• Opublikował: kareel
  Dodano: 5 marca 2010

  Komentarze: 8

  Battlefield: Bad Company 2 – trainer +2
  Po ściągnięciu pliki rozpakowujemy go oczywiście do folderu z gra, uruchamiamy trainer i teraz: NUMPAD1 – nieskończone życie; NUMPAD1 – nieskończona amunicja; NUMPAD1 – nie trzeba przeładowywać broni; NUMPAD1 – nieskończone granty! Małe a cieszy! Uwaga! Trainer został stworzony z myślą o oryginalnej wersji gry bez żadnych łatek i aktualizacji w innych może już nie działać. Zalecamy także sprawdzenie czy Wasz antywirus i zapora ogniowa nie blokują dostępu do plików gry naszemu programikowi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 marca 2010

  Komentarze: 21

  Battlefield: Bad Company 2 - trainer +5 (dla v1.0.1.0)
  Tradycyjnie po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go do folderu z grą. Teraz uruchamiamy zarówno grę jak i trainer. Teraz w czasie zabawy: INSERT – włącza oszukiwanie; NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona amunicja / granaty; NUMPAD3 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD4 – super celność; NUMPAD5 – debilni wrogowie (nie strzelają do nas); DELETE – wyłącza wszystkie efekty. Trainer został przygotowany z myślą o oryginalnej wersji gry z numerem v1.0.1.0. W innych może już nie działać. Radzimy także aby przed zabawą sprawdzić czy was antywirus i zapora sieciowa nie blokuje naszego programu.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 marca 2010

  Brak komentarzy

  Europa Universalis III: Heir To The Throne - wersja demo
  Demo do Europa Universalis III: Heir To The Throne Demo. Jeżeli lubicie naprawdę skomplikowane strategie, jeżeli lubicie zarządzać wirtualnym państwem. Jeżeli chcecie sprawdzić jak wyglądałaby historia gdyby… Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedzieliście „tak”, to wypróbujcie demo dodatku do EU 3. Jeszcze więcej możliwości, różnych tabel, opcji, bardziej skomplikowana dyplomacja. Jednym słowem wszystko co fani tej serii kochają! Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu na tę stronę kliknijcie na >> Download EU3_HeirToTheThrone_DEMO.exe now << aby pobrać demo. Całość waży tylko 266 MB, co jak na dema to naprawdę niedużo!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 3 marca 2010

  Komentarze: 1

  Rampart - pełna wersja (stare gry, DOS)
  Pełna wersja kultowej gry taktycznej Rampart. Naszym celem jest jak najszybsze wybudowanie zamku otaczając jak największy teren obronnym murem. W celu przeszkadzają nam wrogie okręty ostrzeliwujące nasze fortyfikacje, na szczęście możemy im odpowiedzieć tym samym! Proste ale szalenie grywalne! Sama gra jest w wersji DOSowej, więc do jej uruchomienia będziemy potrzebować raczej jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOSboxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 marca 2010

  Brak komentarzy

  Civilization 4: Beyond The Sword - Patch v3.19
  Łatka do Civilization 4: Beyond The Sword zawierająca 12 nowych scenariuszy stworzonych zarówno przez fanów tej gry jak i samo Firaxis Games. Nudzi się Wam zabawa z dodatkiem do najnowszej Cyliwizacji? Zainstalujcie łatkę i cieszcie się darmowymi scenariuszami! Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu do tej strony kliknijcie na >> Download Civ4BeyondTheSwordPatch3.19.exe now<< aby pobrać łatkę. Plik wazy około 160MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 1 marca 2010

  Komentarze: 13

  Anno 1404 - Trainer +4
  Po ściągnięciu pliku rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy i teraz w czasie zabawy: F1    Nieskończona $$$; F2    Nieskończone punkty Honoru; F3    Nieskończone surowce; F4    Nieskończona populacja; F5    Nieskończone statki; F6     Nielimitowany budżet wojskowy. Teraz wszystko staje się prostsze prawda? Pamiętajcie jednak, że trainer został stworzony z myślą o oryginalnej wersji gry bez wgranych żadnych aktualizacji czy modów. Sprawdzicie też najlepiej czy Wasza zapora sieciowa lub antywirus nie blokują tego programiku.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 luty 2010

  Brak komentarzy

  Operation Flashpoint 2: Dragon Rising - Skirmish DLC
  Łatka do Operation Flashpoint 2: Dragon Rising dodająca do gry nowe tryby zabawy oraz naprawiająca kilka starych błędów. Jeżeli podczas gry sieciowej narzekaliście na duże lagi, to spróbujcie zainstalować tą aktualizację – wedle twórców optymalizuje ona nieco lepiej grę w sieci. Po zainstalowaniu DLC otrzymamy 6 nowych map (4 do multi i dwie do gry pojedynczej), oraz z gry zniknie kilkanaście pomniejszych błędów, chociaż w większości, to raczej kosmetyczne zmiany, albo drobne dodatki. Plik pochodzi z serwisu megagames.com, aby go pobrać po przejściu na tę stronę kliknijcie na >> downloading ofdr_patch1.zip now <<. Plik waży 122 MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 luty 2010

  Brak komentarzy

  Colin McRae: DIRT 2 – wersja demo
  Demo Colin McRae: DIRT 2. Coś dla wszystkich lubiących gry wyścigowe. Seria Colin McRae powraca, tym razem jednak jeździmy po bezdrożach. Błota i pyłu będzie więc na pewno dużo. Reszta jednak taka sama jak zawsze, a gra jest jedną z najlepszych symulacji rajdów samochodowych w jakie możecie zagrać na PC. Nowy Colin ma zresztą naprawdę niesamowitą oprawę graficzną i obsługuje wszystko co tylko mogą nam zaoferować najnowsze karty graficzne. Demo warto ściągnąć dla samych testów, tylko nie zgubcie po drodze oczu! :-) Plik pochodzi ze strony megagames.com. Po przejściu do tego serwisu kliknijcie na >> Download Dirt2Demo.zip now << aby pobrać plik. Całość waży 1.3 GB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Komentarze: 76

  Mount & Blade: Ogniem i Mieczem (PC) - Patch 1.015
  Oficjalna łatka do gry "Mount & Blade: Ogniem i Mieczem" w wersji 1.015. - -- --- -- - INSTALACJA: 1) Odinstaluj grę Ogniem i Mieczem. 2) Po odinstalowaniu gry usuń jej folder główny (domyślnie C:\Program Files\Ogniem i Mieczem). 3) Zainstaluj grę ponownie, ale nie uruchamiaj jej po zakończeniu instalacji. 4) Zainstaluj patch 1.015. UWAGA: - Stany gier zapisane na wcześniejszych wersjach Ogniem i Mieczem nie są kompatybilne z wersją 1.015. Po instalacji łatki konieczne jest rozpoczęcie gry od nowa. - Pliki są spakowane do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Komentarze: 4

  Prince of Persia 2008 – nude patch
  Łatka, która pozwoli rozebrać wszystkie dziewczyny w nowym Prince of Persia. Efekt jest naprawdę ciekawy, sprawdźcie sami! Opis instalacji znajdziecie po rozpakowaniu pliku. Łatka zawiera całą masę różnych strojów i skinów do Prince of Persia, także tych całkiem rozebranych.