• Opublikował: kareel
  Dodano: 7 października 2009

  Komentarze: 3

  Risen - trainer +36(!)
  Po ściągnięciu pliku wypakowujemy go do folderu z grą uruchamiany, teraz możemy używać jednego z klawiszy aby uzyskać pożądany efekt. Przykładowo na klawiaturze numerycznej: 0 – dodaje doświadczenie 1 – dodaje siłę 2 – dodaje zręczność 3 – dodaję mądrość 4 – mana na maxa 5 – życie na maxa 6 – punkty umiejętności 7 – poziom w górę Wszystkie możliwe inne możliwe kombinacje widzimy po uruchomieniu gry. Uwaga! Trainer jest przeznaczony dla wersji 1.0 gry, w innych może już nie działać poprawnie; jeżeli modyfikowałeś grę w jakikolwiek sposób, to program może również nie działać. Polecamy też zwrócić uwagę, na to czy Wasza zapora sieciowa/ anty wirus nie blokuje trainera. Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 września 2009

  Komentarze: 2

  dungeon Master - Return To Chaos - V0.49
  Prawdziwa gratka dla wszystkich miłośników klasycznych labiryntówek. Dzięki temu programowi mamy możliwość zagrania w oryginalnego Dungeon Mastera (zarówno pierwszą jak i drugą cześć gry) bezpośrednio pod Windows, bez konieczności emulowania DOSU! Co więcej gra ta ma poprawioną grafikę w stosunku do oryginału, tak, że działa w wyższej rozdzielczości. To jednak nie koniec – wprowadzono kilka zmian i edytor własnych lochów! Jednym słowem – Bomba!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 września 2009

  Brak komentarzy

  Oscar - pełna wersja (Amiga ROM)
  Kultowa amigowa platformówka - wcielamy się w rolę Oscara (tak tego od statuetki Oscar!), który zwiedza magiczną krainę filmów. Przed nami masa zróżnicowanych poziomów pełnych wrogów! Czeka nas naprawdę dużo skakania. Polecamy! Plik zawiera obrazy dyskietek przeznaczonych dla komputera Amiga, do ich uruchomienia będzie potrzebny oczywiście jakiś emulator tego komputera.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 września 2009

  Brak komentarzy

  ShadowCaster - pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja słynnego cRPG na silniku Wolfensteina 3D stworzonego przez Raven do ściągnięcia za darmo! Wcielamy się w postać zmiennokształtnego człowieka, Kirta i przemierzamy rozliczne labirynty, walcząc z potworami i wykonując różne zadania. Całkiem przyjemne.   Uwaga! Jak widać, jest to DOSowa wersja gry, wiec zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego systemu typu DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 września 2009

  Komentarze: 1

  Colin McRae DiRT – trainer +2 (dla wersji 1.1)
  Mały, prosty ale naprawdę skuteczny trainer do gry  Colin McRae DiRT. Rozpakowujemy go do folderu z grą włączamy i teraz w czasie zabawy:    F1 – nieskończona kasa;    F2 -  zamraża czas (czyli zawsze dojedziemy do mety jako pierwsi)!    F3 – wszystko wraca do normalności Miłej zabawy! Uwaga – programik ten jest przeznaczony dla wersji 1.1 gry, w innymi może ale już nie musi działać…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 września 2009

  Brak komentarzy

  Colin McRae DiRT – odblokowanie wszystkiego
  Komplet zapisów do gry Colin McRae DiRT, które dają nam dostęp do wszystkiego co tylko oferuje nam ta świetna gra. Po pobraniu i rozpakowaniu pobranego od nas pliku folder „savegame” wklejamy do folderu C:\Documents and Settings\All Users\Dane aplikacji\Codemasters\DiRT . ] I to tyle! Przyjemnej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 września 2009

  Brak komentarzy

  Battle Isle – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja kultowej gry strategicznej, Battle Isle, do ściągnięcia. Cała rozgrywka jest toczona w systemie turowym i aby wygrać musimy wykazać się świetnym zmysłem taktycznym i perfekcyjnie wykorzystać silne strony własnych jednostek. Bez współdziałania różnych typów broni nie ma szans na zwycięstwo – same czołgi nic nie zdziałają, ale te same czołgi wsparte artylerią i osłaniane z góry przez lotnictwo już tak. Powodzenia! Uwaga! Jest to DOSowa wersja gry wiec do jej uruchomienia zalecamy jakiś emulator DOS’a, typu DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 września 2009

  Brak komentarzy

  WinRAR 3.90 PL
  Tego programu chyba nie trzeba przestawiać nikomu – oto najpopularniejsze narzędzie do rozpakowywania wszelakiego typu archiwów i pakowania plików, tak aby zajmowały jak najmniej miejsca. Jeżeli chcecie rozpakowywać różne pliki pobrane naszej bazy, to polecamy właśnie winrara! Uwaga! Wersja testowa pozwala na korzystanie z tego programu przez okres 40 dni, potem należy ją usunąć…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 września 2009

  Komentarze: 117

  Resident Evil 5 - trainer +13
  Szukacie pomocy w Resident Evil 5? O kodach do tej gry wprawdzie nic nie słyszeliśmy (przynajmniej na razie), ale mamy dla Was za to trainer. Rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy i teraz na klawiaturze: NUMPAD1 – nie tracimy zdrowia; NUMPAD2 – nieskończona amunicja; NUMPAD3 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD4 – nieskończona kasa; NUMPAD5 – każdy strzał zabija; NUMPAD6 – broń się nie przegrzewa; NUMPAD7 – niezniszczalne pojazdy; NUMPAD8 – zamraża zegar misji; NUMPAD9 – nigdy nie przegramy misji przez przekroczenie limitu czasu; F12 – nieskończone extra points; ------------------------------ NUMPAD/ - zamraża czas; NUMPAD* - combosy na maxa!; NUMPAD0 – punkty na maxa! ------------------------------...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 września 2009

  Komentarze: 25

  Majesty 2 - trainer +3
  Prosty, ale naprawdę przydatny programik do oszukiwania w Majesty 2. Rozpakowujemy, uruchamiamy i teraz w czasie gry na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1 – złoto nigdy się nie kończy; NUMPAD2 – natychmiastowe budowanie; NUMPAD3 – zaznaczony budynek staje się NAPRAWDĘ wytrzymały :-) NUMPAD+ - super prędkość gry; NUMPAD- - zabawa w zwolnionym tempie; NUMPAD. – normalna prędkość gry; Uwaga! Trainer ten został przygotowany z myślą o wersji 1.0 gry, więc w innych może nie działać poprawnie. Zalecamy też sprawdzenie czy przed uruchomieniem trainer ma dostęp do plików gry i czy nie blokuje go Wasz antywirus/firewall.