• Opublikował: kareel
  Dodano: 8 luty 2010

  Komentarze: 8

  Avatar - trainer + 11 (dla v.1.02)
  Jak zawsze po ściągnięciu program rozpakowujemy do folderu z gra i uruchamiamy zarówno to i to. Teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej wciskamy: Numpad 1 – uzbrojenie Na’vi nie ma wpływu na Gracza; Numpad 2 – dodaje 9999999 punktów w trybie podboju; Numpad 4 – możemy używać ciągle wszystkich umiejętności; Numpad 5 – dodaje 9999999 punktów doświadczenia; Numpad 6 – nie musimy przeładowywać broni; Numpad 7 – nieskończona amunicja; Numpad 8 – nieskończone życie; Numpad 9 – jedno trafienia zawsze zabija; + - super skok; /  - super prędkość - - lewitacja nad ziemią; * - nieskończony czas działania umiejętności; Trainer powinien działać bezproblemowo z James Cameron's Avatar, w wersji 1.02....
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 luty 2010

  Brak komentarzy

  Astrotit
  Zabawna „erotyczna” gierka, w której strzelamy do wszelakiego rodzaju rzeczy utrudniających nam zapłodnienie. Najczęściej są to różne środki antykoncepcyjne czy… biblia! Naszą bronią jest natomiast… zgadnijcie sami co :-) Uwaga! – Tytuł tylko dla pełnoletnich graczy +18 lat Gra jest w wersji DOS, więc wymaga jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Box’a.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 8 luty 2010

  Komentarze: 6

  S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla - Soundtrack
  Oficjalna ścieżka dźwiękowa z gry "S.T.A.L.K.E.R.: Cień Czarnobyla". Główne utwory to brzmienia towarzyszące podczas podróży po zonie w wykonaniu MoozE, ale dodano także trzy piosenki FireLake - "Dirge for the Planet" znane bezpośrednio z gry i dwa bonusowe kawałki rockowe. Lista utworów: 01. Mutation (music by MoozE) 02. Dead Cities Pt.2 (music by MoozE) 03. Radwind Pt.1 (music by MoozE) 04. Tunnels (music by MoozE) 05. The Thing (music by MoozE) 06. S.A.D. (music by MoozE) 07. Cold/Freezing Out (music by MoozE) 08. Zone Triggers (music by MoozE) 09. Radwind Pt.2 (music by MoozE) 10. Sleeping In Ashes v.2 (music by MoozE) 11. Rads Pt.1 (music by MoozE) 12. Dirge for the Planet (lyrics by O.Yavorsky, music by FireLake) 13. Fighting unknown...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 luty 2010

  Komentarze: 1

  Zorro - pełna wersja (DOS)
  Ta gra to zasadzie wariacja na temat słynnego Prince of Persia, z tym, że tym razem bohaterem jest nie mniej słynny Zorro. Reszta pozostaje w zasadzie taka sama, mamy podobne poziomy, podobny styl rozgrywki i sterowanie. Gra jest jednak nieco „nowsza” od oryginalnego PoP i dzięki temu ma też lepsza, bardziej kolorową grafikę. PS. Do uruchomienia gry będziecie potrzebować jakiegoś emulatora DOS’a w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 luty 2010

  Brak komentarzy

  Dark Void - trainer +9
  Tradycyjnie już, po ściągnięciu pliku rozpakowujemy jego zawartość do folderu z grą, uruchamiamy zarówno program jak i samą grę i teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej: INSERT – włącza trainer NUM PAD 1 – nieśmiertelnośc; NUM PAD 2 – nieskończone paliwo do plecaka odrzutowego; NUM PAD 3 – nieskończone magazynki do broni; NUM PAD 4 – nie musimy przeładowywać broni; NUM PAD 5 – nieskończone granaty; NUM PAD 6 – jedno trafienie zawsze zabija; NUM PAD 7 – nieskończone punkty technologiczne; NUM PAD 8 – zapisuje aktualną pozycję; NUM PAD 9 – teleportuje do zapisanej wcześniej pozycji; NUM PAD + - super prędkość gry; NUM PAD - - normalna prędkość gry; DELATE – niweluje wszystkie powyższe efekty....
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 luty 2010

  Komentarze: 6

  The Witcher – Nude Patch (naga łatka)
  Prosty i przyjemny sposób aby pozbawić niepotrzebnych ubrań wszystkie ładne panie w Wiedźminie. Instalacja pakietu jest bardzo prosta. Rozpakowujemy archiwum jakie ściągnęliście z naszego serwera i kopiujemy pliki znajdujące się w nim („_meshes00” oraz „_textures00”) do folderu DATA w katalogu gdzie mamy zainstalowaną grę. Po odpaleniu Wiedźmina Trias i inne dziewczyny będą paradować już bez ubrań. Miłego oglądania :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 luty 2010

  Komentarze: 3

  Warhammer 40k Dawn of War 2 – trainer (doświadczenie)
  Program rozpakowujemy do folderu z gra, uruchamiamy zarówno trainer jak i samą grę i czekamy aż jakaś jednostka będzie mogła awansować. Wciskamy wtedy crtl+u (albo wychodzimy na chwilę na pulpit i klikamy na odpowiedniej opcji w oknie programu). Teraz możemy w nieskończoność wydawać punkty i wybierać ulepszenia. Proste i skuteczne! Hack działa z oryginalną niemodyfikowaną wersją gry. Przed jego użyciem sprawdzicie też najlepiej czy program nie jest blokowany przez Wasz antywirus albo zaporę sieciową.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 luty 2010

  Komentarze: 3

  Mass Effect 2 – trainer + 5
  Trainer rozpakowujemy do folderu z grą, włączamy zarówno grę jak i program i teraz w czasie zabawy: INSERT – włącza działanie trainera NUMPAD1 - nieśmiertelność NUMPAD2 – nieskończone magazynki NUMPAD3 – nieskończone tarcze NUMPAD4 – nie musimy przeładowywać broni NUMPAD+ - super prędkość gry NUMPAD. – normalna prędkość gry DELETE – wyłącza wszystkie efekty. Trainer powinien działać bezproblemowo z oryginalną wersją gry bez żadnych łątek czy modyfikacji. W innych może już nie działać poprawnie. Zalecamy także sprawdzenie czy Wasz antywirus / zapora sieciowa nie blokują temu programowi dostępu do plików gry.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 5 luty 2010

  Komentarze: 74

  Euro Truck Simulator (PC) - Oficjalny patch 1.3
  Oficjalna łatka do polskiej edycji gry "Euro Truck Simulator" w wersji 1.3. INSTALACJA: Umieść plik w folderze z grą i kliknij dwa razy lewym przyciskiem myszki, a łatka zainstaluje się automatycznie. - -- --- -- - UWAGA: - Zainstalowanie łatki może spowodować niekompatybilność z niektórymi nieoficjalnymi modyfikacjami gry. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 1 luty 2010

  Komentarze: 27

  The Sims 3 (PC) - Miasteczko Riverview
  Nowe miasteczko Riverview do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie na plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.