• Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Komentarze: 27

  Dragon Age - trainer +10
  Rozpakowujemy go do folderu z grą, włączamy jedno i drugie i teraz na klawiaturze numerycznej: Numpad 1 – uzupełnienie życia; Numpad 2 – uzupełnienie mana; Numpad 3 – punkty życia; Numpad 4 – punkty mana; Numpad 5 – 10 Punktów atrybutów ; Numpad 6- 10 punktów umiejętności; Numpad 7 – 10 punktów zaklęć; Numpad 8 – 1 punkt specjalizacji Numpad 9 – 2000 punktów doświadczenia; Numpad 10 – nieskończone złoto. Spróbujcie też użyć naszego drugiego trainera do tej gry. Uwaga! Jeżeli posiadacie nieoryginalną albo zmodyfikowaną wersję gry trainer ten może nie działać poprawnie. Zalecamy też zezwolenie temu programowi na dostęp do plików gry jeżeli posiadacie zaporę sieciową...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Bloodnet – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja DOSowej wersji Bloodnet, świetnej przygodówki  z elementami osadzonej w świecie niedalekiej przyszłości, gdzie cyberpunk miesza się z historiami o wampirach. Świetna fabuła i klimat, miła dla oka grafika… Jeżeli lubicie takie zwariowane mixy to na pewno i ta gra się Wam bardzo spodoba. Uwaga – zalecana jest naprawdę dobra znajomość angielskiego bo w Bloodnet jest sporo do czytania. Uwaga! Jest to wersja gry przeznaczona pod system DOS, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.   
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Bloodnet – pełna wersja (Amgia ROM)
  Pełna wersja amigowej wersji Bloodnet, świetnej przygodówki  z elementami osadzonej w świecie niedalekiej przyszłości, gdzie cyberpunk miesza się z historiami o wampirach. Świetna fabuła i klimat, miła dla oka grafika… Jeżeli lubicie takie zwariowane mixy to na pewno i ta gra się Wam bardzo spodoba. Uwaga – zalecana jest naprawdę dobra znajomość angielskiego bo w Bloodnet jest sporo do czytania. Uwaga! Jest to wersja gry na Amigę, więc do jej uruchomienia potrzebujecie jakiegoś emulatora tego systemu.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Wing Commander: Armada – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja Wing Commander: Armada, ciekawej symulacji kosmicznej połączonej z grą strategiczną i to wszystko w świecie kultowego Wing Commadera. Dodatkowo ten tytuł jako pierwszy z serii (i jeden z pierwszych na świecie) posiada tryb multii dla dwóch graczy, oraz wzbogaconą grafikę 3D. Sprawdźcie sami!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 5 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Star Wars: The Clone Wars: Republic Heroes – trainer +7
  Po ściągnięciu rozpakowujemy trainer do folderu z grą uruchamiamy jedno oraz drugie i teraz na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończone punkty; NUMPAD3 – każdy cios zabija; NUMPAD4 – super mnożnik punktów; NUMPAD5 – nieskończone kredyty do zakupów sklepie; NUMPAD6 – zamraża zegar; NUMPAD+ - super prędkość gry; NUMPAD- - gra w zwolnionym tempie; NUMPAD. – zwykła prędkość gry. Trainer jest przeznaczony dla zwykłej, niemodyfikowanej wersji gry, w innych może już nie działać poprawnie. Zalecamy też udostępnienie trainerowi plików gry w swojej zaporze sieciowej lub antywirusie.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 5 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Need for Speed Shift - patch 1.1
  Łatka do Need for Speed Shift dodająca między innymi możliwość gry w sieci LAN oraz dodatkowo patch ten dodaje też obsługę myszy w głównym menu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 listopada 2009

  Komentarze: 6

  Borderlands - trainer +7
  Po ściągnięciu rozpakowujemy archiwum do folderu gdzie mamy zainstalowaną grę, włączamy trainer i teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej: NUMPAD 1 – nieśmiertelność, nieskończona amunicja i granaty, maksymalny poziom; NUMPAD2 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD3 - $ nigdy się nam nie kończy; NUMPAD4 – nieskończone punkty umiejętności; NUMPAD+ - super prędkość gry; NUMPAD- - zabawa w zwolnionym tempie ; NUMPAD. – normalna szybkość gry. Uwaga! Trainer ten jest przeznaczony dla wersji 1.0 gry i w innych może już nie działać poprawnie. Wszystkie mody czy inne modyfikacje mogą również powodować problemy, zalecamy też udostępnienie trainerowi plików gry w Waszej zaporze sieciowej czy antywirusie.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 listopada 2009

  Komentarze: 9

  Risen - łatka usuwająca problem z mgłą (NVIDIA Hotfix Patch)
  Prosta i niewielka łatka do Risen, która usuwa problem z dziwną mgłą zasłaniająca nam obraz. Problem ten mogli zaobserwować niektórzy Gracze posiadający starsze modele kart produkowanych przez NVIDIA.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 listopada 2009

  Komentarze: 5

  SimCity – pełna wersja (wersja pod Windows)
  Pełna wersja pierwszego SimCity do ściągnięcia. W grze staramy się zbudować jak najlepsze wirtualne miasto, dbając o rozwój dzielnic mieszkaniowych, infrastruktury, przemysłu…. Dbać musimy jednak również o bezpieczeństwo naszych mieszkańców, opiekę zdrowotną czy ich zadowolenie a nawet tak zaplanować sieć ulic aby nie tworzyły się na nich korki. Jednym słowem – ogrom możliwości i to w grze z 89 roku! Sprawdzicie zresztą sami. Uwaga! Jest to zmodyfikowana wersja działająca pod Windows – aby zainstalować grę po rozpakowaniu klikamy na plik SETUP. Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 1 listopada 2009

  Komentarze: 1

  Might & Magic I – pełna wersja (DOS)
  Jeżeli zawsze Was ciekawiło jak wyglądały początki cyklu Might & Magic to wystarczy ściągnąć tą grę i możecie to sprawdzić na własne oczy. Gra jak na dzisiejsze standardy jest w zasadzie prostą tekstówką o czarnobiałej grafice, ale kiedyś to właśnie takie tytuły królowały na rynku. Oczywiście jest to wersja DOSowa gry, więc najlepiej ja uruchomić pod jakiś emulatorem tego systemu w rodzaju DOS Boxa.