Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Trainz Simulator 2010: Engineer Edition (PC)

    Dzięki tej grze zbudujesz swoją własną kolej :)

  ocena
  10
     
  Dodano: 8 maja 2014
  więcej
 • Tom Clancy's Ghost Recon: Future Soldier (PC)

    Tytuł różniący się od serii Advanced Warfighter. Jako główny cel producent obrał stworzenie środowiska działania prawdziwego "Ducha".

  ocena
  -
     
  Dodano: 8 kwietnia 2014
  więcej
 • Thief (PC)

    Remake tytułu z poprzednich lat. Developerzy postanowili jednak przystosować grę na obecne czasy dodając na przykład tryb skupiania się i spowolnienie czasu.

  ocena
  5
     
  Dodano: 2 kwietnia 2014
  więcej
 • Transformers: Fall of Cybertron (PC)

  Gra akcji, której fabuła opiera się na serii komiksów, opowiadających o przygodach tytułowych bohaterów. Wracamy więc na planetę Cybertron, gdzie po raz kolejny weźmiemy udział w odwiecznej walce dobra ze złem. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 28 marca 2014
  więcej
 • The Lord Of The Rings Online: Riders Of Rohan (PC)

  The Lord Of The Rings Online: Riders Of Rohan to kolejny dodatek do popularnego MMO osadzonego w tolkienowskim Śródziemiu. Tym razem twórcy oddali w nasze ręce równiny Rohanu, czyli krainy wspaniałych jeźdźców i wojowników oraz oraz dwie mniejsze lokacje – wzgórze...

  ocena
  10
     
  Dodano: 17 marca 2014
  więcej
 • Titanfall (PC)

  Wcielamy się w żołnieża piechoty mającego za zadanie zniszczyć mechy przeciwnika sterowane przez sztuczną inteligencje. Jest jednak możliwość samemu zasiąć za jego sterami. w rozgrywce może uczestniczyć maksymalnie 16 graczy.

  ocena
  10
     
  Dodano: 12 luty 2014
  więcej
 • Tomb Raider (PC)

  W remake twórcy postawili na bardziej rzeczywisty wizerunek bohaterki. Lara trafia na wyspę gdzie musi walczyć o przetrwanie. Gracz obserwuje jak niewinna dziewczynka staje się mistrzynią survivalu. Twórcy postawili na widowiskowe akcje przeplatane zagadkami oraz otwarty świat.

  ocena
  10
     
  Dodano: 11 luty 2014
  więcej
 • Tomb Raider Trilogy (PS3)

  Tomb Raider Trilogy zawierać będzie gry Tomb Raider Legend oraz Tomb Raider Anniversary, obie w wersji remastered i jakości HD, a także Tomb Raider Underworld, wydany wcześniej na PlayStation 3. Na potrzeby tego zestawu przygotowano także kilka dodatków, w tym temat Tomb Raider Trilogy dla menu...

  ocena
  -
     
  Dodano: 11 luty 2014
  więcej
 • The Book of Unwritten Tales (PC)

  Zadaniem gracza, który pokieruje losami elfki Ivador, człowieka Nathaniela i gnoma Wilbura jest zapobiec przechwycenie magicznego skarbu przez agentów Armii Cieni.        

  ocena
  -
     
  Dodano: 7 luty 2014
  więcej