Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Nicole Scherzinger

  Nicole Scherzinger

  Ubieramy słynną wokalistkę Nicole Scherzinger! Czy trzeba dodawać cos więcej?

  Dodano: 09.12.09 16:34
  więcej
 • Baby Twins

  Baby Twins

  Ubieranka w, której wystroić możemy dwoje małych dzieci. Słodka gra, nieco inna od większości tego typu tytułów. Tym bardziej, że w kolejnych poziomach możemy nie tylko ubierać dzieci, ale też dekorować ich pokój czy plac zabaw! Polecamy!

  Dodano: 09.12.09 16:30
  więcej
 • Call of Duty

  Call of Duty

  Mimo szumnego tytułu ta gra to po prostu kolejna wersja popularnego „celowniczka”. Wcielamy się w rolę dzielnego żołnierza i strzelamy do wyskakujących ze wszystkich stron nazistów.

  Dodano: 08.12.09 23:13
  więcej
 • Flash Quake

  Flash Quake

  Dzięki tej gierce możemy zagrać w oryginalnego, kultowego Quake. Grafika, jak na tego typu produkcje naprawdę powala, grywalność zresztą też. Co tu dużo mówić – koniecznie zagrajcie!! Mała porada – trzymając wciśnięty lewy przycisk myszy możemy swobodnie zmieniać widok co naprawdę ułatwia celowanie!

  ZAGRAJ!

  Dodano: 08.12.09 23:10
  więcej
 • Bowling! Kręgle !

  Bowling! Kręgle !

  Lubicie grać w kręgle? Jeżeli tak to zapraszamy do zabawy! Gra ma całkiem fajną realistyczną grafikę, ale jest naprawdę trudna. Zanim nauczycie się w ogóle trafić w cokolwiek upłynie na pewno dużo czasu. Mały tips – aby trafić klikamy na kuli, przyciągamy ją myszką w swoją stronę, a potem z całej siły szybko na przód – teraz tylko odrobina wprawy w celowaniu i… viola!

  Dodano: 08.12.09 23:04
  więcej
 • Wake Up The Box

  Wake Up The Box

  Naprawdę wciągająca gra logiczna, w której musimy tak ułożyć klocki na planszy aby ich ruch obudził Pana Pudełko :-) To jednak proste tylko na papierze – aby przejść grę będziecie naprawdę musieli zdrowo się nagłówkować! Czasami rozwiązanie jakiegoś problemu jest naprawdę pomysłowe! Urocza gierka!

  Dodano: 07.12.09 23:21
  więcej
 • Infectonator

  Infectonator

  Gra w której naszym celem jest zarażenie ludzi na planszy morderczym wirusem, który przerobi ich w krwiożerczych zombie. Im więcej ludzi zginie tym więcej zdobędziemy punktów, które można przeznaczyć na rożne ciekawe ulepszenia ułatwiające grę. Jednym słowem bardzo ciekawa gierka, zupełnie inna niż wszystko co do tej pory widzieliście!

  Dodano: 07.12.09 23:13
  więcej
 • 3D Bedroom Decoration

  3D Bedroom Decoration

  Naprawdę fajna gra, w której możemy urządzić swój wymarzony pokój. Wybieramy meble, tapetę na ścianę a nawet plakaty i zasłony. Sterowanie jest bardzo proste – po prostu klikamy na elemencie jaki chcemy zmienić i viola! Szkoda tylko, że możliwości jest tutaj tak mało :-(

  Dodano: 06.12.09 19:46
  więcej
 • Sinterklass

  Sinterklass

  Gra w sam raz na święta! Wcielamy się w postać w samego świętego Mikołaja i doręczamy prezenty wprost do kominów. Po drodze przeszkadzają nam jednak ptaki, które jednak można wykorzystać do wskoczenia na wyższą platformę. Powodzenia! Sterowanie kursorami.

  Dodano: 06.12.09 19:39
  więcej
 • Sniper hunter

  Sniper hunter

  Czy jesteście naprawdę spostrzegawczy? Jeżeli uważacie, że tak, to zagrajcie w tę gierkę. Musimy odnaleźć kilku ukrytych wrogów i jak najszybciej ich zatrzeć. Czy uda się Wam odszukać na planszy ich wszystkich?

  Dodano: 06.12.09 19:29
  więcej