• Opublikował: kareel
  Dodano: 26 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Pro Evolution Soccer 2010 - Patch v.1.02.
  Nowa łatka do Pro Evolution Soccer 2010, naprawiająca kilka niedoróbek technicznych, oraz rozwiązujący problemy pojawiające się gdy dodajemy do gry kontent ściągnięty z netu. Łatka nie wymaga instalacji żadnych wcześniejszych aktualizacji.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 listopada 2009

  Komentarze: 46

  Ninja Blade - trainer +5
  Po ściągnięciu rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy zarówno grę jak i trainer i teraz na klawiaturze numerycznej: INSERT – włącza trainer; NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 - nieskończona krew i kryształy; NUMPAD3 – nieskończona energia; NUMPAD4 – łatwe zabijanie bossów; NUMPAD5 – wrogowie padają po jednym ciosie; DELETE – wyłącza wszystkie efekty. Trainer został przygotowany z myślą o oryginalnej, nie modyfikowanej wersji gry. Pamiętajcie że jakiekolwiek łatki, mody czy nakładki mogą spowodować, iż program już nie będzie działać jak należy. Zalecamy także udostępnieniu mu plików gry w Waszym antywirusie i zaporze sieciowej.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Alien Breed 3D – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja najsłynniejszego amigowego FPSa - Alien Breed 3D. Eksponujemy bazę opanowaną przez krwiożerczych obcych. Gra miała jak na tamte czasy całkiem niezłą grafikę i była chwalona za mroczny, świetny klimat, chociaż podobno grywalność była już taka sobie. Czy tak jest naprawdę? Sprawdzicie sami i zagrajcie w hit sprzed lat!   PS. Jak sama nazwa mówi, do odpalenia tej gry będziemy potrzebować jakiegoś emulatora Amigi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 listopada 2009

  Komentarze: 8

  Red Faction: Guerrilla – trainer +10
  Tradycyjnie, ścigamy plik, rozpakowujemy go do folderu z grą i teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona amunicja i granaty; NUMPAD3 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD4 – maksymalna ilość ludzi; NUMPAD5 – jeden strzał zabija; NUMPAD6 – niezniszczalne pojazdy; NUMPAD7 – dodaje 99.999 forsy ; NUMPAD8 – włącza możliwość teleportacji; NUMPAD9 – zapisuje aktualną pozycję; NUMPAD0 – teleportuje do zapisanej pozycji NUMPAD+ - super prędkość gry; NUMPAD- - gra w zwolnionym tempie; NUMPAD. – zwykłą prędkość gry. Uwaga. Trainer działa prawidłowo w oryginalnej, niemodyfikowanej w żaden sposób wersji gry. Jeżeli używacie jakiś łatek czy nakładek...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 25 listopada 2009

  Brak komentarzy

  1000 Miglia – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja gry wyścigowej, w której zasiadamy za kierownicą wielu kultowych wozów produktowych w latach 30 ubiegłego wieku. Gra posiada całkiem niezłą grafikę (przynajmniej jak na tamte czasy :-) i pozwala się nam ścigać na wielu torach w kilku znanych miastach na świecie. Jeżeli lubicie stare samochody, to ten tytuł powinien się Wam naprawdę spodobać. Uwaga! Oczywiście jest to DOSowa wersja gry, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora DOSa, np. DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Aaargh! – pełna wersja (DOS)
  Aaargh! to stara i przyjemne gierka, w której wcielamy się w przerażającego potwora i niszczymy po kolei różne osady. Nie jest jednak prosto – musimy uważać na próbujące nas zabić katapulty i różne dokuczliwe, łatające stwory. Na szczęście można zawsze zjadać ludzi i regenerować swoje zdrowie :-) Jednym słowem czeka nas sporo zabawy! Uwaga! Jest to DOSowa wersja gry, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Burntime – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja gry Burntime przeznaczona na Amigę. Burntime, to świetny i klimatyczny tytuł, którego akcja rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie zniszczonym przez wojnę atomową. Wędrujemy po pustkowiach, spotkamy różnych ludzi, walczymy, zdobywamy jedzenie i coraz lepszy ekwipunek. Wszystko to w świetnej rysowanej grafice. Jeżeli lubicie gry w stylu Fallouta to i ta się powinna Wam spodobać. Polecamy! Jest to wersja przeznaczona dla komputerów typu Amiga (z kośćmi AGA) więc aby odpalić tą grę musimy posiadać jakiś emulator tego sprzętu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Burntime – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja starej gry Burntime, protoplasty hitów rodzaju Fallouta. W Burntime trafimy do świata zniszczonego wojną atomową i próbujemy w nim przeżyć. Zwiedzamy pustkowia i ruiny miast, zbieramy przedmioty, polujemy, przyłączamy do drużyny napotkanych ludzi i wykonujemy różne zadania. Gra ma całkiem niezłą rysowaną grafikę i naprawdę świetny klimat. Jeżeli lubicie postapokaliptyczne tytuły, to będziecie zachwyceni. Uwaga! Jest to wersja gry przeznaczona pod system DOS, zalecamy wiec użycie jakiegoś emulatora tego systemu, typu DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Komentarze: 33

  Call of Duty: Modern Warfare 2 – trainer +8
  Ściągamy i rozpakowujemy go do folderu z grą i teraz używając klawiszy: F1 - nieskończona amunicja; F7 - nieskończone granaty; F2 - nieśmiertelność F3  - super prędkość; F4  - super celność broni; F5 – bronie strzelają bez odrzutu, dzięki temu stają nie niesamowicie celne; F6 – każdy strzał zabija; NUMPAD1– zapisuje aktualną pozycję; NUMPAD2 – teleportuje do wcześniej zapisanej pozycji; F8 – skaczemy naprawdę wysoko. Trainer działa bezproblemowo z oryginalną niemodyfikowaną wersją gry, z innymi może już jednak sprawiać problemy. Zalecamy także aby udostępnić temu programowi pliki gry w naszym antywirusie lub zaporze sieciowej.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Komentarze: 21

  Call of Duty: Modern Warfare 2 – trainer +4
  Po ściągnięciu od nas archiwum rozpakowujemy je do katalogu z grą i ją włączamy. Teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej: NUMPAD 1 – nieśmiertelność; NUMPAD 2 – nieskończona amunicja; NUMPAD 3 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD 4 – nieskończone granaty. Trainer działa bezproblemowo z oryginalną niemodyfikowaną wersją gry, z innymi może już jednak sprawiać problemy. Zalecamy także aby udostępnić temu programowi pliki gry w naszym antywirusie lub zaporze sieciowej.