Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Tilt balance

  Tilt balance

  Prosta ale wciągająca graonline, w której musimy jak najdłużej utrzymać w równowadze pewien przedmiot. Komu uda się najdłużej? Pochwalcie się swoimi wynikami!

  Dodano: 28.11.09 20:32
  więcej
 • Power Splash

  Power Splash

  Fajna zręcznościówka, w której sterujemy chłopakiem potrafiącym zamieniać się w różne niesamowite istoty. W pierwszej części gry musimy płynąc tak, aby unikać min pływających w wodzie i różnych zwierząt, a potem… Sami zobaczcie! Sterowanie: kursory – ruch postaci, spacja-atak.

  Dodano: 28.11.09 00:58
  więcej
 • Paper plane

  Paper plane

  Kto z nas nie robił kiedyś na lekcjach w szkole papierowych samolocików? Chyba każdy! W tej grze właśnie o to chodzi – musimy złożyć jak najlepszy samolot, tak aby doleciał on jak najdalej. Setki możliwości! Masa zabawy! Do dzieła!

  Dodano: 28.11.09 00:43
  więcej
 • Fetch’n’Stretch.

  Fetch’n’Stretch.

  Chyba każdy z Was kojarzy kultowego Snake’a. Tym razem mamy do czynienia z nietypową mutacją tej słynnej gierki. Zamiast tytułowego węża kierujemy limuzyną i zbieramy pasażerów co wydłuża nasz pojazd. Musimy uważać aby nie wjechać w ścianę i aby nie zahaczyć o swój własny „ogon”. Sterowanie kursorami.

  Dodano: 28.11.09 00:24
  więcej
 • Bird Hunting

  Bird Hunting

  Prosta gra strzelecka (sterowanie łukiem przy pomocy kursorów, strzałka w prawo - naciągniecie łuku, spacja - strzał) w której strzelamy – a jakby! – do ptaków. Jednak uwaga, jeżeli nie trafimy, to ptaszek zemści się na nas i… narobi nam na kapelusz :-).

  Całość jest całkiem przyjemna i zabawna, chociaż sterowanie wydaje się nieco niewygodne. Spróbujcie zresztą sami!

  Dodano: 26.11.09 21:17
  więcej
 • Barber shop

  Barber shop

  Chcieliście kiedyś może zostać fryzjerem lub fryzjerką? Jeżeli tak, to ta gierka Wam na to pozwali! Zostajemy właścicielem zakładu fryzjerskiego i staramy się jak najszybciej obsłużyć klientów, patrzymy uważnie czego od nas oczekują (dymki nad głowami) i przenosimy ich na odpowiednie fotele. Liczy się szybkość! Z kolejnymi poziomi pojawi się więcej foteli i nowe możliwości. Miłej zabawy!

  Dodano: 26.11.09 21:04
  więcej
 • Dad'n'me

  Dad'n'me

  Nieco dziwna gra, w której łazimy napakowanym, fioletowym (!) kolesiem i pierzemy wszystkich, którzy staną nam na drodze. Wszystko to w konwencji rysunkowej ale z ogromną ilością krwi i przemocy. Postacią sterujemy strzałkami, zaś klawisze A i S służą do zadawania ciosów (można też chwytać przedmioty lezące na ziemi i rzucać nimi we wroga), ciosy można oczywiście łączyć w różne combosy.

  Miłej demolki!

  Dodano: 26.11.09 20:34
  więcej
 • Sue Beauty Room

  Sue Beauty Room

  Ciekawie wykona ubieranka połączona z grą typu point&click. Przeszukujemy cały pokój w poszukiwaniu przedmiotów mogących upiększyć naszą „bohaterkę”. Możemy na przykład kilkać na książkach leżących na półkach przesuwając je, czy tez szukać ukrytych przedmiotów pod dywanem oraz używać znalezionych przedmiotów na innych (np.: klucze na szufladach). Wybieramy ciuszki i staramy się by nasza mała Sue wyglądała jak najlepiej. Utrudnieniem jest jednak czas, mamy bowiem niewiele ponad minutę na ubranie się!

  Uwaga, aby uruchomić grę trzeba kliknąć po jej wczytaniu, na większym serduszku :-)

  Dodano: 25.11.09 23:53
  więcej
 • Rail of War

  Rail of War

  Świetna gierka, w której sterujemy pociągiem pancernym. Możemy wybierać różne wagony, dopierać do nich uzbrojenie, czy nawet wymieniać lokomotywy na coraz mocniejsze modele. Wszystko po to aby rozwalić jak najwięcej wrogów i dojechać do końca mapy i wykonać kilka zadań. Graficznie tytuł też po prostu zachwyca. Zresztą sprawdzacie sami – gra hit!

  Dodano: 24.11.09 23:12
  więcej
 • Draw Play

  Draw Play

  Bardzo nietypowa platformówka, w której, aby dostać się do końca każdego poziomu musimy sami narysować bohaterowi drogę! Nie jest to jednak proste, bo czeka na nas masa utrudnień takich jak kolczaste platformy czy poruszające się inne mordercze przeszkody, musimy wiec wykazać się nie tylko zręcznością w skakaniu ale też dobrze zaplanować drogę jaka nasz czeka.

  Sterowanie myszką (rysowanie), kursory służą natomiast do poruszania się postacią.

  Dodano: 24.11.09 22:56
  więcej