• Opublikował: kareel
  Dodano: 12 stycznia 2010

  Komentarze: 4

  Lego Indiana Jones 2: The Adventure Continues – odblokowanie wszystkiego (UNLOCKER)
  Komplet zapisów z najnowszego Indiana Jones 2: The Adventure Continues odblokowujących nam dostęp do wszystkiego co tylko oferuje ta gra. Instalacja tego pakietu jest prosta – po prostu znajdujemy miejsce gdzie są przechowywane zapisy z gry i wklejamy tam plik, który od nas ściągnęliście. Teraz po wczytaniu gry mamy dostęp do wszystkiego. Proste i ale za to jak skuteczne!
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 12 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  Bioshock – trainer +4
  Rozpakowujemy archiwum do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie zabawy wciskamy ALT oraz na klawiaturze numerycznej: ALT + NUM 1  - nieskończona amunicja do wszystkich broni; ALT + NUM 2  - 9 apteczek; ALT + NUM 3  - wszystkie bronie; ALT + NUM 4  - nieśmiertelność; ALT + NUM 5 – nieskończona ilość mocy; ALT + NUM 6  - nie musimy przeładowywać broni; ALT + NUM 7  - nieskończone $; Trainer powinien działać bezproblemowo z oryginalną, nie modyfikowaną wersją gry. Zalecamy tez udostępnienie temu programowi plików gry w Waszej zaporze sieciowej lub antywirusie.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 6 stycznia 2010

  Komentarze: 3

  The Saboteur – trainer +8 (dla wersji 1.3)
  Rozpakowujemy plik do folderu z grą, uruchamiamy The Saboteur i teraz w czasie gry na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1             Nieśmiertelność; NUMPAD2             Zapisuje aktualną pozycję NUMPAD3             Teleportuje do zapisanej wcześniej pozycji; NUMPAD4             Nieskończona amunicja; NUMPAD5             Super prędkość strzelania; NUMPAD6             Włącza silniejsze uderzenie pocisków; NUMPAD7            ...
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 3 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  Tropico 3 – trainer
  Program rozpakowujemy do folderu z grą, uruchamiamy i teraz w czasie rozgrywki na klawiaturze numerycznej wciskamy 1, 2 albo 3. Pierwsza opcja dodaje nam 10000$, druga 100000, zaś trzecia aż 1000000 dolców! Proste i skuteczne! Jeżeli ten sposób nie zadziała możemy też uruchomić grę też wciskając przycisk launch i wyszukując w folderze z grą odpowiedni plik. Trainer działa jednak z oryginalną, nie modyfikowaną wersją gry i w innych może już nie działać prawidłowo.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 2 stycznia 2010

  Brak komentarzy

  Yo! Joe! - pełna wersja (Amiga ROM)
  Naprawdę świetna platformówka z powalającą muzyką i naprawdę ogromnymi, doskonale zbudowanymi poziomami. Nie zagrać w ten tytuł to naprawdę wstyd! Tuż to klasyka! Uwaga – jest to oczywiście amigowa wersja gry, a dokładniej obrazy dyskietek w formacie *adf, więc do jej uruchomienia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego komputera.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 grudnia 2009

  Komentarze: 3

  Two Worlds – trainer +8 (v. 1.7b)
  Rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie i teraz na klawiaturze numerycznej: NP.1 – nieśmiertelność; NP.2 – nieskończona mana; NP.3 – nieskończone używanie przedmiotów; NP.4 – 99 punktów parametrów; NP.5 – 99 punktów umiejętności NP.6 - 999999 złota; NP.7 – dodaje 1000 doświadczenia; NP.8 – każdy cios zabija; NP.9 – wyłącza wszystkie powyższe efekty Trainer, jak sama nazwa zresztą mówi, jest przeznaczony dla oryginalnej wersji gry o numerze 1.7b. W innych może już nie działać poprawnie…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 29 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Trolls – pełna wersja (stare gry, DOS)
  Bardzo przyjemna i kolorowa platformówka z uroczymi Trollami w roli głównej. Bardzo ładna rysowana grafika, fajne poziomy, dużo skakania i zbierania przedmiotów, jak zresztą to we wszystkich grach tego typu. Miłej zabawy! 
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 28 grudnia 2009

  Komentarze: 7

  Two Worlds – trainer +8
  Rozpakowujemy programik do folderu z gra, uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie zabawy, na klawiaturze numerycznej:   NUMPAD 1 – nieskończone życie; NUMPAD 2 – nieskończona mana; NUMPAD 3 – dostajemy masę złota; NUMPAD 4 – nieskończone używanie przedmiotów; NUMPAD 5 – następny poziom; NUMPAD 6 – dostajemy punkty postaci; NUMPAD 7 -  dostajemy punkty umiejętności; NUMPAD 8 – jedno trafienie zabija; Trainer powinien działać bezproblemowo tylko z oryginalną nie łatkowaną wersją gry. Wszystkie mody, nakładki językowe i tego typu rzeczy mogą już spowodować nieprawidłowości w działaniu programu.   NUMPAD 1
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 grudnia 2009

  Komentarze: 3

  Fallout 3 - trainer +6
  Tradycyjnie rozpakowujemy go do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej NumPad 0 - god mode NumPad 1 – możemy nosić tyle rzeczy ile tylko chcemy; NumPad 2 – dostajemy 1000000 $ NumPad 4 – wszystkie broni mają maksymalną jakość; NumPad 5 – jeden strzał zabija; NumPad 6 – nieskończone punkty umiejętności; NumPad 7 – super prędkość gry Traienr działa najlepiej z niemodyfikowaną, oryginalną wersją gry bez zainstalowanych żadnych łatek. 
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 27 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  The Sims 3 - trainer
  Rozpakowujemy trainer do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie gry wciskamy jednocześnie Ctrl+F2 aby dostać 10.000$ Trainer powinien działać z oryginalną wersją z gry z zainstalowaną najnowszą łatką v1.2.7. Z innymi może już nie działać poprawnie. Nie gwarantujemy także, że działa całkowicie bezproblemowo z polską wersją językową.