• Opublikował: kareel
  Dodano: 14 września 2009

  Komentarze: 1

  Alladin - pełna wersja (Amiga ROM)
  ROM amigowej wersji gry Alladyn, jednej z najlepszych platformówek w historii do ściągnięcia! Wcielamy się w postać bajkowego Alladyna, znanego nam z kultowego filmu Disneya i przemierzamy różne tajemnicze lokacje wykonując ciekawe zadania i walcząc z wrogami. Polecamy! Gra naprawdę wciąga! Uwaga  - do uruchomienia gry jest potrzebny oczywiście jakiś emulator Amigi.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 września 2009

  Komentarze: 6

  Alladin - pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja jednej z najlepszych platformówek w historii do sciągnięcia! Wcielamy się w postać bajkowego Alladyna i przemierzamy różne tajemnicze lokacje wykonując ciekawe zadania. Polecamy! Gra potrafi wciągnąć nawet teraz i mimo upływu czasu jej kreskówkowa grafika ciągle może się podobać. Uwaga  - jest to gra przeznaczona dla systemu DOS. Zalecamy więc uruchamianie jej przez jakiś emulator tego systemu…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 września 2009

  Komentarze: 2

  Call of Duty: Word at War – trainer +8 (v1.5)
  Trainer pozwalający na oszukiwanie w grze  Call of Duty: Word at War. Rozpakowujemy go bezpośrednio na pulpit, włączamy trainer i grę. Teraz klawisze: F1 – nieśmiertelność; F2 – jeden strzał zabija każdego; F3  – nieskończona amunicja, nie trzeba nawet przeładowywać broni! F4 – super celność; F5 – wyłącza odrzut broni, tak że jest ona dużo celniejsza; F6 – większa szybkostrzelność broni; F7 – super prędkość; Numpad 1 – zapisuje pozycję, do której możemy się teleportować używając Numpad 2. Uwaga program działa najlepiej z wersją 1.5 gry. Jeżeli posiadamy inną wersje gry, trainer może już nie działać prawidłowo. Problemy może też sprawiać antywirus czy zapora ogniowa blokująca dostęp temu trinerowi...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 września 2009

  Komentarze: 12

  Call of Duty: World at War - trainer + 10 (v.1.0)
  Trainer pozwalający na oszukiwanie w grze  Call of Duty: Word at War. Rozpakowujemy go do folderu włączamy trainer i grę. Teraz klawisze numeryczne: [Num 0] – nieśmiertelność; [Num 1] – jeden strzał zabija każdego; [Num 2] – możemy biegać bez końca; [Num 3] – nieskończona amunicja, nie trzeba nawet przeładowywać broni! [Num 4] – broń się nigdy nie przegrzewa; [Num 5] – celniejsza broń; [Num 6] – super szybkość, bohater porusza się trzy razy szybciej! [Num 7] – skaczemy NAPRAWDĘ wysoko; [Num 8] – teleport zapisuje pozycję do której można się potem przenieść [Num 9] – przenosi nas do wcześniej zapisanej pozycji [F1] – włącza/wyłącza CVARs Uwaga program działa głównie z oryginalną,...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 września 2009

  Komentarze: 8

  Deluxe Ski Jump 3 (DSJ 3) - demo
  Zagraj w popularnego Małysza! Chyba każdy kojarzę grę Deluxe Ski jup, symulację skoków narciarskich. Najnowsza wersja tej kultowej pozycji posiada już całkiem niezłą grafikę 3D. Zresztą sprawdzicie sami i zagrajcie! Aby zagrać w nowe DSJ rozpakowujemy ściągnięty z naszego serwisu folder i instalujemy grę z pliku Dsj3 v1.4.0 PL. Możemy też wgrać dodatkowych skoczków rozpakowując archiwum „skoczkowie” wprost do katalogu gdzie zainstalowaliśmy grę. Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 września 2009

  Komentarze: 151

  Deluxe Ski Jump (DSJ) - Pełna wersja
  Klasyczna wersja słynnego „Małysza” czyli Deluxe Ski Jump. Najlepszego symulatora skoków narciarskich w historii gier komputerowych. Gra mimo, że prosta i uboga graficznie ciągle powala swoją grywalnością.   Aby uruchomić grę po prostu ją rozpakujcie w dowolne miejsce, wejdzie do folderu i uruchomcie przez plik DSJ.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 września 2009

  Komentarze: 3

  Trine – trainer +4
  Kolejny programik do oszukiwania. Tym razem przeznaczony dla gry Trine. Rozpakowujemy go, wrzucamy do folderu z grą, oczywiście uruchamiamy i teraz: Numpad 1 = nieskończone życie dla wszystkich postaci; Numpad 2 = nieskończona mana dla czarodzieja;                           Numpad 3 = nieskończona energia dla wojownika;                       Numpad 4 = nieskończona energia dla złodzieja.                                                                                                   ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 września 2009

  Komentarze: 6

  The Settlers - pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja kultowej gry strategicznej The Settlers do ściągnięcia. W to po prostu trzeba zagrać; ogromna grywalność i świetna grafika zapewniają zabawę na naprawdę długie godziny.   Polecamy! Ta wersja Osadników jest przeznaczona dla systemu operacyjnego DOS, więc radzimy skorzystać z jakiegoś emulatora typu DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 września 2009

  Komentarze: 3

  The Settlers - pełna wersja (Amiga ROM)
  ROM pozwalający na uruchomienie Amigowej wersji The Settlers pod większością emulatorów tego komputera. W tą grę powinien zagrać każdy fan strategii. Kultowi osadnicy nawet teraz dosłownie miażdżą swoją grywalnością, a świetna kreskówkowa grafika wcale nie odtrąca od gry. Polecamy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 września 2009

  Komentarze: 6

  Bionic Commando (2009) – trainer
  Programik do oszukiwania w Bionic Commando. Może i ma trochę mało funkcji ale bardzo ułatwia zabawę. Po prostu rozpakuj go do folderu z grą, uruchom i teraz wciskając: F1  - nieskończona amunicja           F2  - nieśmiertelność    F3  - amunicja nigdy się nie kończy, życie również Uwaga program może nie działać ze zmodyfikowaną w jakikolwiek sposób wersją gry (łatki, mody itp…)