• Opublikował: kareel
  Dodano: 26 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Pro Evolution Soccer 2010 – patch 1.03
  Kolejna juz łatka do Pro Evolution Soccer 2010. Tym razem plik naprawia błedy z zapisywaniem ustawieni i stanu gry.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 25 grudnia 2009

  Komentarze: 1

  Heroes Over Europe - trainer + 5
  Rozpakowujemy go do folderu z gra, uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie rozgrywki na klawiaturze numerycznej: NUMPAD1 – nietykalność; NUMPAD2 – maksymalna koncentracja; NUMPAS3 – nieskończone bomby; NUMPAD4 – wystarczy jedno trafienie aby zniszczyć cel; NUMPAD+ - super prędkość gry; NUMPAD- - zwolnione tempo gry; NUMPAD. – normalna prędkość gry. Trainer powinien działać bezproblemowo z oryginalną wersja gry. Jeżeli posiadacie ją w innej wersji z zainstalowanymi łatkami czy używacie modów to mogą wystąpić już problemy. 
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 grudnia 2009

  Komentarze: 1

  James Pond 3: Operation Starfish – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja jednej z najlepszych i najzabawniejszych amigowych platformówek. Masa bajecznie kolorowych poziomów, masa humoru, trochę główkowania i jedne z najlepiej zbudowanych poziomów w historii gier komputerowych. Po prostu musisz to mieć! Paczka zabiera obrazy trzech dyskietek gry w adf. Aby ją odpalić potrzebować więc będziemy jakiegoś emulatora Amigi.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 grudnia 2009

  Komentarze: 11

  Dragon Age: Początek– trainer +7 (dla v1.02a)
  1    NUMPAD1 – nieśmiertelność; 1    NUMPAD2 – nieskończona wytrzymałość; 2    NUMPAD3 – 1000 punktów doświadczenia 3    NUMPAD4 – 10 punktów charakterystyk; 4    NUMPAD5 – 5 punktów talentów; 5    NUMPAD6  - 5 punktów umiejętności; 7    NUMPAD7  - dodaje 1000 sztuk złota Miłej zabawy! Pamiętajcie jednak, że trainer jest przeznaczony dla oryginalnej wersji Dragon Age z zainstalowaną łątką 1.02a. W innych wersjach może już nie działać poprawnie. Nie gwarantujemy również poprawnego działania w wersji pl. :-(
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 22 grudnia 2009

  Komentarze: 14

  Doom 2 – pełna wersja (stare gry, DOS)
  Pełna wersja kultowego FPS, jednej ze zresztą pierwszych gier tego typu - Doom 2. Ten tytuł mówi chyba wszystko – miłego zasysania! Gra jest w wersji DOSowej, więc do jej uruchomienia będziemy raczej potrzebować jakiegoś emulatora tego systemu w rodzaju DOS Boxa.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 21 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Serious Sam HD: The First Encounter – trainer + 4
  Tradycyjnie (i jak zawsze:-) wypakowujemy program do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie zabawy: INSERT – włącza trainer! NUMPAD1 – nieśmiertelność; NUMPAD2 – nie tracimy pancerza mimo ostrzału wrogów; NUMPAD3 – amunicja nie jest już problemem; NUMPAD4 -  dodaje 999.999.999 punktów; F1 – pokazuje / ukrywa dodatkowy celownik; F11 – pokazuje / ukrywa czas zabawy; F12 – pokazuje / ukrywa menu; DELETE – niweluje wszystkie efekty. Miłej zabawy! Pamiętajcie, że trainer działa poprawnie głównie z oryginalną niemodyfikowaną w żaden sposób wersją gry. Jeżeli korzystacie z nietypowej wersji Serious Sam HD nasz program może już nie działać poprawnie…
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 grudnia 2009

  Komentarze: 4

  The Saboteur - trainer + 4
  Trainer rozpakowujemy do folderu z grą, uruchamiamy jedno i drugie i teraz w czasie zabawy na klawiaturze numerycznej: Numpad 1 – nieśmiertelność; Numpad 2 – nie musimy przeładowywać broni; Numpad 3 – nie włączają się alarmy; Numpad 4 – kontrabanda! Program działa bezproblemowo głownie z oryginalną, nie modyfikowaną, nie patchowaną wersją gry. Wszystkie modyfikacje mogą powodować już problemy.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 20 grudnia 2009

  Komentarze: 22

  HyperCam 2 pl
  Jedyną wadą tego programu jest, iż darmowa niezarejestrowana wersja, dodaje do nagrywanych filmików nieduży znak wodny. Jeżeli jednak program się Wam naprawdę spodoba, to możecie zawsze możecie kupić jego pełną wersję, w innym zaś wypadku znak wodny jest naprawdę nieduży i też specjalnie nie przeszkadza w zabawie. Program jest oczywiście w polskiej wersji językowej.  
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 16 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Dragon Age: Początek - patch 1.2
  Łatka poprawia i optymalizuje przede wszystkim rozgrywkę, powodując, że punkty życia postaci regenerują się dużo szybciej pomiędzy walkami i poprawia też kilka mniejszych błędów.
 • Opublikował: kareel
  Dodano: 7 grudnia 2009

  Brak komentarzy

  Test Driver II: The Duel – pełna wersja (Amiga ROM)
  Pełna wersja kultowej gry wyścigowej z amigowych czasów. Kilka słynnych samochodów do wyboru, całkiem niezła grafika 3D i ogromna grywalność! To jedna z pierwszych gier wyścigowych z prawdziwą wektorową grafiką 3D i widokiem „zza kierownicy”. Sprawdzicie sami jak wyglądało Test Driver 20 lat temu! Oczywiście jest to amigowa wersja gry, więc do jej odpalenia będziecie potrzebować jakiegoś emulatora tego komputera.