Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • The Great Eggscape

  The Great Eggscape

  Utrzymana w świątecznych klimatach gra przypominająca do złudzenia typową gierkę typu defence. Tym razem jednak to my jesteśmy atakującymi! Musimy jak najszybciej przeprowadzić świąteczne jajko przez labirynt i nie dać się trafić :-) Zabawne i całkiem grywalne.

  Dodano: 07.04.10 01:18
  więcej
 • Tractors power

  Tractors power

  Pokonywaliśmy już przeszkody za pomocą różnych pojazdów, ale chyba nie mieliśmy jeszcze okazji jeździć traktorem. Podobnie jak w innych grach tego typu chodzi tutaj o to aby pokonać wszystkie przeszkody na trafie i zachować równowagę pojazdu. Sterowanie strzałkami.

  Dodano: 24.03.10 18:12
  więcej
 • Trains!

  Trains!

  Bawimy się kolejką! Na każdej z plansz musimy zebrać do swojego składu wszystkie wolne wagoniki i potem dojechać do stacji docelowej. Sterowanie myszką (najeźdźcie na lokomotywę a pojawią się opcje ruchu…).

  Dodano: 18.03.10 23:42
  więcej
 • The Classroom 2

  The Classroom 2

  Gra o… ściąganiu na sprawdzianach w szkole. Tak właśnie o tym. Sterujemy naszym „bohaterem” za pomocą strzałek i gdy tylko nauczyciel nas nie widzi podbiegamy do kolegi (tego „żółtego”) i klikając na nim ściągamy od niego zadania. Trochę głupie, ale nawet zabawne i pomysłowe!

  Dodano: 16.03.10 23:42
  więcej
 • Tree House Gal

  Tree House Gal

  Ubieramy właścicielkę domku na drzewie. Jednym słowem kolejna ubieranka ze słowem „gala” w tytule i ponownie bardzo ładna kreskówkowa bohaterka. Miłego ubierania!

  Dodano: 28.02.10 19:36
  więcej
 • Two Wheeler Trauma 2

  Two Wheeler Trauma 2

  Musimy przeprowadzić naszego motocyklistę przez tor pełen najróżniejszych przeszkód. Sterowanie za pomocą strzałek, jedzcie powoli i ostrożnie, oto klucz do sukcesu.

  Dodano: 20.02.10 23:50
  więcej
 • The Arrow of Time

  The Arrow of Time

  W „strzale czasu” naszym zadaniem jest obrona latającej fortecy przed atakami różnych wrogów. Gra ma naprawdę świetna muzykę, dla której samej już warto ją uruchomić. Cała zabawa wydaje się prosta – naciągamy myszką wirtualny łuk, celujemy i strącamy kolejnych nieprzyjaciół. Wrogowie są jednak naprawdę zróżnicowani i niektórych można strącić z nieba tylko trafiając w ich słaby punkt. Miłej zabawy!

  Dodano: 20.02.10 23:38
  więcej
 • Talented Mr Fox

  Talented Mr Fox

  Prosta zręcznościówka z lisami i jajkami w roli głównej. Sterujemy dwoma liskami, które skacząc po grzędach muszą wyzbierać wszystkie jajka na danym poziomie. Wystrzegajcie się jednak kogutów! Sterowanie – ruchy myszką plus klikniecie, które odpowiada skok na wyższa grzędę.

  Dodano: 08.02.10 21:05
  więcej
 • Tworzymy buty!

  Tworzymy buty!

  Kolejna quasi ubieranka, a raczej dekorowanka. Coś w sam raz dla młodych projektantek mody. Tworzymy piękne buty!

  Dodano: 06.02.10 17:58
  więcej
 • Telefonowa ubieranka!

  Telefonowa ubieranka!

  Tego jeszcze nie było! Dekorujemy… telefon! Jak widać twórcom ubieranek nie brakuje ostatnio pomysłów :-)

  Dodano: 24.01.10 22:11
  więcej