Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Narty!

  Narty!

  Jazda na nartach! Naszym celem jest nie tylko pokonanie całej strasy (sterowanie: kursory plus spacja- skok), ale też wykonanie po drodze jak największej liczby widowiskowych akrobacji. Gra ma naprawdę świetną grafikę i daje ogromne możliwości wykonywania różnych tricków. Powinna się spodobać wszystkim miłośnikom białego szaleństwa.

  Dodano: 27.02.10 23:55
  więcej
 • Nice catch

  Nice catch

  Zabawna gra w Baseball w kreskówkowej, mangowatej oprawie. Po uruchomieniu gry klikamy na japońskim napisie i zaczynamy zabawę. Gra jest bardzo prosta – czekamy na odbicie piłki i sterując strzałkami ustawiamy się tak aby ją złapać. Potem musimy wcisnąć spację w momencie gdy wskaźnik będzie znajdować się na zielonej pozycji. I to tyle! Może za proste, ale za to zabawne!

  Dodano: 24.02.10 23:44
  więcej
 • Neon Rider

  Neon Rider

  Bardzo fajna gra wyścigowa, w której musimy jak najszybciej pokonać daną trasę. Jest tylko jedno „ale” - nasz motocykl jeździ po różnobarwnych trasach i potrafi jechać tylko po takiej powierzchni jakiego jest sam koloru. Kluczem do wygranej jest właśnie odpowiednio szybkie zmieniania kolorów naszego pojazdu (strzałki), aby utrzymać się na trasie. Samym motorem kierujemy za pomocą WSAD.

  Dodano: 23.02.10 21:11
  więcej
 • Najpiękniejszy makijaż

  Najpiękniejszy makijaż

  Po raz kolejny upiększamy wirtualna dziewczynę. Robimy makijaż i wybieramy dodatki – wszystko w mocno kreskówkowej oprawie. Nieco mało możliwości, ale efekt końcowy bardzo fajny!

  Dodano: 23.02.10 21:03
  więcej
 • Neverending Light

  Neverending Light

  Świetna i naprawdę klimatyczna przygodówka. Wyruszamy wraz z wycieczką do mrocznej jaskini, naraz wszystkie światła gasną i atakują nas jakieś potwory. Bohaterem sterujemy za pomocą kursorów zaś mysz służy nam do obsługi latarki. Sprawdźcie co się stało w jaskini, uratujcie swoją dziewczynę! Miłej zabawy! Gra ma naprawdę świetną grafikę i dźwięk, łącznie z digitalizowanymi głosami wszystkich bohaterów!

  Dodano: 17.02.10 16:29
  więcej
 • Nieco inny tetris

  Nieco inny tetris

  Jedną z najbardziej kultowych i znanych gier na świecie jest bez wątpienia tetris, co jednak stałoby się gdyby dodać do tej gry odrobinę praw fizyki a celem stało się budowanie klocków jak najwyższej wieży, która może siew każdej chwili zawalić? Sprawdzacie sami i zagrajcie w tę grę !

  Dodano: 14.02.10 20:21
  więcej
 • Nakarm Paris Hilton !

  Nakarm Paris Hilton !

  Gwiazdy jak wiadomo są zawsze bardzo szczupłe więc trzeba to zmienić :-) Rzucamy jedzeniem w Paris Hilton i patrzymy jak tyje. Zabawne : -)

  Dodano: 27.01.10 21:49
  więcej
 • Nadia Catwalk Show

  Nadia Catwalk Show

  Bardzo nietypowa i ciekawa ubieranka, w której musimy jak najszybciej i najlepiej ubrać modelkę w danym stylu, tak aby zdarzyła wystąpić na wybiegu. Każdą kolację oceniają potem sędziowie a jeżeli zdobędziemy odpowiednią ilość punktów, to przechodzimy dalej. Masa ubrań i dodatków, kilka rożnych kolacji, świetna grafika i dźwięk. Uwaga - wciąga! Gorąco polecamy!

  Dodano: 13.01.10 22:30
  więcej
 • Non Non Adventures

  Non Non Adventures

  Platformówka, w której sterujemy zwinną wiewiórką i pomagamy jej zbierać smakowite orzeszki. Przyjemne dla oka i proste. Sterowanie kursorami, spacja do wyboru poziomu.

  Dodano: 13.01.10 22:21
  więcej
 • Ninja Ballers

  Ninja Ballers

  W każdym z poziomów musimy narysować drogę naszemu dzielnemu Nina, tak aby zdobył klucz i dostał się do zamkniętych drzwi. Sporo myślenia i główkowania. Całkiem fajne!

  Dodano: 29.12.09 21:05
  więcej