Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Hexagon

  Hexagon

  Prosta ale wciągająca gra logiczna. Musimy tak obracać tarczą, aby jej kolory zgadzały się z tłem. Jeżeli nam się to uda, to wciskamy BRAKE i zabawa toczy się dalej. Jeżeli jednak dopasujemy co najmniej dwa kolory, to zyskamy trochę czasu.

  Dodano: 18.03.10 23:57
  więcej
 • Hyper Square 2

  Hyper Square 2

  Labiryntówka. Musimy znaleźć wyjście ze skomplikowanego labiryntu. Uważajcie – po drodze czai się na nas cała masa różnych pułapek, od miotaczy ognia, aż po wirujące ostrza! Sterowanie za pomocą kursorów.

  Dodano: 09.03.10 23:17
  więcej
 • Hair Style

  Hair Style

  Jeżeli macie dosyć typowych ubieranek, to mamy dla Was coś innego – tym razem zajmujemy się samymi włosami. Starajcie się je jak najładniej ozdobić!

  Dodano: 07.03.10 20:17
  więcej
 • Hoshi 4

  Hoshi 4

  Bardzo pomysłowa gra logiczna, w której musimy odnaleźć ukrytą na planszy gwiazdkę. Czasami wystarczy się dobrze przyjrzeć, czasami coś ułożyć a czasami… sprawdzicie sami! Twórcy tej gierki byli naprawdę pomysłowi i nie będziecie się na pewno tutaj nudzić rozwiązując kolejne zagadki. Polecamy!

  Dodano: 28.02.10 19:44
  więcej
 • Hot Air Bloon

  Hot Air Bloon

  Kolejny raz strącamy kolorowe baloniki. Tym razem jednak lecimy sterowcem i musimy tak obniżać lub podwyższać swój lot (klik myszką), aby nie tylko nie rozbić się na ścianach ale też aby po drodze zahaczyć o jak najwięcej pykających baloników.

  Dodano: 21.02.10 19:29
  więcej
 • Hot or Heavy

  Hot or Heavy

  Zabawna gierka, w której zgadzamy czy dana panna jest gorącą laską czy raczej grubaską. Ciekawe czy się Wam uda. :-)

  Dodano: 15.02.10 23:33
  więcej
 • Hot rod pinball

  Hot rod pinball

  Kolejny świetny flaszowy pinball. Całkiem ładna muzyka i grafika, tytułowi wprawdzie może brakuje nieco dynamizmu, ale gra się naprawdę przyjemnie. Sprawdźcie sami!

  Dodano: 12.02.10 21:38
  więcej
 • Heavy Metal Rider

  Heavy Metal Rider

  Bardzo przyjemna gra wyścigowa. Siadamy na potężny motocykl i czując wiatr w długich włosach ruszamy w trasę. Jak szybko uda się Wam ją pokonać? Pochwalcie się swoimi rekordami! Sterowanie kursorami.

  Dodano: 11.02.10 00:12
  więcej
 • High dive hero

  High dive hero

  Naprawdę fajna gierka w której skaczemy do wody odbijając się na trampolinie. Aby się odbić wciskamy spację, potem kurosy plus x,c,v aby wykonywać akrobacje w powietrzu. Jaki jest Wasz rekord? Pochwalcie się!

  Dodano: 23.01.10 23:20
  więcej
 • Hammertime

  Hammertime

  Czegoś tak zwariowanego jeszcze chyba nie widzieliśmy! Nie wiem co brali jej twórcy, że stworzyli taką gierkę, ale musiało być to naprawdę baaaardoz mocne ;-) To w zasadzie prostych, zręcznościowych minigierek, w pierwszej części musimy jak najszybciej złapać wirujący młotki, a potem… Zabawa odjechania na całego!

  Dodano: 06.01.10 02:01
  więcej