Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
  • Jedi vs Jedi Blades of Light

    Jedi vs Jedi Blades of Light

    Zostań Jedi! Dzięki tej gierce możemy sami sprawdzić kto wygra finałowy pojedynek z III części trylogii Star Wars. Obi-Wan? Czy może Anakin? To zależy tylko od Was. Sterowanie sprawia trochę problemów, ale jeżeli się do niego przyzwyczaimy gierka staje się bardzo przyjemna. Klawisze A i D odpowiadają za typ ciosów, a kursory w „górę” i „dół” zmieniają kąt pod jakim atakujemy wroga. Niech moc będzie z Wami!

    Dodano: 10.03.10 16:26
    więcej
  • Jump my Love

    Jump my Love

    Słodka gierka logiczno-zręcznościowa, w której skacząc po spadających z góry klockach musimy dostać się do wiszącej w chyrach naszej wybranki. Niektóre klocki po dotknięciu uaktywniają specjalne efekty. Sprawdzacie sami jakie! To naprawdę przyjemna i wciągająca gierka !

    Dodano: 19.02.10 18:28
    więcej
  • Jungle ATV

    Jungle ATV

    Czy uda się Wam przejechać przez całą dżunglę za kierownicą quada? Na drodze czeka nas masa różnych przeszkód przez które musimy przeskoczyć nie wywracając się. Powodzenia! Sterowanie strzałkami, postarajcie się zawsze zachować równowagę balansując ciałem. W przeciwieństwie do innych gier tego typu, ta jest stosunkowo prosta i naprawdę dynamiczna, a grafika po prostu nie może się nie podobać!

    Dodano: 11.02.10 00:21
    więcej
  • Jake and Neyriti

    Jake and Neyriti

    Gra bazująca na popularności filmu Avatar. Musimy pomóc tytułowej parze, która pragnie się pocałować :-) Nie jest jednak tak prosto - jeżeli ktoś nas zauważy od razu przegrywamy, trzeba więc mieć nieco refleksu. Pomożecie naszej słodkiej parze z Avatara?

    Dodano: 03.02.10 23:20
    więcej
  • Japanese baseball

    Japanese baseball

    Zabawna symulacja baseballu z uroczym kotkiem odbijającym piłkę w roli głównej. Proste, ale zabawne i całkiem grywalne. Czy trzeba coś więcej?

    Dodano: 05.01.10 23:50
    więcej
  • Just Married

    Just Married

    Kolejna ubieranka – tym razem musimy wystroić do ślubu młodą parę, nawet sporo możliwości a i tematyka trochę nietypowa.

    Dodano: 03.01.10 19:21
    więcej
  • Jungle Magic

    Jungle Magic

    Kolejna mutacja popularnego Puzzle Quest w wersji online. Musimy tak układać kolorowe kamienie aby trzy podobne (lub więcej) znalazły się obok siebie. Brzmi prosto? To spróbujcie sam!. Gra ma całkiem niezłą grafikę (świetne efekty specjalne) i przyjemną muzykę. Gwarantujemy, że czas Wam baaaardzooo szybko przy niej zleci.

    Dodano: 22.12.09 22:12
    więcej
  • Jetpack Jailbreak

    Jetpack Jailbreak

    Musimy wydostać się z więzienia przyszłości używając plecaka odrzutowego. Przyspieszamy wciskając jednocześnie lewy i prawy kursor, skracamy używając samego klawisza kierunkowego. Gra wydaje się prosta, ale aby wygrać musimy tak manewrować lotem, aby nie zahaczyć o ściany i jednocześnie łapać rożne power-upy. Im wyżej dolecimy tym więcej $ zarabiamy, którą możemy wydać na ulepszenia naszego sprzętu. Za którym razem uda się Wam wydostać?

    Dodano: 30.11.09 23:34
    więcej
  • Jurassic Poker

    Jurassic Poker

    Jak sama nazwa mówi – gramy w karcianego pokera, chociaż tym razem jest to gra przeznaczona raczej dla dzieci. Zasada jest prosta – ustawiamy stawkę, wybierając żetony, klikamy na DEAL, patrzymy jakie karty się nam wylosowały, decydujemy jakie chcemy zatrzymać, tak aby pozostały nam takie, które dają jak największą wygraną. Gra naprawdę idealna dla początkujących.

    Dodano: 29.11.09 23:51
    więcej
  • Jumpie 2

    Jumpie 2

    Bardzo przyjemna gierka w której musimy tak wystrzelić ludzika aby przeleciał przez kolorowe obręcze. Dużo zabawy, przyjemna muzyka – gra dla każdego!

    Dodano: 20.11.09 13:56
    więcej