Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?

  Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?

  Onlinowa wersja znanego „teleturnieju”. Sprawdź czy jesteś mądrzejszy od dziecka :-) Pytania są niby proste ale… Szkoda tylko, że jest tak mało pytań…

  Dodano: 15.04.10 00:00
  więcej
 • Carnival Dres Up

  Carnival Dres Up

  Bal maskowy się już zaczyna a my jesteśmy dalej nie ubrani. Pomóżcie dziewczynie przyodziać się na tę okazję!

  Dodano: 13.04.10 01:33
  więcej
 • Clear Vision II

  Clear Vision II

  Po raz kolejny wcielamy się w rolę snajpera. Tym razem jednak jesteśmy zawodowym zabójca eliminującym cele za kasę, potem jednak historia nabiera tempa. Gra jest naprawdę fajnie wykonana! Sprawdźcie sami!

  Dodano: 21.03.10 01:19
  więcej
 • Crazy Golf

  Crazy Golf

  Naprawdę dziwna i zabawna odmiana golfa. Kortami jest tutaj stół z położonymi kilkoma ołówkami a gramy…kawałkiem zmiętego w kulkę papieru! Po prostu zobaczcie sami! Dobra zabawa gwarantowana!

  Dodano: 15.03.10 18:20
  więcej
 • Cute Animal Costume

  Cute Animal Costume

  Bardzo słoooooodka ubieranka. Stoimy parę dzieci przebranych za zwierzątka, nietypowe i zabawne! Polecamy!

  Dodano: 13.03.10 16:11
  więcej
 • Color Wars

  Color Wars

  Prosta ale wciągająca strzelanka. Naszym zadaniem jest eliminacja różnokolorowych wrogów latających po planszy. Utrudnieniem jest, to, że występują oni właśnie w kilku kolorach a my możemy niszczyć tylko tych mających taką sama barwę jak my. Aby zmienić kolor strzelania wciskajcie klawisze a-s-d. Powodzenia!

  Dodano: 05.03.10 23:12
  więcej
 • Corporate Gal

  Corporate Gal

  Kolejna ubieranka, tym razem stoimy dziewczynę z korporacji. Całkiem fajne, tylko niestety nie mamy za dużo możliwości.

  Dodano: 27.02.10 23:24
  więcej
 • Cheating Lover

  Cheating Lover

  Wcielamy się w rolę detektywa który poluje na zdradzające swych mężów żony. Nasze zadanie jest proste – musimy nagrać kompromitujący materiał. Uważajcie jednak, nikt nas nie może zauważyć, jeżeli widzicie ze podglądane postacie się odwracają, to przerwijcie filmowanie! Uwaga! Gra tylko dla dorosłych. Jeżeli nie masz +18 lat to poszukać czegoś innego :-)

  Dodano: 26.02.10 19:10
  więcej
 • Colony

  Colony

  Kolejna gra typu Tower Defence, tym razem jednak akcja rozgrywa się w kosmosie gdzie rozwijamy i bronimy przed wrogami pozaziemską kolonię. Gra ma naprawdę świetną grafikę jak na produkcje tego typu i nie ogranicza się do budowania samych wież obronnych, konieczna jest naprawdę dobra strategia aby wygrać. Dobra zabawa na długie wieczory – polecamy!

  Dodano: 12.02.10 21:32
  więcej
 • Clone Effect

  Clone Effect

  Kosmiczna strzelanka, która rożni się tym od innych, że w każdej chwili możemy sklonować nasz statek, a jego kopia będzie dokładnie odwzorowywać nasze ruchy. Dużo kolorowych poziomów i sporo wrogów do pokonania czeka!

  Dodano: 28.01.10 23:16
  więcej