• Opublikował: kareel
  Dodano: 18 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Brutal: Paws of Fury – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja Brutal: Paws of Fury do pobrania za darmo. Brutal: Paws of Fury to świetna oldschoolowa bijatyka gdzie sterujemy…kreskówkowymi zwierzakami-karatekami. Masa postaci do wybór, świetna grafika, ciekawe ciosy, ogromna grywalność… Czego chcieć więcej? Do tego gra jest naprawdę zabawna. Sprawdzicie sami! Uwaga! Jest to DOSowa wersja gry, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Allied General – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja gry Allied General, kontynuacji przebojowego Panzer Generala. Tym razem jednak przyjdzie nam dowodzić wojskami Aliantów, które przeprowadzimy przez wszystkie najważniejsze operacje II Wojny Światowej. Gra nie różni się praktycznie od pierwowzoru, to w zasadzie tylko zestaw nowych map, jednak ciągle jest to jedna z najlepszych i najbardziej rozbudowanych turowych strategii taktycznych świata. Polecamy! Uwaga! Jest to wersja gry przeznaczona pod system DOS, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora typu DOS Boxa. Po rozpakowaniu archiwum otrzymamy szereg mniejszych plików rar, które należy rozpakować i zainstalować pod DOSem używając wbudowanego instalera.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 listopada 2009

  Komentarze: 2

  Baldies – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja gry Baldies, ciekawego połączenia takich hitów jak The Setlers i Populus. Chociaż osobiście całość przypomina nam bardziej słynną Megalomanię. Jeżeli lubicie takie stare, zwariowane strategie to i Baldies siewam powinno spodobać. W grze sterujemy nacją dziwnych, łysych ludzików, wybierany dla nich zawody, odkrywamy coraz lepsze uzbrojenie, rozwijamy nasze malutkie państwo i prowadzimy wojny z innymi nacjami. Całkiem przyjemne. Jak widać jest to wersja gry przeznaczona pod system DOS, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego sytemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Komentarze: 2

  Franko – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna amigowa wersja gry Franko, kultowej bijatyki z akcją osadzoną na polskich blokowiskach. Czarny „swojski” humor i spora brutalność sprawiły, że ta gra stała się kultowym tytułem. To zresztą jedna z pierwszych naprawdę grywanych, rodzimych produkcji. Uwaga – tytuł tylko dla dorosłych.       
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Komentarze: 2

  Torchlight – trainer +7 (dla wersji 1.2)
  Ściągamy plik, rozpakowujemy go do folderu z grą uruchamiamy zarówno trainer jak i Torchlight i teraz w czasie zabawy:   F1 – nieśmiertelność;     F2 – nieskończona mana;   F3 – daje 1000 punktów doświadczenia;     F4 - dodaje 1000 punktów sławy;     F5 – dodaje 10 punktów umiejętności;     F6 – dodaje 10 punktów statystyk;     F7 – daje 1000 sztuk złota.   Uwaga! Trainer ten został przygotowany z myślą o oryginalnej wersji gry z łątką o numerze wersji 1.2  w innych może już nie działać poprawnie. Zalecamy także udostępnienie plików gry w swojej zaporze sieciowej lub programie antywirusowym.            ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 listopada 2009

  Komentarze: 3

  Torchlight – trainer +9
  F1 – nieśmiertelność; Ctrl + F1 – zwiększa życie o 100 punktów; F2 – nieskończona mana; Ctrl + F2 – zwiększa mana o 100 punktów; F3 – dodaje 1000 punktów doświadczenia; F4 – dodaje 1000 punktów sławy; F5 – dodaje 10 punktów umiejętności; F6 – dodaje 10 punków statystyk;   F7 – dodaje 1000 sztuk złota. Uwaga! Trainer ten został przygotowany z myślą o oryginalnej niemodyfikowanej wersji, w innych może już nie działać poprawnie. Zalecamy także udostępnienie plików gry w swojej zaporze sieciowej lub programie antywirusowym.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Franko - pełna wersja (DOS)
  Gra legenda tylko dla dorosłych! Grając we Franko przenosimy się na typowe polskie blokowiska i rozpoczynamy krwawą jatkę rozwalając wszystkich wrogów jacy ośmiela się nam stanąć na drodze. Graj jest bardzo brutalna ale jednocześnie na swój sposób zabawna, a co najważniejsze to czysto polska produkcja. Jednym słowem – klasyka ! Uwaga tytuł tylko dla dorosłych! Jak wiadomo jest to wersja przeznaczona pod system DOS, więc zalecamy użycie jakiegoś jego emulatora typu DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 listopada 2009

  Komentarze: 4

  Dragon Age: Orgins - trainer +2
  Po rozpakowaniu trainera do folderu gdzie mamy zainstalowaną gra oraz uruchomieniu zarówno jego jaki gry możemy używać dwóch skrótów: CTRL + F1 – zaznaczony członek drużyny staje się nieśmiertelny (drugie użycie niweluje efekt) CTRL + F2 – zaznaczony członek naszej drużyny posiada niekończącą się mana lub wytrzymałość (drugie użycie niweluje efekt). Spróbujcie też naszego drugiego trainera do tej świetnej gry. Uwaga! Trainer jest przygotowany z myślą o oryginalnej nie modyfikowanej wersji gry, z innymi może już nie działać poprawnie.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Battle Bugs – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja Battle Bugs do ściągnięcia za darmo! Battle Bugs to ciekawa strategia taktyczna, w której sterujemy bojowym odziałem.. owadów, zaś misje toczą się w sceneriach takich jak stół w kuchni (!). Battle Bugs to gra naprawdę pełna dobrego humoru i jednocześnie świetna, pełnowartościowa strategia z naprawdę ładną kolorową, rysowaną grafiką. Cóż powiedzieć więcej – gorąco polecamy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Dragon Age – patch 1.01a
  Łatka do Dragon Age: Początek. Patch ten optymalizuje poziom trudności w grze i poprawia kilka mniejszych błędów, w tym ten powodujący problemy ze statystykami naszych postaci. Łatka rozwiązuje też problemy z importowaniem postaci.