• Opublikował: kareel
  Dodano: 13 września 2009

  Brak komentarzy

   High Seas Trader – pełna wersja (DOS)
  High Seas Trader do ściągnięcia za darmo! Zagraj w starą, ale ciągle grywaną symulację w której wcielamy się w rolę kupca czasów wielkich żaglowców i odkryć geograficznych. Bitwy morskie, odległe podróże, wielki handel! Wszystko znajdziemy to tutaj, a do tego gra ma nawet całkiem dobrą grafikę. Spróbujcie sami! Uwaga – jest to wersja przeznaczona pod DOS, więc zalecamy użycie jakiegoś emulatora tego systemu, typu DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 września 2009

  Komentarze: 1

  East India Company – trainer (v. 1.06)
  Program pozwalający na oszukiwanie w East India Company. Zalecany dla wersji 1.06 gry, w innych może nie działać. Rozpakowujemy do folderu z grą i wciskając F1 na klawiaturze dostajemy każdorazowo 100 000$ !   Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 13 września 2009

  Brak komentarzy

  East India Company – trainer (v. 1.1)
  Program pozwalający na oszukiwanie w East India Company. Zalecany dla wersji 1.1 gry, w innych może nie działać. Rozpakowujemy do folderu z grą i wciskając F1 na klawiaturze dostajemy każdorazowo 100 000$   ! Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 września 2009

  Brak komentarzy

   TIE Fighter - pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja gry TIE Fighter do ściągnięcia. Za darmo! Zagrajcie sami w kultową kosmiczną strzelankę, w której zasiadamy za starami najlepszych myśliwców Imperiów z Gwiezdnych Wojen! W czasie gry przeżyjemy wszystkie najważniejsze momenty znane nam z filmowej trylogii, tylko że… z perfektywny drugiej strony. Polecamy! PS. Gra jest w wersji DOS, więc na „gołym” Windows raczej Wam nie pójdzie. Zalecamy więc użycie jakiegoś emulatora DOS’a. Np. DOS boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 września 2009

  Komentarze: 40

  Batman: Arkham Asylum - trainer + 4
  Szukacie kodów do Batman: Arkham Asylum? Niestety w tej grze ich nie ma, ale mamy za to Trainer, który pozwoli Wam oszukać grę i na pewno ułatwi zabawę. Rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy i teraz w czasie rozgrywki używając klawiszy numerycznych: 1 – nieskończone życie 2 – każdy cios zabija 3 – szybkość gry. Wciskając 4 włączamy super prędkość, klawisz 5 odpowiada za normalną prędkość gry, zaś 6 za rozgrywkę w zwolnionym tempie. 7 – włącza możliwość korzystania z teleportu. Aby zapisać pozycję, do której chcemy się teleportować wciskamy 8, zaś gdy chcemy się do niej przenieść to 9. Miłej zabawy ! Uwaga program może nie działać ze wszystkimi wersjami gry.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 września 2009

  Komentarze: 6

  Wolfenstein 3D – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja kultowego Wolfenstein 3D do pobrania! Pierwszego klasycznego FPS’a w historii! Uwaga jest to oryginalna, DOSowa wersja gry, więc zalecamy do jej uruchomienia użycia używanie jakiegoś emulatora typu DOS BOXa. Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 września 2009

  Komentarze: 5

  Wolfenstein - trainer +5 (wersje 1.0 i 1.1)
  Jeżeli macie problemy w nowym Wolfensteinie to może ten trainer  ułatwi Wam zabawę. Rozpakowujemy go do folderu z grą i uruchamiamy. Teraz w czasie gry, na klawiaturze numerycznej: 1 – god mode, nielimitowane życie 2 - nieskończona amunicja 3 – nieskończone granaty 4 – nieskończona $ 5 - nieskończona energia 6 – bronie nigdy się nie zacinają Uwaga! Program powinien działać bezproblemowo z wersją 1.0 i 1.1 gry. Z innymi i zmodyfikowanymi wersjami może już nie działać…  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 września 2009

  Komentarze: 3

  Wolfenstein - trainer +4
  Mały programik przydatny do oszukiwania w nowym Wolfenstein. Rozpakowujemy go  katalogu, tam gdzie mamy zainstalowaną grę, uruchamiamy go i dopiero wtedy włączamy Wolfensteina. Teraz naciskając odpowiednie klawisze numeryczne 1 – god mode, nieskończone zdrowie; 2  - nieskończona amunicja ; 3 – nieskończone $; 4 – nieskończona moc. Uwaga! Program został przygotowany dla wersji 1.0 gry, więc jeżeli posiadasz wersję zmodyfikowaną (po np.: zainstalowaniu patcha) ten program może nie działać.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 25 sierpnia 2009

  Komentarze: 19

  Euro Truck Simulator (PC) - Światła Xenonowe (Turkusowe)
  Modyfikacja zmienia światła w ciężarówkach gracza na xenony koloru turkusowego. INSTALACJA: Umieść plik "Światła Xenonowe (Turkusowe).scs" w folderze: Moje dokumenty\Euro Truck Simulator\Mod To wszystko. Modyfikacja wgra się automatycznie po uruchomieniu gry. - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 sierpnia 2009

  Komentarze: 5

  Euro Truck Simulator (PC) - Trasa Bordeaux-Lyon
  Europa map 1.1 Modyfikacja dodaje dość długą (Około 380 kilometrów) trasę we Francji pomiędzy miastami Bordeaux i Lyon. INSTALACJA: Umieść plik "EUROPA MAP 1.1.scs" w folderze: Moje dokumenty\Euro Truck Simulator\Mod To wszystko. Nowa mapa wgra się automatycznie po uruchomieniu gry. - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Folder "Mod" może zawierać tylko JEDEN plik z nową mapą.