• Opublikował: kareel
  Dodano: 1 listopada 2009

  Brak komentarzy

  Pro Evolution Soccer 2010 - Patch 1.01
  Łatka do Pro Evolution Soccer 2010 dodająca w trybie Online kilka nowych funkcjonalności takich jak: Legends, Community oraz Competition. Sprawdzicie sami, warto bo łatka jest raczej mała i powinna się ściągnąć raczej błyskawicznie.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 31 października 2009

  Komentarze: 13

  Divinity II: Ego Draconis - trainer +6 (dla wersji v1.02)
  Najnowsza wersja trainera do Divinity II: Ego Draconis, obsługująca ostateczną wersje tej gry (1.02). Rozpakowujemy go do folderu z grą, włączamy ją i teraz: F1 – 20000 złota F2 - 60 punktów umiejętności F3 -  10000 punktów doświadczenia F4- 500 punktów rozwoju F5 – umiejętności zawsze gotowe do użycia F6 – zamraża mana, tak że nie ubywa jej gdy korzystamy z magii. Co ciekawsze można samemu zmieniać ile punktów chcemy uzyskać po naciśnięciu danego klawisza
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 31 października 2009

  Komentarze: 28

  Divinity II: Ego Draconis - trainer +6 (dla wersji v1.01)
  Prosty trainer do Divinity 2: Ego Draconis. Rozpakowujemy go do folderu z grą, właczamy ją i teraz: F1 – 20000 złota F2 - 60 punktów umiejętności F3 -  10000 punktów doświadczenia F4- 500 punktów rozwoju F5 – umiejętności zawsze gotowe do użycia F6 – zamraża mana, tak że nie ubywa jej gdy korzystamy z magii. Co ciekawsze można samemu zmieniać ile punktów chcemy usykać po naciśnięciu danego klawisza.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 31 października 2009

  Komentarze: 85

  Divinity II: Ego Draconis - trainer +5
  Przydatny trainer znacznie ułatwiający zabawę w Divinity 2: Ego Draconis. Wystarczy rozpakować go do folderu z grą, włączyć Divinity 2: Ego Draconis i teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej:          NP.1 – nieskończone życie, nieśmiertelność;          NP.2 - +10000 złota          NP.3 - +500 doświadczenia          NP.4 - 10 punktów rozwoju          Np.5 - 10 punktów umiejętności          NP.0 – wszystko wraca do normy… Uwaga trainer ten jest przeznaczony jest dla wersji 1.0 gry, w innych może już nie...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 31 października 2009

  Brak komentarzy

  Lost Patrol - pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja starej i kultowej amigowej gry Lost Patrol. Wcielamy się w rolę dowódcy amerykańskiego patrolu w Wietnamie i steramy się przedrzeć z powrotem do bezpiecznej bazy. Gra łączy w sobie kilka gatunków – typową grę przygodowa, taktyczną, zręcznościową a nawet znajdziemy tu elementy starych tekstowych przygodówek. Do tego wszystkiego naprawdę świetna muzyka. Polecamy! Uwaga! Jest to wersja gry przeznaczona na komputer Amiga, wymaga więc jakiegoś emulatora tego systemu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 31 października 2009

  Brak komentarzy

  History Line 1914-1918 - pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja History Line 1914-1918 do ściągnięcia, jednej z najlepszych strategii poświeconych I wojnie światowej. Bitwy rozgrywamy tutaj w systemie turowym znanym nam z serii Battle Isle, a na walkę ma wpływ masa różnych czynników. Dziesiątki róznych jednostek i map, tysiące możliwości - jednym słowem raj dla strategów! Uwaga! Jest to wersja przeznaczona dla systemu DOS, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 30 października 2009

  Brak komentarzy

  Populous - pełna wersja (DOS
  Pełna wersja kultowego Populous’a do ściągnięcia. Czy marzyłeś kiedyś aby wcielić się w rolę wszechwładnego boga? Aby władać całymi narodami? Jednym ruchem palca, a raczej myszki ;-) niszczyć całe góry? Jeżeli tak, to zagraj w Populous, pierwszą grę która to umożliwiała. Uwaga! Jest to wersja gry przeznaczona dla systemu DOS, wiec zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 października 2009

  Brak komentarzy

  Panzer General – pełna wersja (DOS)
  Chyba najlepsza gra taktyczna w realiach II Wojny światowej jakie trafiła na nasze komputery. Przed nami wszystkie najważniejsze bitwy II Wojny i co ciekawsze wcielamy się w rolę Niemców! Jeżeli wykażemy się naprawdę świetnym zmysłem taktycznym to być może uda się nam nawet dokonać inwazji na Wielką Brytanię czy USA. W grze znajdziemy dosłownie setki różnych historycznych jednostek i sprzętu, a na działania wojenne będzie miała wpływ również pogoda, wyszkolenie naszych oddziałów czy ilość amunicji jakie one posiadają i stan ich zaopatrzenia. Jednym słowem raj dla strategów! Uwaga! Jest to wersja gry przeznaczona do działania pod system DOS, zalecamy wiec użycie jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 października 2009

  Komentarze: 7

  Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - trainer +4
  Aby uruchomić ten sprytny programik wystarczy go rozpakować do folderu z gra, uruchomić i potem w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1 - nieskończona amunicja NUMPAD2 – nieskończone magazynki, granaty NUMPAD+ - super prędkość gry NUMPAD- - zabawa w zwolnionym tempie NUMPAD. – upływ czasu wraca do normy F11 – wyłącza/wyłącza specjalny celownik F12 – pokazuje/ukrywa menu w grze. Uwaga trainer ten został stworzony dla niezmodyfikowanej wersji 1.0 gry, jeżeli więc używasz jakiejś modyfikacji czy łatek, może już nie działać prawidłowo. Zalecamy też sprawdzenie czy program nie jest blokowany przez Twojego antywirusa czy zaporę sieciową.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 października 2009

  Brak komentarzy

  Win UAE 1.6 – pełna wersja emulatora Amigi
  Win UAE to jeden z najlepszych emulatorów Amigi dostępnych na rynku. Jest bardzo szybki i wydajny oraz stosunkowo łatwy w obłudzie i – co chyba najważniejsze - daje nam naprawdę duże możliwości emulacji. Możemy emulowac nawet dodatkowe karty graficzne czy dyski twarde i umożliwić swojej wirtualnej Amidze dostęp do netu. Niestety emulator ten może być nieco skomplikowany w obsłudze dla niektórych mniej zaawansowanych użytkowników dlatego warto zapoznać się z jednym z poradników dostępnych w sieci.