• Opublikował: kareel
  Dodano: 15 luty 2010

  Brak komentarzy

  Dark Void - trainer + 5
  Po ściągnięciu i rozpakowaniu programu do folderu gry, uruchamiamy Dark Void i teraz: F1 – nieśmiertelność; F2 – nie musimy przeładowywać broni; F3 – nieskończona amunicja; F4 – nieskończone granaty; F5 – dodaje punkty; Trainer został stworzony z myślą o podstawowej, oryginalnej niemodyfikowanej wersji gry. W innych może więc już działać nie całkiem poprawnie. Zalecamy równie uprzednie sprawdzenie czy trainer nie jest blokowany przez Wasz antywirus i zaporę sieciową.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 luty 2010

  Komentarze: 13

  Jade Empire - odblokowanie wszystkiego
  Po ściągnięciu tego pliku i rozpakowaniu go uruchamiamy instalera, czekamy chwilkę i teraz w czasie zabawy można już używać trybu Master. Proste i skuteczne! Miłej zabawy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 luty 2010

  Brak komentarzy

  Borderlands - Patch v1.1
  Łatka do Borderlands aktualizująca grę do wersji 1.1. Oprócz poprawienia drobnych błędów nakładka ta umożliwia zainstalowanie DLC Zombie Island of Dr. Ned. Link prowadzi do serwisu megagames.com. Kliknijcie na link znajdujący się w>>> Downloads: Download Borderlands_PC1.01.zip now <<< aby pobrać łatkę. Patch wazy nieco ponad 150MB.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 luty 2010

  Komentarze: 2

  James Cameron's Avatar The Game – wersja demo
  Demo świetnej gry akcji opartej na głośnym filmie Avatar. Sprawdzacie sami jak wygląda komputerowa wersja tego filmu! Trzeba przyznać, że przynajmniej graficznie całość naprawdę zapiera dech w piersiach. Mała uwaga – jeżeli jeszcze nie byliście w kinie darujcie sobie na razie gierkę, spoilery zepsują Wam całą przyjemność. Link prowadzi do serwisu megagames.com. Aby pobrać demko kliknijcie na >>>Download Avatar_The_Game_Demo.exe now <<<. Miłej zabawy, całość waży ponad 1.5GB
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Komentarze: 1

  American Gladiators - pełna wersja (stare gry, DOS)
  Jeżeli lubicie wrestling, to ta stara gierka na pewno się Wam spodoba. Ma całkiem niezłą oprawę graficzną i opowiada o największych bohaterach tej dyscypliny z początku lat 90. Miłej zabawy! Gra jest oczywiście w wersji DOSowej więc do jej odpalenia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 11 luty 2010

  Komentarze: 1

  Bioshock 2 - trainer +9
  Po ściągnęli pliku rozpakowujemy jego zawartość do folderu z grą i teraz w czasie zabawy po włączaniu trainera: INSERT – uruchamia trainer; NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nieskończona Eve; NUMPAD3 – jedno trafienie zabija; NUMPAD4 – zamraża zegar; NUMPAD5 – nieskończona kasa; NUMPAD6 – nieskończona amunicja; NUMPAD7 – nieskończone Adam NUMPAD8 – nie musimy przeładowywać; NUMPAD9 – zapisuje aktualną pozycję; NUMPAD0 – teleportuje do zapisanej DELETE – wyłącza wszystkie powyższe efekty; Trainer powinien działać z oryginalną wersją gry bez zainstalowanych żadnych aktualizacji. W innych wersjach może już niestety sprawiać różne problemy. Przed uruchomieniem tego programu zalecamy też sprawdzenie...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 10 luty 2010

  Komentarze: 2

  Cannon Fodder - Soundtrack
  Świetna, absolutnie klasyczna i doskonała ścieżka dźwiękowa z retro-gry "Cannon Fodder".  Aż dziw bierze, że to wszystko mieściło się razem z grą na dwóch dyskietkach... - -- --- -- - UWAGA: - Pliki przetestowane przez Redakcję. - Pliki są spakowane do archiwum w formacie RAR. - Pliki muzyczne są w formacie MP3.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 luty 2010

  Komentarze: 6

  Zombie Driver - trainer +7
  Po rozpakowaniu naszego pliku do folderu z grą i włączeniu traienra, uruchamiamy samą grę i teraz używamy: F4    niezniszczalny samochód F5    darmowe zakupy F6    nieskończona amunicja do karabinu F7    nieskończone turbodoładowanie F8    nieskończona amunicja do miotacza ognia F9    nieskończone rakiety F10  nieskończona amunicja do railguna Trainer powinien działać poprawnie z oryginalną, niemodyfikowaną w żaden sposób wersją gry, w innych ten program może już sprawiać problemy. Zalecamy także uprzednie sprawdzenie czy Wasz antywirus lub zapora sieciowa nie blokują dostępu do gry temu programowi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 luty 2010

  Komentarze: 6

  Mass Effect 2 - trainer + 7
  Po rozpakowaniu tego programu do folderu z grą, wyłączamy Mass Effect 2 oraz ten programik i teraz na klawiaturze numerycznej: NUMPAD 1 – nieśmiertelność; NUMPAD 2 – nieskończone tarcze; NUMPAD 3 – nieskończone bieganie; NUMPAD 4 – bron się nie przegrzewa; NUMPAD 5 – 10.000 kredytów; NUMPAD 6 – 5 żelów leczniczych; NUMPAD 7 – 5 punktów drużyny; NUMPAD 8 -  0 punktów drużyny; Program powinien działać poprawnie z oryginalną, niemodyfikowaną wersją gry, w innych może już sprawiać problemy. Zalecamy także uprzednie sprawdzenie czy Wasz antywirus lub zapora sieciowa nie blokują dostępu do gry temu programowi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 9 luty 2010

  Komentarze: 10

  Mount & Blade: Ogniem i Mieczem (PC) - Patch 1.014
  Oficjalna łatka do gry "Mount & Blade: Ogniem i Mieczem" w wersji 1.014 zawierająca następujące poprawki: - Dezerterzy nie zapętlają już partii bohatera, jeśli została im wręczona łapówka. - Usunięto problem miast bez władców. - Poprawiono sceny w mieście Perekop. - Poprawiono i udoskonalono sceny w miastach i zamkach. - Poprawiono wyszukiwanie drogi pod wsią Pohrebyszcze. - Poprawiono mechanizm działania chorób. Teraz prawdopodobieństwo pojawienia się ich jest znacznie niższe, prawidłowo działa opcja leczenia. - Naprawiono błąd, powodujący spadek punktów życia przed rozpoczęciem walki. - System naboru najemników został całkowicie zmieniony. Teraz najemnicy posiadają doświadczenie, ponadto gracz może teraz uzbrajać do 3 typów...