Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Boiling Point: Road to Hell (PC)

  Połączenie współczesnej strzelanki FPP z rozbudowaną grą RPG. W Boiling Point: Road to Hell gracz wciela się w postać byłego żołnierza - Saula Myersa, który wyrusza do Ameryki Południowej w celu odnalezienia swojej zaginionej córki. Na miejscu okazuje się, że sytuacja jest bardzo skomplikowana.Boiling...

  ocena
  -
     
  Dodano: 24 kwietnia 2014
  więcej
 • Battlefield 3 (PC)

    Trzecia część genialnej strzelanki. Dostajemy do dyspozycji przyjemnią kampanię oraz dwa tryby na multi a mianowicie kooperacji i współzawodnictwa.

  ocena
  10
     
  Dodano: 18 kwietnia 2014
  więcej
 • Broken Age (PC)

     Gra powstała dzięki finansom uzyskanym na Kickstarterze. Dzięki uzyskaniu większej kwoty niż planowano powstały 2 części tej gry. Co do samej gry mamy tutaj klasyczną przygodówke typu point`n`click w 2D.  

  ocena
  -
     
  Dodano: 31 marca 2014
  więcej
 • Blood Knights (PC)

  Klasyczny hack'n'slash. Zadanie mamy proste walka z hordami przeciwników i zbieranie ekwipunku aby obronić ukryte pieczęcie przed wampirami. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 20 luty 2014
  więcej
 • Blood Knights (X360)

  Klasyczny hack'n'slash. Zadanie mamy proste walka z hordami przeciwników i zbieranie ekwipunku aby obronić ukryte pieczęcie przed wampirami.

  ocena
  -
     
  Dodano: 17 luty 2014
  więcej
 • Borderlands 2: Captain Scarlett and Her Pirate's Booty (PC)

  Pierwszy dodatek fabularny do wielokrotnie nagradzanej gry Borderlands 2. Zostały wprowadzone nowe obszary pustynne gdzie zamieszkują korsarze dowodzeni przez tytułową kapitan Scerlett.

  ocena
  -
     
  Dodano: 28 stycznia 2014
  więcej
 • Batman: Arkham Origins (PC)

  Trzecia część serii a za razem prequel. W tej odsłonie przenosimy się do początków działalności Batmana. Poza bezpośrednimi starciami mamy jeszcze elementy skradanki oraz trochę łamigłówek.

  ocena
  10
     
  Dodano: 22 stycznia 2014
  więcej
 • Battlefield: Bad Company 2 Vietnam (PS3)

  Dodatek multiplayer do drugiej części Battlefield: Bad company. Rozszerzenie opowiada o wojnie w Wietnamie. Razem z Vietnamem otrzymujemy zupełnie nowe mapy, nowe rodzaje broni oraz pojazdy. Tło również jest totalnie inne i w bardzo realistyczny sposób nawiązuje do charakterystycznych...

  ocena
  -
     
  Dodano: 10 stycznia 2014
  więcej
 • Battlefield 4 [PC] (PC)

  Kolejna odsłona pierwszoosobowej strzelanki, której popuralność opiera się w dużej mierze na trybie multiplayer. Akcja toczy się w 2020 roku, kiedy to po raz kolejny wcielamy się w rolę Reckera, który walczy w amerykańskiej jednostce specjalnej Tombstone. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 8 stycznia 2014
  więcej