Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Legend of Sufr

  Legend of Sufr

  Czekamy na wysoką falę i zaczynamy zabawę. Im więcej różnych trików uda się nam wykonać i pozbierać power-upów tym lepszy wynik i przychylniejsze spojrzenia plażowiczek :-). Sterowanie strzałkami. Miłej zabawy!

  Dodano: 13.04.10 22:19
  więcej
 • Lern to fly

  Lern to fly

  Zabawna gierka w której uczymy latać… pingwina. Zjeżdżamy z lodowej skoczni i staramy się balansując ciąłem „polecieć” jak najdalej. Pomiędzy poziomami możemy wykupywać różne bonusy, jak np. silnik rakietowy :-) Całkiem przyjemne!

  Dodano: 02.03.10 20:44
  więcej
 • Lady Gaga Gossip

  Lady Gaga Gossip

  Lady Gada jest znana ze swoich zwariowanych i często skandalicznych kreacji. W tej ubierance wcielamy się właśnie w rolę jej stylistki. Mamy naprawdę sporo możliwości i różnych kombinacji strojów do stworzenia. Pokażcie na co Was stać!

  Dodano: 28.02.10 19:45
  więcej
 • Lone Survivor

  Lone Survivor

  Świetna graficznie ale niestety trochę prosta strzelanka. Jesteśmy ostatnim ocalałem żołnierzem z oddziału i musimy przebić się przez hordy dziwnie wyglądających potworów. Całość obserwujemy z lotu ptaka. Bohaterem sterujemy za pomocą WSAD, myszką celujemy i strzelamy zaś klawisz R odpowiada za przeładowanie broni, które możemy zresztą zmieniać klawiszami od 1 do 6. Miłej zabawy!

  Dodano: 18.02.10 21:34
  więcej
 • London’s Suite Styler

  London’s Suite Styler

  Kolejna ubieranka, tym razem z Brenda Song w roli głównej. Gra ma dosyć dużo opcji i fajną grafike więc wszyscy fani tego typu tytułów będą na pewno zadowoleni. 

  Dodano: 10.02.10 23:44
  więcej
 • Love in color

  Love in color

  Stylizowana na oldskulową zręcznościówka ze skaczącymi serduszkami w roli głównej. Musimy tak lawirować między serduszkami, aby złapać je wszystkie i jednocześnie nie dotkać żadnej czaszki. Zabawa wymaga nie tylko zręczności ale czasami tez chwili zastanowienia. Sterowanie kursory, plus spacja.

  Dodano: 24.01.10 22:19
  więcej
 • Leaf Boarding

  Leaf Boarding

  Uwaga! Nadciągają szalone surfujące króliki ! Zwariowana i zabawna zręcznościówka, w której sterujemy kreskówkowym króliczkiem spływającym wartką rzeką na liściu. Musimy omijać kamienie i łapać znajdujące się w wodzie gwizdki. Bardzo dynamiczna gierka, chociaż sterowanie (kursory) nie sprawia się najlepiej i zabawa sprawia czasami bywa kłopotliwa.

  Dodano: 23.01.10 23:10
  więcej
 • LocoRoco 2: Official Flash minigame

  LocoRoco 2: Official Flash minigame

  Gra opowiada o wesołych, galaretowanych stworkach, którymi gracz steruje w bardzo nietypowy sposób - Przechylając cały ekran w pożądanym kierunku, by spowodować przeturlanie się postaci.Przyjemna zabawa dla wszystkich.

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.
  STRZAŁKA W LEWO / PRAWO  -  Sterowanie pochyłością terenu
  STRZAŁKA W LEWO + PRAWO  -  Podskok

  Dodano: 23.12.09 15:40
  więcej
 • Ladybird Escape

  Ladybird Escape

  Kolejna gra typu Escape – musimy wydostać się z pokoju przy użyciu dostępnych przedmiotów. Sterowanie myszką – powodzenia!

  Dodano: 21.12.09 23:39
  więcej
 • Linear Assault

  Linear Assault

  Arcadówka nawiązująca do kultowych, klasycznych gier. w której lecieliśmy małym samolocikiem i strzelamy do wszystkiego co pojawia się przed nami. Podobnie jest i tutaj, gra ma całkiem niezłą grafikę, oprawę dźwiękową i daje naprawdę sporo radochy.

  Dodano: 03.12.09 00:24
  więcej