Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • World of Warcraft (PC)

  Cztery lata minęły od czasu wydarzeń przedstawionych w "Warcraft III: Reign of Chaos" jednak na spustoszone ziemie Azeroth znów nadciąga niepokój. Wraz z odbudową królestw bojowych ras, pojawiają się nowe wyzwania i nowe siły chcące znów zawładnąć światem... "World of Warcraft" to pierwsza...

  ocena
  10
     
  Dodano: 19 luty 2014
  więcej
 • WRC Powerslide (X360)

  Twórcy gry zaoferowali wybór aut z klasy WRC, Class 2 oraz Class 3. Dodatkowo mamy do dyspozycji 8 różnych rajdów. Gra oferuje nie tylko Single Player możemy ścigać się również ze znajomymi w opcji Multiplayer.

  ocena
  -
     
  Dodano: 12 luty 2014
  więcej
 • War Thunder [PC] (PC)

  Symulacja lotnicza w konwencji MMO. Latamy samolotami z okresu II wojny światowej i bierzemy udział w najważnieszych podniebnych starciach tego okresu. Grę wyróżnia realizm i dbałość o szczegóły, chociażby wyglądu kilkuset samolotów należących do floty Niemiec, USA, UK, Japonii...

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 stycznia 2014
  więcej
 • World of Tanks [PC] (PC)

  Sieciowa gra akcji, która łączy elementy symulacyjne, zręcznościowe oraz taktyczne. Naszym zadaniem jest oczywiście przejęcie kontroli nad czołgiem i walka z przeciwnikami. Do wyboru jest aż 150 maszyn, otoczenie jest bardzo realistyczne a szczegóły pojazdów zostały dokładnie odwzorowane. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 stycznia 2014
  więcej
 • Wiedźmin 2: Zabójcy Królów (PC)

  Wiedźmin 2: Zabójcy Królów to kolejna część przygód wiedźmina Geralta. Wydarzenia w tej części są bezpośrednią kontynuacją historii z poprzedniej. Rozwijany jest wątek udaremnienia przez Geralta zabójstwa króla Foltesta. Wiedźmin wikła się w skomplikowanej politycznej grze.

  ocena
  10
     
  Dodano: 7 stycznia 2014
  więcej
 • WRC 3 (PC)

    3 część wyścigów na licencji FIA - autorzy odtworzyli wszystkie trasy wyścigów, zespoły, zawodników oraz oczywiście samochody. Świat gry stał się jeszcze bardziej realny, zwężono trasy na odcinkach specjalnych, przez co gra stała się jeszcze trudniejsza. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 grudnia 2013
  więcej
 • Worms: Revolution (PC)

    Ciąg dalszy popularnej gry,w której głównymi bohaterami są robaki. Nowa wersja nie wprowadza większych zmian. Pojawiły się jedynie nowe rodzaje broni, miejsca i podział robali na klasy.  

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 grudnia 2013
  więcej
 • World of Warplanes (PC)

  Gra akcji MMO. W World of Warplanes zasiadamy za sterami historycznych samolotów i rozgrywamy kolejne podniebne bitwy. Wszystkie samoloty wyglądają dokładnie tak, jak te rzeczywsite. Gra zawiera elementy symulacyjne i strategiczne.

  ocena
  -
     
  Dodano: 21 listopada 2013
  więcej
 •    
  Dodano: 4 luty 2010
  więcej