Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • F1 2010 (PC)

    Gra jest oficjalnym produktem 2010 FIA FORMULA ONE WORLD CHAMPIONSHIP. Symulacja wyścigów Formuły 1 stworzona przez Codemasters.

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 maja 2014
  więcej
 • FIFA Manager 13 (PC)

    W tej części twórcy skupili się na psychice i osobowości piłkarz. 

  ocena
  10
     
  Dodano: 5 marca 2014
  więcej
 • Funky Smugglers (Android)

  FUNKY SMUGGLERS TO ODLOTOWA ATMOSFERA LAT '70 ORAZ GIGANTYCZNE POJEDYNKI MULTIPLAYEROWE W WYCZESANEJ NIEKOŃCZĄCEJ SIĘ ZABAWIE ZRĘCZNOŚCIOWEJ!To, co przemytnicy chcą przeszmuglować na lotnisku, to się normalnie w głowie nie mieści. Ogromny pająk ukryty w walizce babci?! Przepychacz do kibelka schowany...

  ocena
  -
     
  Dodano: 14 luty 2014
  więcej
 • Football Manager 2011 (PC)

  Znana wszystkim seria doczekała się kolejnej odsłony. Football Manager 2011. Założenia gry nie zmieniły się od początku. W tej wersjii głównie ulepszono wyświetlanie meczy w 3D. Woadmo że na tym nie zakończono. Dodano też parę nowinek takich jak na przykład funkcje agentów zawodników.

  ocena
  -
     
  Dodano: 17 stycznia 2014
  więcej
 • FIFA 12 (PC)

  Kolejna odsłona bardzo popularnej serii piłkarskich symulacji. Gra oparta jest na licencji FIFA, dlatego na boisku zobaczymy najbardziej znanych piłkarzy. Zespoły posiadają aktualnych graczy, a ich stroje odwzorowują rzeczywiste. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 2 stycznia 2014
  więcej
 • Far Cry 3 (PC)

    3 część popularnej strzelanki od Ubisoft Studios. Po raz kolejny wcielimy się w Jasona Brody'ego, który w wyniku pechowego skoku ze spadochronem znalazł się na wyspie opanowanej przez piratów. Odcięci od cywilizacji, w świecie rządonym twardymi regułami, musimy przetrwać i pozbyć się przeciwnika....

  ocena
  -
     
  Dodano: 2 stycznia 2014
  więcej
 • F1 2012 (PC)

    3 wydanie oficjalnej gry F1. Nowe wydanie przyniosło kilka zmian - poprawiła się grafika i mechanika jazdy bolidów. Pojawiły się też szczegóły z sezonu F1 2012. Będziemy się ścigać na licencjonowanych torach, w zespołach i bolidach z prawdziwego F1. 

  ocena
  1
     
  Dodano: 13 grudnia 2013
  więcej
 • FIFA 13 (PC)

    Co nowego  otrzymaujemy z najnowszą gra FIFA? Przede wszystkim usprawniony silnik Player Impact Engine, ulepszoną inteligencję piłkarzy oraz system wykonywania rzutów wolnych. Poprawiła się również grafika i wprowadzono bardzo naturalny komentarz. 

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 grudnia 2013
  więcej
 • FTL: Faster Than Light (PC)

    Symulator statku kosmicznego, w którym trasę przelotu planujemy turowo, zaś walki tocza się w czasie rzeczywistym.  Akcja toczy sie w przyszłości, kiedy loty statkami kosmicznymi są już standardem. Wcielamy się w postać kapitana, który ucieka przed zmasowanym atakiem....

  ocena
  -
     
  Dodano: 13 grudnia 2013
  więcej