• Opublikował: kareel
  Dodano: 30 stycznia 2010

  Komentarze: 1

  The Sims 3 (PC) - Zestaw Pana Gąbki
  Zestaw Pana Gąbki zawiera: - Komputer Pana Gąbki - Rzeźba Mega Pan Gąbka - Rzeźba Pan Gąbka na biurko INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 30 stycznia 2010

  Komentarze: 5

  The Sims 3 (PC) - Samochód Vorn Ogier
  Samochód Vorn Ogier do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie na plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  The Sims 3 (PC) - Mały zestaw Hawajski
  Mały zestaw Hawajski zawiera: - Lampka "Hawajska tancerka" - Rzeźbę Małego bożka z Tiki INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 stycznia 2010

  Komentarze: 1

  The Sims 3 (PC) - Lodówka Fanta
  Lodówka firmowa Fanty do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  The Sims 3 (PC) - Samochód Montalcino Fandango SE
  Samochód sportowy Montalcino Fandango SE do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie na plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 stycznia 2010

  Komentarze: 4

  The Sims 3 (PC) - Samochód Toyota Prius
  Samochód osobowy Toyota Prius do gry The Sims 3. INSTALACJA: Kliknij dwukrotnie na plik, a modyfikacja zainstaluje się automatycznie poprzez program startowy gry The Sims 3. Instalowanie manualne polega na umieszczeni pliku modyfikacji w folderze: Moje dokumenty/Electronic Arts/The Sims 3/Downloads - -- --- -- - UWAGI: - Plik został przetestowany przez Redakcję. - Plik jest spakowany do archiwum w formacie RAR.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 24 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  Colonization – pełna wersja (DOS)
  Pełna wersja kultowej „Kolonizacji”, gry strategiczno-ekonomicznej, w której staramy się odkryć i podbić Nowy Świat. Całość jest wzorowana na cywilizacji, rozgrywka przebiega więc również w trybie turowym ale wszystko jest bardziej nastawiona na ekonomię i handel. Polecamy!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 23 stycznia 2010

  Komentarze: 3

  Nicky Boum – pełna wersja (Amiga, ROM)
  Świetna platformówka z amigowych czasów. Sterujemy dzieciakiem wędrującym przez ogromne, kolorowe poziomy i walczących z różnymi bajkowymi potworami za pomocą…. ogryzków z jabłek. Do tego, w porównaniu do innych starych platformówek, tytuł ten nie jest zbyt trudny i można grać po prostu dla zwykłej przyjemności bez zbytniego denerwowania się po stracie każdego życia :-)
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 17 stycznia 2010

  Komentarze: 7

  Heretic – pełna wersja (stare gry, DOS)
  Pełna wersja jednego z najbardziej legendarnych FPS w historii – Heretic. W grze wcielamy się w rolę młodego wojownika imieniem Corvus, który musi obronić świat przed demonicznym Wężowym Jeźdźcem. Cała gra bazuje na podrasowanym silniku słynnego Dooma, ale jest utrzymana w realiach fantasy. Z wrogami będziemy więc walczyć głownie za pomocą magii. Jednym słowem klasyka – musicie zagrać! Oczywiście do uruchomienia gry potrzebny będzie nam jakiś emulator DOSu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 14 stycznia 2010

  Komentarze: 4

  Ninja Blade – trainer +6
  Ściągamy plik z naszego serwera, rozpakowujemy go do folderu z grą i uruchamiamy zarówno trainer jak i Ninja Blade i teraz: F1 – nieśmiertelność; F2 – dodaje 1000 krwawych kryształów F3 – jeden cios zabija każdego kogo trafimy; F4 – nieskończona energia Chi; NUMPAD1 – zapisuje naszą aktualną pozycję; NUMPAD 2- teleportuje do wcześniej zapisanej pozycji; F5 – nieskończona amunicja. Trainer powinien działać bezproblemowo z oryginalną, niepatchowaną wersją gry. Zalecamy jednak udostępnienie temu trainerowi plików gry w Waszym antywirusie i zaporze sieciowej.