Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Day in Chernobyl

  Day in Chernobyl

  Udajesz się z klasą na wycieczkę do Czarnobyla. Jednak gubisz się i teraz musisz się z tego miejsca wydostać.

  Dodano: 30.01.14 12:54
  więcej
 • Drag race

  Drag race

  Wyścigi motocyklowe w nieco innym stylu. Cała sztuka polega na takim manipulowaniu gazem (spacja) i skrzynią biegów (kursory), aby jak najlepiej wykorzystać przyspieszenie i moc silnika naszego motoru. Uważajcie jednak - za dużo gazu i spalicie silnik!

  Dodano: 13.04.10 01:30
  więcej
 • Danger Chamber

  Danger Chamber

  Ciekawa gra polegająca na rzucaniu piłki do kosza. Wybieramy kont i silę rzutu i próbujemy trafić do kosza. Z każdym kolejnym poziomem robi się ciekawiej bo pojawiają się różne przeszkody. Zresztą zobaczcie sami. Proste zasady i ogromna grywalność. Polecamy!

  Dodano: 11.04.10 00:37
  więcej
 • Dames Go By

  Dames Go By

  Ubieranka nieco inna niż wszystkie. Tworzymy bowiem pamiątkowe fotografie kobiety z różnych okresów jej życia, nawet ciekawe tylko strasznie mało możliwości…

  Dodano: 10.04.10 21:52
  więcej
 • Dziewczyna na trawie

  Dziewczyna na trawie

  Ubieramy piękną dziewczynę leżącą romantycznie na trawie…

  Dodano: 24.03.10 18:15
  więcej
 • Desert Rally

  Desert Rally

  Pustynny rajd. Wybieramy samochód i zaczynamy! Zabawa wydaje się prosta (możemy tylko przyspieszać i hamować - kursory), ale wbrew pozorom do celu nie jest dojechać tak prosto. Jeżeli będziemy bowiem za bardzo gazować, to szybko zniszczymy auto na muldach, a znów za wolna jazda da nam mało punktów.

  Dodano: 21.03.10 01:33
  więcej
 • Desert Rifle

  Desert Rifle

  Bronimy pustynnej bazy przed wrogami. Na początku każdej misji wybieramy uzbrojenie a potem wszystko zależy już tylko od nas i naszego celnego oka. Musimy jak najszybciej wystrzelać wszystkich biegnących w naszą stronę wrogów. Pamiętajcie, że jak robi się gorąco możecie przyciągnąć myszkę do siebie aby schować się za osłoną. Powodzenia!

  Dodano: 13.03.10 16:32
  więcej
 • Dog Fight 2

  Dog Fight 2

  Kontynuacja Dog Fight, czyli świetnej strzelanki, w której sterowaliśmy myśliwcem z czasu I Wojny Światowej. W drugiej części gry wita nas jeszcze lepsza grafika, mamy więcej możliwości i więcej zadań. Sterowanie kurosy plus spacja do strzelania. Polecamy! Gra hit!

  Dodano: 13.03.10 16:22
  więcej
 • DriveBy 2

  DriveBy 2

  Prosta strzelanka, w której wcielamy się w gangstera robiącego porządek w swojej dzielnicy. Jedziemy ulicą miasta i strzelamy do wszystkiego co się rusza nabijając punkty. Proste ale nawet fajne jeżeli ktoś lubi takie rzeczy.

  Dodano: 17.02.10 16:50
  więcej
 • Downhill Snowboard 3

  Downhill Snowboard 3

  Zima w pełni więc pora pojeździć na wirtualnej desce. Naszym celem jest wykonanie jak najbardziej efektywnych trików. Sterowanie A, S, Z, X - łapanie deski, strzałka w górę odpowiada za skok, natomiast strzałki w prawo/lewo - obrót.

   

  PS. Aby zacząć zabawę kliknijcie na jednej z tabliczek koło szczytów…

  Dodano: 09.02.10 21:45
  więcej