieranek nie brakuje ostatnio pomysłów :-)

  Dodano: 24.01.10 22:11
  więcej
 • Zimowa ubieranka

  Zimowa ubieranka

  Zima w pełni więc i ubieranki związanej z tą porą roku nie mogło dzisiaj zabraknąć. Musimy jak najładniej wystroić dziewczynę na wypad w góry! Do działa!

  Dodano: 20.01.10 23:34
  więcej
 • Królowa Śniegu

  Królowa Śniegu

  Pełna wersja jednego z najbardziej legendarnych FPS w historii – Heretic. W grze wcielamy się w rolę młodego wojownika imieniem Corvus, który musi obronić świat przed demonicznym Wężowym Jeźdźcem. Cała gra bazuje na podrasowanym silniku słynnego Dooma, ale jest utrzymana w realiach fantasy. Z wrogami będziemy więc walczyć głownie za pomocą magii. Jednym słowem klasyka – musicie zagrać!

  Oczywiście do uruchomienia gry potrzebny będzie nam jakiś emulator DOSu w rodzaju DOS Boxa.

  Dodano: 17.01.10 22:47
  więcej
 • Amanda Seyfried

  Amanda Seyfried

  Nowa ubieranka – tym razem, jak sama nazwa gierki mówi ubieramy znaną aktorkę - Amanda Seyfried. Wszystko utrzymane jest w bardzo ciekawej stylistyczne i grając mamy wrażenie, że czytamy kolorowy magazyn. Miłej zabawy!

  Dodano: 14.01.10 23:04
  więcej
 • Nadia Catwalk Show

  Nadia Catwalk Show

  Bardzo nietypowa i ciekawa ubieranka, w której musimy jak najszybciej i najlepiej ubrać modelkę w danym stylu, tak aby zdarzyła wystąpić na wybiegu. Każdą kolację oceniają potem sędziowie a jeżeli zdobędziemy odpowiednią ilość punktów, to przechodzimy dalej. Masa ubrań i dodatków, kilka rożnych kolacji, świetna grafika i dźwięk. Uwaga - wciąga! Gorąco polecamy!

  Dodano: 13.01.10 22:30
  więcej
 • Famous Couples 5 – Zmierzch

  Famous Couples 5 – Zmierzch

  Ubieramy kolejną znaną parę, tym razem z filmu Zmierzch. Całkiem dużo opcji, chociaż gdy zagramy dłużej okaże się, że tak naprawdę wielu możliwości tu nie ma. Graonline raczej tylko dla fanów Zmierzchu.

  Dodano: 12.01.10 20:26
  więcej
 • Just Married

  Just Married

  Kolejna ubieranka – tym razem musimy wystroić do ślubu młodą parę, nawet sporo możliwości a i tematyka trochę nietypowa.

  Dodano: 03.01.10 19:21
  więcej