• Opublikował: kareel
  Dodano: 7 grudnia 2009

  Komentarze: 7

  Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition – trainer + 7 (dla v. 1.1)
  Zawartość archiwum rozpakowujemy do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie  teraz w czasie gry: NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona moc; NUMPAD3 – punkty umiejętności nigdy się nie kończą; NUMPAD4 – szybko zdobywamy kolejne poziomy; NUMPAD5 – jeden cios zabija; NUMPAD6 – włącza możliwość teleportacji; NUMPAD7 – zapisuje aktualną pozycję NUMPAD8 – przenosi nas do zapisanej wcześniej pozycji; NUMPAD+ - super prędkość gry; NUMPAD. – zwykła prędkość gry F12 – pokazuje / ukrywa menu trainera w czasie gry. Trainer jest napisany z myślą o oryginalnej wersji gry z łatką 1.1; w innych może już nie działać poprawnie. Zalecamy także sprawdzenie czy nie jest blokowany przez Waszą zaporę ogniową lub antywirusa....
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 grudnia 2009

  Komentarze: 14

  Colin McRae Dirt 2 – trainer +2
  Wystarczy, że rozpakujemy trainer (najlepiej do folderu z grą), włączymy Colina oraz ten zmyślny programik i teraz w czasie gry: INSERT – włącza trainer; NUMPAD1 – nieskończone $; NUMPAD2 – zawsze wygrywamy; DELETE – wyłącza trainer; Trainer powinien działać poprawnie z oryginalną, niemodyfikowaną wersją gry. Wszystkie nakładki czy zmiany mogą powodować już problemy. Zalecamy taż sprawdzenie czy Wasz antywirus lub zapora ogniowa nie blokują dostępu temu programowi do plików gry.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 grudnia 2009

  Komentarze: 2

  4x4 Off-Road Racing - pełna wersja (DOS)
  Chyba jedna z pierwszych gier wyścigowych z terenówkami w tytule. Kilka samochodów do wyboru, dosyć dużo tras i zabawa polegająca głównie na jak najszybszym omijaniu różnych przeszkód, które pojawiają się na torze podczas wyścigu. Dochodzi do tego też element planowania i ekonomii – przed wyścigiem robimy bowiem zakupy i zaopatrujemy się w różne rzeczy bez których nie przejedziemy więcej niż kilkanaście kilometrów, jak chociażby wycinarka do ratowania naszego wozu gdy ugrzęźnie w  bagnie… Niestety grafika jest bardzo słaba, ale czego tu dużo wymagać od gry z 88 roku! Gra jest oczywiście DOSowa więc do jej odpalenia potrzebować będziemy jakiegoś emulatora tego systemu, w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Zool 2 – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja jednej z najbardziej znanych amigowych platformówek – Zool 2. Sterujemy kosmitą-karateką i przechodzimy przez kilka naprawdę zwariowanych graficznie poziomów, tłukąc po drodze masy wrogów i zbierając…słodycze! Gra jest naprawdę zabawna, ma całkiem ładną grafikę i nawet dzisiaj powala mistrzostwem w designie poziomów. Sprawdzicie sami! Uwaga! Jest to amigowa wersja gry, więc do jej odpalenia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego systemu :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 1 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Gyromancer – trainer +4 (dla v. 1.0.0.1)
  Tradycyjnie rozpakowujemy trailer do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie i teraz: F1 Szybko ładujące się umiejętności. Po aktywowaniu tej opcji wystarczy, że trafimy jedną kombinację i od razu możemy używać wszystkich dostępnych umiejętności. F2 dodaje 10.000 punktów. F3 Wróg nie może używać swoich umiejętności Trainer jest przeznaczony dla oryginalnej wersji Gyromancer z patchem 1.0.0.1. W innych wersjach może już nie działać poprawnie. Zalecamy także sprawdzenie czy trainer ma dostęp do plików gry i nie jest blokowany przez Waszego antywirusa i zaporę sieciową.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 30 listopada 2009

  Komentarze: 4

  Grand Theft Auto IV – trainer +6 (dla v.1.0.4.0.)
  Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy trainer oraz Grand Theft Auto 4 i teraz w czasie zabawy, na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1 – nieskończona amunicja; NUMPAD2 – niezniszczalne samochody; NUMPAD3 – jeden strzał zabija; NUMPAD4 – możemy biegać bez odpoczynku; NUMPAD5 – super prędkość gry; NUMPAD6 – gra w zwolnionym tempie; NUMPAD7 – zwykła prędkość gry; Trainer jest przeznaczony docelowo dla oryginalnej wersji gry z zainstalowaną łątką o numerze 1.0.4.0.; w innych wersjach może już nie działać poprawnie. Zalecamy także upewnienie się czy Wasza zapora sieciowa i antywirus nie blokują dostępu temu trainerowi do plików gry:
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Asterix: Operation Getafix – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja gry, w której spotkamy się z bohaterami popularnego i kultowego komiksu o  dzielnym Gallu Asterixie. Naszym zadaniem jest zebrać składniki do przygotowania magicznego napoju, który musi uzdrowić chorego druida. Całkiem ładna grafika utrzymana w klimacie oryginału, humor i parę fajnych pomysłów sprawiają, iż gra się naprawdę przyjemnie. Nie tylko dla fanów serii! Jak sama nazwa mówi, jest to wersja gry przeznaczona dla systemu DOS, zalecamy więc użycie jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Lego Indiana Jones 2 – trainer +3
  Trainer po ściągnięciu rozpakowujemy do folderu z grą, uruchamiamy to i to i teraz: F8 – dodaje 10 000 punktów; F9 – dodaje 1000 punktów dla Gracza 1 F10 -  dodaje 1000 punktów dla Gracza 1 F12 – nieśmiertelność dla Gracza 1 (włączone/wyłączone) F12 – nieśmiertelność dla Gracza 1 (włączone/wyłączone) Trainer powinien działać poprawnie z oryginalną nie modyfikowaną (czyli bez łatek) wersją gry. Zalecamy też jednak sprawdzenie czy antywirus i zapora sieciowa nie blokuje temu programikowi dostępu do plików gry.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 listopada 2009

  Komentarze: 60

  S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - trainer +9 (dla v. 1.6.01)
  Ściągamy plik z naszej strony, rozpakowujemy do folderu z grą i teraz w czasie zabawy: NUMPAD7 – nieśmiertelność; NUMPAD8 – możemy skakać i biegać bez przerwy; NUMPAD9 – nieskończone zdolności PSI; NUMPAD4 – nie szkodzi nam radiacja; NUMPAD5 – możemy nosić naprawdę dużo ekwipunku; NUMPAD6 – nie czujemy głodu; NUMPAD + - włącza dodatkowe kody i teraz : C – latanie J – super skok (przytrzymaj podczas skoku ) Trainer powinien działać poprawnie w oryginalnej wersji gry z łątką o numerze 1.6.01. Polska wersja językową może czasami sprawiać jednak problemy. Zalecamy także odblokowanie plików gry w swoim antywirusie albo zaporze sieciowej tak aby trainer miał do nich dostęp.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 listopada 2009

  Komentarze: 6

  S.T.A.L.K.E.R.: Zew Prypeci - trainer +8 (dla v. 1.0)
  Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go i uruchamiamy STALKERA. Teraz w czasie gry na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – możemy ciągłe biegać i się nie męczymy; NUMPAD3 – radiacja nie jest już nam straszna; NUMPAD4 – nieskończone $; NUMPAD5 – niezniszczalne bronie; NUMPAD6 – nieskończona amunicja; NUMPAD7 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD8 – włącza możliwość teleportacji; NUMPAD9 – zapisuje aktualna pozycję; NUMPAD0 – przenosi do zapisanej wcześniej pozycji.. Trainer powinien działać poprawnie w oryginalnej wersji gry, bez żadnych łatek czy nakładek. Polska wersja językową może czasami sprawiać jednak problemy. Zalecamy także odblokowanie plików gry w swoim antywirusie albo zaporze...