Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Fashion Dolls

  Fashion Dolls

  Staramy się znaleźć jak najwięcej szczegółów pomiędzy dwoma obrazkami. Kto znajdzie je wszystkie?

  Dodano: 24.11.09 22:46
  więcej
 • Drunken Pandas

  Drunken Pandas

  Zabawna gierka, w której bierzemy udział w konkursie picia na czas, zaś zawodnikami są…zwierzaki. Aby wygrać musimy jak najszybciej wciskać na klawiaturze pojawiające się na ekranie litery.

  Dodano: 24.11.09 22:35
  więcej
 • Jumpie 2

  Jumpie 2

  Bardzo przyjemna gierka w której musimy tak wystrzelić ludzika aby przeleciał przez kolorowe obręcze. Dużo zabawy, przyjemna muzyka – gra dla każdego!

  Dodano: 20.11.09 13:56
  więcej
 • Blast Billards „Combo”

  Blast Billards „Combo”

  Ciekawy Billard w którym na stole ułożone są ładunki wybuchowe, a my musimy tak trafiać w bile aby nie zahaczyć przypadkiem o bomby i nie wylecieć w powietrze. Dodatkowym utrudnieniem jest też limit czasowy. Powodzenia!

  Dodano: 19.11.09 18:42
  więcej
 • We Are Legend

  We Are Legend

  Bardzo ciekawy i nietypowy tytuł, sprytne połączenie gry muzycznej typu Guitar Hero z grą  typu defence. Zasada jest prosta – bronimy się przed nacierającymi wrogami, przechodzą oni przez pięć pułapek, które uruchamiamy klawiszami Q,W,E,R,T, plus spacja. Czasami jednak trzeba się mocno nagimnastykować, aby rozwalić wszystkich wrogów. Brzmi skomplikowanie? Być może – zagrajcie jednak sami i spróbujcie, nie pożałujecie!  

  Dodano: 18.11.09 23:37
  więcej
 • Turbo spilit

  Turbo spilit

  Bardzo fajnie zrealizowane wyścigi motocyklowe (sterowanie strzałkami), przyjemna dla oka grafika, sporo naprawdę długich tras i niezła grywalność sprawiają iż ten tytuł daje naprawdę sporo frajdy.

  Dodano: 18.11.09 23:21
  więcej
 • Critter crunch

  Critter crunch

  Zabawna gierka w której bronimy naszego ciasta przed mrówkami walcząc z nimi za pomocą… gazety! Kto zdobędzie więcej punktów?

  Dodano: 18.11.09 23:15
  więcej
 • Skoki k250

  Skoki k250

  Symulacja skoków narciarskich w wersji flash. Jeżeli lubiliście grać w słynnego Małysza to i ta gierka powinna się Wam spodobać, tylko jedna skocznia ale naprawdę sporo frajdy. Jaki jest Wasz rekord?

  Dodano: 11.11.09 21:25
  więcej
 • Zombie Riot

  Zombie Riot

  Bardzo fajna (i krwawa) gierka w której walczymy z zombiakami, przechodząc po kolei różne plansze. Sterowanie: ruch postacią - WSAD, 1-2-3-4 zmiana broni, celowanie myszką.

  Dodano: 10.11.09 20:18
  więcej
 • Innards

  Innards

  Dosyć nietypowa gra, w której zostajemy wirusem żyjącym w organizmie człowieka, staramy się „zbierać” wszystkie czerwone krwinki unikając przeciwciał. Zjadając antybiotyki mutujemy i zyskujemy chwilowo rożne specjalne zdolności i power-upy. Z każdym poziomem jest jednak coraz trudniej. Jak daleko uda się wam dojść? Starowanie myszką.

  Dodano: 09.11.09 21:59
  więcej