Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • One Ton Reloaded

  One Ton Reloaded

  Strzelaj do robotów jako czerwona małpa. Sterowanie strzałkami na klawiaturze oraz spacją.

  Dodano: 29.05.09 20:47
  więcej
 • Find The Object In Garage

  Find The Object In Garage

  Znajdź w pomieszczeniu przedmioty, których kontury zostały wyszczególnione na pasku z prawej strony ekranu gry. Pamiętaj o ograniczonym czasie oraz o tym, że każde złe wskazanie obniża Ci punktację.

  Dodano: 28.05.09 20:53
  więcej
 • Core Defence

  Core Defence

  Zasiądź za sterami pojazdu obronnego przyszłości i postaraj się obronić swoją bazę. Po każdym zniszczonym przeciwniku pozostaje surowiec, którego możesz użyć do postawienia wieżyczek, ulepszenia swojego pojazdu lub bazy.

  Dodano: 28.05.09 20:47
  więcej
 • Bonbon Foliz

  Bonbon Foliz

  Zabawa typu Zuma, polega na zbijaniu kolorowych kul, które poruszają się po specjalnym torze. Naszym zadaniem jest powstrzymanie ich przed dotarciem do otworu. Strzelamy kulkami z obrotowego działka umieszczonego na środku ekranu i posyłamy w dowolnym kierunku różnokolorowe kule. Jeśli obok siebie znajdą się co najmniej trzy kule tego samego koloru następuje ich zniknięcie, co skutkuje cofnięciem się całego łańcucha. Sterowanie myszką.

  Dodano: 28.05.09 20:24
  więcej
 • Monster Hunter: Treasures

  Monster Hunter: Treasures

  Skrzyżowanie gry logicznej ze zręcznościową. Twoim zadaniem jest kombinować oddając strzały ze strzelby tak, by nakarmić potworka tzn. dostarczyć mu obecne na planszy pożywieni np. puszkę z żarciem czy udziec itp.

  Dodano: 28.05.09 19:56
  więcej
 • Parking Lot 3

  Parking Lot 3

  Zaparkuj samochód w jak najkrótszym czasie, ale uważaj! Ruch uliczny, oblodzona powierzchnia, mgła czy ciemności nocy nie ułatwią Ci zadania.

  Dodano: 27.05.09 21:44
  więcej
 • Stunt Pilot II

  Stunt Pilot II

  Wciel się w pilota samolotu akrobatycznego i weź udział w pokazach lotniczych! A jeśli to Ci się znudzi to możesz stworzyć własne poziomy.

  Dodano: 27.05.09 21:39
  więcej
 • Ballies

  Ballies

  Wysadzaj kule w kolorze tła i zdobądź jak najwięcej punktów. Aby wysadzić kulę uderz w nią lub podłóż bombę za pomocą myszki.

  Dodano: 27.05.09 21:32
  więcej
 • Bango

  Bango

  Skacz po wszystkich klockach aby oczyścić planszę i zdobyć jak najwięcej punktów. Sterowanie strzałkami.

  Dodano: 27.05.09 21:22
  więcej
 • inFamous Precinct Assault

  inFamous Precinct Assault

  Jeśli społeczeństwo uległoby zagładzie, a Ty stałbyś się posiadaczem unikalnych mocy, mogących zarówno pomóc ludzkości jak i ją zniszczyć - to co byś zrobił? To pytanie jest sednem inFamous. Po eksplozji, Empire City pogrążyło się w chaosie i Dylan musi użyć swoich nowych mocy, aby temu zaradzić. Na swojej drodze napotka wielu przeciwników. inFamous daje wielką swobodę w sposobie rozgrywki - można działać agresywnie, taktycznie lub z ukrycia. Niezależnie od wyboru musimy jednak być przygotowani na to, że ludzi oraz środowisko reagują na to co robimy. Wydarzenia rozwijają się w zależności od roli jaką obejmiemy, a każdej akcji towarzyszy reakcja obywateli miasta oraz otoczenia.

  Dodano: 23.05.09 21:38
  więcej