• Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Brak komentarzy

  Król Artur - wersja demo
  Demo gry King Arthur. Jeżeli zawsze lubiliście serię Total War i marzyliście o wersji tej gry ale z akcją w świecie fantasy, to sprawdźcie właśnie „Króla Artura”. Podobieństwa między tymi grami są bowiem naprawdę ogromne – i tutaj i tutaj mamy do czynienia z ogromnymi bitwami, które możemy rozgrywać w sposób taktyczny. W opisywanej jednak produkcji oprócz typowej armii do walki można rekrutować także różne potwory czy korzystać z artefaktów. Polecamy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 26 luty 2010

  Komentarze: 1

  Blood Bowl– patch v1.1.3.2
  Łatka do Blood Bowl. Jeżeli napotkaliście takie problemy z Blood Bowl jak nie wyświetlające się newsy w trybie online czy inne drobne usterki i bugi, to spróbujcie zainstalować tą łatkę – powinna pomóc.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 25 luty 2010

  Komentarze: 2

  Sins of a Solar Empire – trainer + 10 (dla v 1.18)
  Jak zawsze wypakowujemy plik do folderu z grą i uruchamiamy obie rzeczy. Teraz w czasie rozgrywki: NUMPAD1                    dodaje $; NUMPAD2                    dodaje metal; NUMPAD3                    dodaje kryształ; NUMPAD4             planety i bazy na nich stają się niezniszczalne; NUMPAD5             niezniszczalne kadłuby statków; NUMPAD6            ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 luty 2010

  Komentarze: 7

  Need for Speed Shift - patch 1.2 (nowe auta)
  Patch do Need for Speed Shift. Łatka ta nie poprawia wprawdzie żadnych błędów w grze ale dodaje za to nowe wozy! Oto czym będziemy mogli pojeździć po zainstalowaniu tej aktualizacji: oyota Supra Mk IV, 1967 Shelby GT500, 1967 Chevrolet Corvette Stingray, 1969 Dodge Charger R/T oraz 1971 Dodge Challenger R/T! Dodatkowo aktualizacja dodaje do gry również tryb Wyścigu Zespołowego. I to wszystko za darmo! Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu na stronę kliknijcie na >> Download SHIFTPCPATCHV1.02_OTHER.exe now << . Łatka waży 135 MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 luty 2010

  Komentarze: 2

  Drakensang: River of Time - wersja demo
  Demo dodatku do Drakensang - River of Time! Jeżeli spodobał się Wam oryginalny Drakensang, to z pewnością miło powitacie też demo do tej gry. Niestety wersja testowa została wydana na razie tylko w niemieckiej wersji językowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby ją ściągnąć i zobaczyć jak prezentuje się ten świetny, klasyczny RPG. Plik pochodzi z serwisu megagames.com. Po przejściu na tą stronę kliknijcie na >> Download Drakensang-AFdZ_DEMO_V.DE.exe now << aby pobrać plik. Całość wazy około 1.4GB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 luty 2010

  Brak komentarzy

  Aliens vs Predator - trainer +4 (dla wersji Ds 11)
  Po rozpakowaniu pliku (koniecznie do folderu z grą) uruchamiamy zarówno trainer jak i grę i teraz: INSERT – włącza oszukiwanie; NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona amunicja; NUMPAD3 – nie musimy przeładowywać broni, dodaje granaty; NUMPAD4 – każde  trafienie zabija; DELETE – niweluje wszystkie powyższe efekty. Trainer został napisany z myślą o wersji gry działającej pod Dx11, jeżeli odpalacie nowego AvP pod starszym Dx, to może on już nie działać. Zalecamy także posiadanie oryginalnej i w żaden sposób nie modyfikowanej, aktualizowanej wersji gry. Przed uruchomieniem programu sprawdźcie też czy Wasza zapora sieciowa lub antywirus nie blokuje dostępu do plików gry naszemu programowi.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 luty 2010

  Komentarze: 3

  Aliens vs Predator - trainer +5 (dla wersji DX 9)
  Jak zawsze po ściągnięciu pliku, rozpakowujemy go do folderu z grą i dopalamy zarówno AvP jak i sam trainer. Teraz w czasie zabawy: INSERT – włącza trainer; NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona amunicja; NUMPAD3 – nie musimy przeładowywać broni, masa granatów; NUMPAD4 – jedno trafienie zabija; NUMPAD5 – nieskończona energia; DELETE – niweluje wszystkie powyższe efekty. Jak już powiedzieliśmy na samym początku, trainer ten działa poprawnie tylko z oryginalną wersją gry uruchamianą w trybie Dx9. Jeżeli używacie innego trybu, albo posiadacie zaktualizowaną wersję, to programik ten może już sprawiać problemy. Zalecamy także sprawdzenie czy nie jest on blokowany przez Waszą zaprę sieciową albo antywirusa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 luty 2010

  Brak komentarzy

  Left 4 Dead - trainer +2
  Jak zawsze po ściągnięciu od nas pliku, rozpakowujemy go do folderu z grą i uruchamiamy zarówno ją oraz nasz programik. Teraz w czasie zabawy mamy dwie możliwości: F1 – nieskończone życie F2 - nieskończona amunicja Małe a cieszy! Trainer został przygotowany z myślą o oryginalnej, niemodyfikowanej wersji gry. W razie problemów sprawdźcie czy Wasz antywirus i zapora sieciowa nie blokuje dostępu do plików gry naszemu trainerowi.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 luty 2010

  Komentarze: 1

  Pixel Force: Left 4 Dead - pełna wersja
  Pixel Force: Left 4 Dead, to gra wzorowana jednocześnie na starych produkcjach rodem z C64 czy Pegasusa i… właśnie na nowym Left 4 Dead! Oto jak mogłaby wyglądać ta gra gdyby ktoś wpadł na pomysł stworzenia takiego tytułu w latach 80. Zabawna ciekawostka, chociaż całość jest całkiem grywalna. Sprawdźcie zresztą sami, wystarczy rozpakować archiwum i zacząć zabawę. A oto jak to wygląda na żywo w akcji:  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 luty 2010

  Komentarze: 1

  Bioshock - trainer +11
  Tradycyjnie rozpakowujemy go do folderu z grą, odpalamy zarówno ją samą jak i nasz program i teraz: NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona EVE; NUMPAD3 – nieskończone odnawianie EVE, życia i amunicji; NUMPAD4 – nie musimy przeładowywać broni; NUMPAD5 – 10000 $; NUMPAD6 – 10000 ADAM; NUMPAD7 – jeden strzał zabija każdego; NUMPAD8 – wszystkie modyfikacje; NUMPAD9 – zamraża systemy obronne urządzeń podczas włamań; NUMPAD+ – zapisanie aktualnej pozycji; NUMPAD- – teleportacja do zapisanej pozycji; Pamiętacie, że ten trainer został stworzony z myślą o oryginalnej i nie modyfikowanej łatkami wersji gry. W innych może już nie działać… Radzimy także aby wcześniej sprawdzić czy Wasza zapora...