• Opublikował: kareel
  Dodano: 4 kwietnia 2009

  Komentarze: 2

  World in Conflict: Soviet Assault - V1.010 Plus 11 Trainer (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: F1 - Nieskończone zasilanie. F2 - Nieskończona taktyka. F3 - Szybka taktyka. F4 - Szybki ostrzał (Parę pojazdów). F5 - Szybkie umiejętności. F6 - Brak zasilania dla AI. F7 - Brak taktyki dla AI. F8 - Dodatkowa 1 godzina. F9 - Szalony Tryb. F11 - Wolna Kamera. Del - 1 godzina mniej. Trainer do gry w wersji 1.010. Może nie działać z starszymi i nowszymi odsłonami.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 kwietnia 2009

  Brak komentarzy

  Tom Clancy's EndWar - V1.0 Plus 1 Trainer (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: Shift+F1 - Punkty CP nie spadają. Trainer do gry w wersji 1.0 Może nie działać z nowszymi odsłonami.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 4 kwietnia 2009

  Komentarze: 80

  Dark Sector - V1.0 Plus 9 Trainer by KelSat (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: Numpad 1: Nieśmiertelnść. Numpad 2: Nieskończony sprint. Numpad 3: Nieskończona amunicja/granaty. Numpad 4: Brak potrzeby przeładowywania broni. Numpad 5: Jeden strzał = Jeden zabity. Numpad 6: Nieskńczone przeładowania wroga. Numpad 7: Pieniądze. Numpad 8: Umiejętności instant. Numpad 9: Nieskończony czas. Trainer do gry w wersji 1.0 Może nie działać z nowszymi odsłonami.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 kwietnia 2009

  Komentarze: 12

  Tom Clancy's EndWar - V1.0 Plus 6 Trainer By KelSat (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: Shift+ G - Nieograniczone życie Shift+ N - Nieograniczone punkty dowodzenia (CP) Shift+ M - Nieograniczone punkty rezerw (RP) Shift+ T - Nieograniczone kredyty Shift+ L - Zresetowanie odliczania Shift+ K - Brak odliczania Shift+ P - Zakończenie upgrad'u Trainer do gry w wersji 1.0 Może nie działać z starszymi i nowszymi odsłonami.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 kwietnia 2009

  Komentarze: 2

  Warhammer 40,000: Dawn of War II - Plus 1 Trainer (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: Numpad 6: Dodatkowe punkty doświadczenia dla wybranej jednostki (Zmiany zostaną uwidocznione po zniszczeniu wybranego oddziału wroga) Trainer nie był testowany na żadnej wersji gry.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 kwietnia 2009

  Komentarze: 4

  Mass Effect - Plus 6 Trainer (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: F5 - Nieprzegrzewanie się broni. F7 - Zamrożenie paska zycia. F8 - 100000 kredytów. F10 - 10 punktów talentu. F11 - 100 jednostek Omnigel. F12 - 1 jednostka medyczna i granatów. Trainer nie był testowany na żadnej wersji gry.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 30 marca 2009

  Komentarze: 19

  Empire: Total War - Plus 2 Trainer (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: Numpad 1 - 333 złota. Numpad 6 - Naprawa wybranego budynku. Przeznaczony dla oryginalnych kopii gry. Trainer nie był testowany na żadnej innej wersji.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 30 marca 2009

  Komentarze: 2

  Race Driver: GRID - V1.2 Plus 11 Trainer (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: Numpad 1 999,999 Drift point'ów. Numpad 2 Wstrzymanie timera wyścigu. Numpad 3 $100,000,000 pieniędzy. Numpad 4 Nieskończony Flashbacks. Numpad 5 Opóźnienie samochodów przeciwnika. Numpad 6 Wypusczenie kuli. Numpad + Zwiększenie przyśpieszenia. Numpad - Zmniejszenie przyśpieszenia. Numpad / Zwiększenie Handling'u. Numpad * Zmniejszenie Handling'u. Numpad 7 Sterowanie obrażeniami. Trainer do gry w wersji v1.2 Może nie działać z starszymi i nowszymi odsłonami.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 marca 2009

  Komentarze: 9

  F.E.A.R. 2 Project Origin - V1.0.2240.0 Plus 9 Trainer By KelSat (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: SHIFT+T – Nieśmiertelność SHIFT+U – Niekończąca amunicja i granaty (Brak potrzeby przeładowywania) SHIFT+V – Nieskończony tryb spowolnienia czasu (Uprzednio nalezy wypełnić pasek do Maxa!) SHIFT+N – Zamrożenie broni przeciwników SHIFT+K – Jeden cios = jeden zabity SHIFT+M – Super skok SHIFT+O – Zapisanie pozycji SHIFT+P - Wczytanie pozycji SHIFT+L - Powrócenie do poprzedniej pozycji (Cofa efekt SHIFT+P) Trainer do gry w wersji v1.0.2240.0 Może nie działać z starszymi i nowszymi odsłonami.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 marca 2009

  Komentarze: 21

  Burnout Paradise: The Ultimate Box - V1.001 Plus 15 Trainer by KelSat (PC)
  Skopiuj Trainer do katalogu z grą i uruchom. Od teraz, podczas rozgrywki możesz korzystać z następujących ułatwień: SHIFT+G – Nieskończone nitro SHIFT+H – Nieskończone punkty SHITF+T – Więcej czasu SHIFT+R – Zatrzymanie czasu SHIFT+W – Nieograniczone punkty: Bliski chybienia! SHIFT+Q – Nieograniczone punkty: Jazda pod prąd! SHIFT+E – Nieograniczone punkty: Dritf! SHIFT+U – Nieograniczone punty: Palenie gum! SHIFT+N – Nieskończoność powtórek w trakcie pościgu SHIFT+K – Zamrożenie pojazdów przeciwnika SHIFT+B – Super szybkość SHIFT+O – Zapisanie pozycji SHIFT+P – Wczytanie pozycji SHIFT+L - Powrót do poprzedniej pozycji (Cofa efekt SHIFT+P) NUMPAD0 – Skok Trainer do...