Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • King of Skeleton

  King of Skeleton

  Ta gra to prawdziwy hit! Wcielamy się w dzielnego sportowca, który musi pokonać super szybki tor saneczkowy. Jeżeli interesują was bobsleje to jest to gra właśnie dla Was. Kings of Skeleton oferuje kilka zróżnicowanych tras, ciekawą i dopracowaną grafikę i naprawdę dynamiczną rozgrywkę. Sprawdzicie sami!

  Dodano: 09.11.09 21:48
  więcej
 • Kick Off

  Kick Off

  Bardzo fajna gra piłkarska, w której na przemian bronimy i strzelamy karne. Masa drużyn do wyboru, całkiem niezła grafika i naprawdę duża grywalność. Czego chcieć więcej?

  Dodano: 09.11.09 21:40
  więcej
 • Żonglerka

  Żonglerka

  Próbowaliście się kiedyś nauczyć żonglować? Jeżeli nie to dzięki tej gierce macie na to szansę. Wybieramy iloma piłeczkami chcemy się bawić i staramy się tak szybko ruszać dłońmi aby odbijać je wszystkie. Kto wytrzyma najdłużej wygrywa!

  Dodano: 08.11.09 23:48
  więcej
 • Secret Agent

  Secret Agent

  Nie za bardzo wiemy dlaczego ta gra nazywa się Secret Agent, ale faktem jest że zabawa polega na strzelaniu do ruchomych tarcz. Do wyboru trzy areny i sporo akcji. Pochwalcie się swoim wynikiem! Sterownie i strzelanie myszką, spacja - przeładowanie broni.

  Dodano: 08.11.09 15:16
  więcej
 • Silkroad Mahjong

  Silkroad Mahjong

  Co tu dużo mówić – kolejna wersja słynnego Mahjong, jednej z najbardziej znanych gier logicznych świata. Co ciekawsze ta wersja gry posiada polską wersje językową!

  Dodano: 07.11.09 21:00
  więcej
 • Headcase

  Headcase

  Zwariowana platformówka, te słowa chyba najlepiej opisują Headcase. Przemierzamy kolorowe światy (sterowanie kursorami, spacja-skok) i staramy się zebrać wszystkie kryształy i dotrzeć do końca planszy uważając przy tym na wrogów (można ich zabijać skacząc w ich stronę) i różne inne groźne przeszkody.

  Dodano: 07.11.09 20:57
  więcej
 • Tennis Smash

  Tennis Smash

  Prosta, relaksująca gierka, w której staramy się jak najdłużej odbijać rakietą tenisową piłeczkę. Sterowanie kursory, spacja – odbicie piłeczki.

  Dodano: 07.11.09 20:51
  więcej
 • Sonic Xtreme

  Sonic Xtreme

  Kolejna flashowa wersja popularnej platformówki opowiadającej o przygodach niebieskiego jeża. Sterujemy strzałkami (spacja to skok) i zbieramy wszystkie kosztowności na planszy unikając, bądź też pokonując różne potwory. Miłej zabawy!

  Dodano: 01.11.09 17:05
  więcej
 • Snowboarding

  Snowboarding

  Bardzo fajna gra, w której sterujemy sportowcem zjeżdżającym z góry na desce Snowboardowej, musimy omijać przeszkody i pokonać całą trasę w jak najkrótszym czasie. Najlepiej jeżeli nie ominiemy też żadnej z bramek.

  Sterowanie kursorami.

  Dodano: 31.10.09 16:33
  więcej
 • Królowa Halloween

  Królowa Halloween

  Kolejna gra z serii znanych i lubianych ubieranek; tym razem przebieramy dziewczynę tak aby wyglądała naprawdę mrocznie i szałowo. W sam raz na Halloween.

  Dodano: 31.10.09 16:25
  więcej