Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Pirate Lunch

  Pirate Lunch

  Zarabianka w pirackich klimatach. Otwieramy tawernę i musimy zadowolić swoich klientów. Sterowanie myszką – kliknijcie na piratach wchodzących do lokalu a potem przydzielcie im stolik, teraz wystarczy przyjąć zamówienie i dalej zobaczcie już sami. Miłej zabawy!

  Dodano: 13.04.10 01:40
  więcej
 • Piknik!

  Piknik!

  Bardzo przyjemna ubieranka – urządzamy piknik i dopieramy ubrania na tę okazję.

  Dodano: 19.03.10 00:11
  więcej
 • Punk Fashion Beauty

  Punk Fashion Beauty

  Co powiecie na ubieranka w punkowym stylu? Miłej zabawy!

  Dodano: 16.03.10 23:44
  więcej
 • Pocket Emo

  Pocket Emo

  Bardzo zabawna gierka, w której możemy stworzyć swojego wymarzonego emo-ludzika i zamieścić go na swojej stronie. Z naszym wirtualnym podopiecznym możemy się tez oczywiście „bawić”. Nieco dziwaczne, ale nawet fajne!

  Dodano: 03.03.10 22:49
  więcej
 • Pwong 2

  Pwong 2

  Po prostu Pwong! Mutacja słynnego Pong czyli odbijanie piłeczki przez dwie platformy. Różnica? Masa kolorów i dużo, dużo więcej piłeczek, czasami jest na planszy jest ich nawet kilkanaście co powoduje, że zabawa jest naprawdę dynamiczna. Polecamy!

  Dodano: 25.02.10 23:29
  więcej
 • Play Dress-up Simulator

  Play Dress-up Simulator

  Tego jeszcze nie było! Prawdziwy wirtualny symulator ubierania. Dziesiątki perfekcyjnie odwzorowanych fotorealistycznych ubrań! Po prostu musicie zagrać. Najlepsza ubieranka w sieci!

  Dodano: 25.02.10 22:41
  więcej
 • POD Fighter

  POD Fighter

  Prosta Acradowa strzelanka w której sterujemy (WSAD plus myszka) małym stateczkiem i rozwalamy wrogów na kolejnych planszach. Proste i przyjemne!

  Dodano: 19.02.10 18:20
  więcej
 • Particles Extreme

  Particles Extreme

  Świetna kosmiczna strzelanka (sterowanie WSAD plus strzał kliknięcie myszą), w której bronimy naszej planety przed asteroidami a w późniejszej części gry także przed kosmitami. Świetna muzyka grafika i ogólnie bardzo wysokie wykonanie. Zakochacie się! Polecamy!

  Dodano: 16.02.10 23:27
  więcej
 • Polygonal Fury

  Polygonal Fury

  Mamy planszę pełną latających figur geometrycznych, które musimy wysadzić w powietrze za pomocą jak najmniejszej liczby kliknięć. Czekamy aż do danej figury zbliży się najwięcej innych latających elementów, szybko klikamy w odpowiednie miejsce po czym obserwujemy efekt. Pamiętajcie, że wybuchy prowadzą do reakcji łańcuchowej a naszym celem jest oczyszczenie całej planszy!

  Dodano: 15.02.10 23:18
  więcej
 • Puppet Wars

  Puppet Wars

  Bardzo dynamiczna bijatyka gdzie zawodnikami są … kukiełki uzbrojone w mordercze noże zaś całą akcję obserwujemy z lotu ptaka. Po każdej wygranej możemy też ulepszyć swojego wojownika. Wbrew pozorom ta prosta gierka daje naprawdę dużo możliwości. Sterowanie mysz plus klawisze AD do poruszania postacią.

  Dodano: 11.02.10 22:46
  więcej