Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Amnesia: Mroczny Obłęd (PC)

    Wcielamy się w rolę Daniela, budzącego się w zamku z całkowitym brakiem pamięci. Jednak ma wrażenie że ktoś na niego poluje. W miarę postępu gry dowiadujemy się nowych faktów z życia bohatera. 

  ocena
  6
     
  Dodano: 15 maja 2014
  więcej
 • ARMA II: Reinforcements (PC)

  Połączenie dwój dodatków nie wymagających instalacji podstawowej wersji Arma II. Możemy się wcielić w postać prywatnej agencji ochroniarskiej bądź żołnierza brytyjskich sił powietrznych.

  ocena
  10
     
  Dodano: 17 kwietnia 2014
  więcej
 • Ace Combat: Assault Horizon (PC)

  Symulator myśliwca bojowego z bardzo popularnej serii. Grę charakteryzuje niezwykła widowiskowość, dokładnie oddane szczegóły myśliwców i doskonały model sterowania. Akcja gry toczy się na niebie nad Miami, Dubajem oraz Rosją. Naszym zadaniem jest powstrzymanie rosyjskiego terrorysty przed...

  ocena
  -
     
  Dodano: 12 luty 2014
  więcej
 • Alien Rage (PC)

  Świetna produkcja bydgoskiej firmy CI Games. Strzelamy do hord obcych z całkiem sporego arsenału gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.

  ocena
  -
     
  Dodano: 20 stycznia 2014
  więcej
 • Alien: Isolation (PC)

  Kolejna z uniwersum Obcego gra, która opowiada o samotnej walce o przetrwanie, którą stoczyć będzie musiała Amanda Ripley - córka głównej bohaterki. Gra jest o tyle ciekawa, że można ja przejść co najmniej na kilka różnych sposobów. Do wyboru mamy - ucieczka...

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 stycznia 2014
  więcej
 • Assassin's Creed: Revelations (PC)

    4 odsłona popularnej trzecioosobowej gry akcji. Ostatnia część trylogii o Ezio opowiada o podróży głównego bohatera do średniowiecznego Konstantynopola, dokąd wybiera się śladami swojego mentora, Altaira. Jego celem jest zakon Templariuszy, których armia zagraża całemu...

  ocena
  -
     
  Dodano: 3 stycznia 2014
  więcej
 • Air Conflicts: Secret Wars (PC)

    Strzelanka, której akcja rozgrywa się w czasach I i II wojny światowej. Jako jeden z pilotów bierzemy udział w najbardziej znanych i spektakularnych podniebnych walkach. Mamy przed sobą 49 misji, a każdą z nich odbywamy w doskonale odwzorowanych samlotach z czasów wojny. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 20 grudnia 2013
  więcej
 • Assassin’s Creed III (PC)

    Gra przygodowa z elementami akcji. Kontynuacja popularnej serii w której Asasynowie walczą z Zakonem Templariuszy. Tym razem wcielimy się w Metysa imieniem Connor i poznamy nowych bohaterów - Altaira oraz Ezro. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 12 grudnia 2013
  więcej
 • A Game of Dwarves (PC)

    Wcielamy się we władcę krasnoludów, który nadzoruje rozwój podziemnego miasta. Kontrolujemy więc naszych podwładnych przy kopaniu tuneli, wydobywaniu surowców czy wznoszeniu domów. Gra jest strategią czasu rzeczywistego.  

  ocena
  -
     
  Dodano: 6 grudnia 2013
  więcej