• Opublikował: kareel
  Dodano: 20 września 2009

  Komentarze: 45

  Need for Speed Shift - razor 1911 trainer +4
  Kolejny trainer pozwalający na oszukiwanie w NfS: Shift. Rozpakowujemy go, uruchamiamy i teraz w czasie gry wciskając:     F3 -  daje 1911 punktów agresji;     F4 -  daje 1911 punktów precyzji;     F5 – dostajesz 100 000$;     F6 – włącza/wyłącza nielimitowane nitro;     F7 – 10 zwycięstw;     F8 – ustala przegrane wyścigi na 0; Uwaga – trainer działa głownie z wersją 1.0 gry. Jeżeli instalowałeś jakieś modyfikacje czy łatki może nie działać już poprawnie!  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 września 2009

  Komentarze: 110

  Need for Speed Shift - trainer +5
  Program znacznie ułatwiający nam zabawę w najnowszym Need fod Speed: Shift. Rozpakowujemy go do folderu z grą, włączamy i teraz w czasie gry: NUMPAD1 – nieskończona forsa; NUMPAD2 – nieskończone nitro; NUMPAD3 - nieskończone Perfil Points; NUMPAD4 – maksymalny poziom (50); NUMPAD+ - super prędkość gry; NUMPAD- - gra toczy się w zwolnionym tempie; NUMPAD. – normalna prędkość gry. Uwaga – trainer działa głownie z wersją 1.0 gry. Jeżeli instalowałeś jakieś modyfikacje czy łatki może nie działać już poprawnie!  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 września 2009

  Komentarze: 5

  Prototype – Trainer +13 (dla wersji 1.0.0.1)
  Kolejny, tym razem bardziej zawansowany trainer do oszukiwania w grze Prototype. Rozpakowujemy go do folderu z grą, włączamy Prototype i używamy jedneh z 13 opcji (wszystko klawiatura numeryczna): [Num 0] – nieśmiertelność; [Num 1] – jeden cios wystarcza do zabicia każdego wroga; [Num 2] – zawsze możesz wykonywać ataki specjalne; [Num 3] – nieskończona amunicja; [Num 4] – policja i wojsko Cię ignorują; [Num 5] – dostajesz 100 000 punktów umiejętności; [Num 6) – zamraża czas, przydatne we wszystkich zadaniach, które trzeba wykonać w określonym limicie czasowym; [Num 7] – wszystko toczy się w zwolnionym tempie; [Num 8] – wszystko toczy się dużo szybciej; [Num 9] – powrót do normalnej prędkości gry...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 września 2009

  Komentarze: 13

  Prototype – Trainer +6
  Dla wszystkich chcących sobie ułatwić grę w Prototype mamy ten malutki programik. Wystarczy go rozpakować do folderu z grą, uruchomić i teraz w czasie zabawy, na klawiaturze numerycznej: Numpad 7 -  nieśmiertelność; Numpad 8 -  nieskończona amunicja; Numpad 9 -  dostajesz punkty umiejętności; Numpad 1 – zapisuje aktualną pozycję; Numpad 2 – teleportuje Cię od tej pozycji; Numpad 3 – wracasz do poprzedniej pozycji przed teleportacją. Uwaga – trainer został przygotowany z myślą o wersji podestowej gry, bez żadnych łątek czy modyfikacji, jeżeli więc ich używasz to może już nie działać poprawnie. Zalecamy też sprawdzenie firewalla czy nie blokuje naszego Trainera.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 września 2009

  Brak komentarzy

  Need for Speer: Undercover - trainer +4
  Kolejny programik pozwalający na oszukiwanie i cheatowie w Need for Speer: Undercover. Rozpakowujemy go do katalogu z grą, uruchamiamy i teraz na klawiaturze numerycznej: 1.    dostajesz $8,388,500; 2.    policja przestaję się Tobą interesować; 3.    nieskończone nitro; 4.    super hamulce;   Uwaga, trainer działa głównie z podstawową, nie modyfikowana wersją gry. Więc jeżeli wgrywałeś jakieś łatki, czy modyfikacje może nie działać już poprawnie. Przed uruchomieniem tego programu sprawdź też najlepiej czy nie blokuje go jakiś firewall.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 września 2009

  Komentarze: 15

  Need for Speer: Undercover - trainer +11 (dla wersji 1.0.0.1)
  Trainer pozwalający na oszukiwanie i cheatowie w Need for Speer: Undercover. Rozpakowujemy go do katalogu z grą, uruchamiamy i teraz wybierając z klawiatury numerycznej: 1.    nielimitowane dopalanie; 2.    super hamulce; 3.    modyfikator combosów x5; 4.    1 000 000 000 punktów strefy; 5.    1 000 000 000 STATE COST; 6.    zainteresowanie policji się nie zwiększa; 7.    kupujesz samochody za darmo; 8.    sprzedajesz wozy za  5 000 000$ każdy! 9.    super prędkość; 0.    gra w zwolnionym tempie; /.     zwykła prędkość. Uwaga, trainer jest przeznaczony głownie dla wersji  1.0.0.1 gry, więc...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 września 2009

  Brak komentarzy

  Dungeon Master - pełna wersja (DOS)
  Pełna Wersja Dungeon Master do ściągnięcia. Spróbuj zagrać w jedną z najsłynniejszych gier cRPG w historii. Ba! Jedną z pierwszych gier tego typu! Co więcej w jedną z pierwszych gier, w których widzieliśmy świat z perspektywy oczu bohatera. Ogromne labirynty pełne wrogów czekają! Uwaga! Jest to gra przeznaczona dla systemu DOS, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora, typu DOS’boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 września 2009

  Komentarze: 2

  Gothic 3 - trainer +5 (v.1.71)
  Kolejny trainer do Gothica 3.  Tradycyjnie - sciągamy go, rozpakowujemy do folderu z grą, uruchamiamy i teraz w czasie gry: Alt+E  - zamraża wytrzymałość; Alt+M -  zamraża mana; Alt+S – wszystko wraca do normy. Uwaga, trainer jest dedykowany dla wersji 1.71 Gothica 3, może więc nie działać z innymi wersjami. Zainstalowanie dodatku do gry również może sprawiać problemy.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 września 2009

  Komentarze: 25

  Gothic 3 - trainer +5
  Zamiast żmudnie wpisywać kody do Gothica 3, polecamy ten programik. Ściągamy go, rozpakowujemy do folderu z grą, uruchamiamy i teraz w czasie gry: F2 – zamraża przedmioty z menu podręcznego, tak, że nie znikają po użyciu! F3 – nieskończone Zycie, wytrzymałość i mana; F4 – dostajemy 10 000 exp; F6 – dostajemy 1000 punktów umiejętności do wydania !; F7 – mimo zakupów nie ubywa nam złoto; Uwaga program działa głównie z oryginalną, nie modyfikowaną przez żadne łatki wersją gry. Jeżeli instalowałeś różne typu patche całość może już nie działać. Problemy może też sprawiać antywirus czy zapora ogniowa blokująca dostęp temu trainerowi do plików gry. Nie gwarantujemy też poprawnego działania tej aplikacji jeżeli posiadasz grę...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 września 2009

  Komentarze: 24

  Gothic 2 - trainer +7
  Szukacie sposobu na oszukiwanie w Gothicu 2? Cheatów? Najprościej jest ściągnąć ten malutki programik, rozpakować go, włączyć, uruchomić grę i teraz na klawiaturze numerycznej:    1.) Nieśmiertelność;        2.) Mana nigdy się nie kończy;    3.) Dostajemy masę złota;    4.) Przedmioty nie znikają po użyciu;    5.) Dostajemy masę doświadczenia;    6.) Wszystkie umiejętności na maxa ;    7.) Dostajemy masę punktów umiejętności. Uwaga! Trainer może nie działać jeżeli używasz różnych modów do Gothica. Może też nie działać z niektórymi łatkami. Przed uruchomieniem sprawdź też najlepiej czy nie jest blokowany przez Twojego firewalla. Nie gwarantujemy również...