Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Ladybird Escape

  Ladybird Escape

  Kolejna gra typu Escape – musimy wydostać się z pokoju przy użyciu dostępnych przedmiotów. Sterowanie myszką – powodzenia!

  Dodano: 21.12.09 23:39
  więcej
 • Fly Hard

  Fly Hard

  Bardzo fajna zręcznościówka, w której sterujemy rakietą. Naszym zadaniem jest dostać się na orbitę, aby tego jednak dokonać musimy wykazać się sporą zręcznością i omijać rózne pojazdy łatające w powietrzu ale też zbierać power-upy porozrzucane po niebie. W przerwach między poziomami możemy dokupić do swojego pojazdu nowe części. Polecamy!

  Dodano: 21.12.09 23:35
  więcej
 • BM-REX

  BM-REX

  Tego jeszcze chyba nie było – gra ze szczerzącym żeby dinozaurem na… rowerze! Nie wierzycie? Zagrajcie sami! Sterowanie kursory, plus spacja do skoku.

  Dodano: 20.12.09 22:55
  więcej
 • Star world

  Star world

  Bardzo przyjemna platformówka, w której naszym celem jest zebranie wszystkich gwizdek porozrzucanych po planszy. Sterowanie – kurosy plus spacja, której używamy gdy chcemy skoczyć. Plansze, na których się bawimy są naprawdę ciekawie i pomysłowo zrobione a gra, jak na tego typu tytuły jest naprawdę duża i starczy nam na więcej niż jeden wieczór. Polecamy!

  Dodano: 20.12.09 22:49
  więcej
 • Stay afloat

  Stay afloat

  Musimy w taki sposób równoważyć ładunek na statku, aby ten nie zatonął. W tym celu korzystając z myszki dorzucamy na jego pokład ciężkie kule w takie miejsca, aby jak najlepiej zrównoważyć spadające z góry coraz to nowe kontenery. Proste? Może i tak, ale naprawdę wciąąąąąąga!

  Dodano: 20.12.09 22:42
  więcej
 • Ultimate Flash Sonic

  Ultimate Flash Sonic

  Udana konwersja klasycznego "Sonic the Hedgehog" z 1991 roku wzbogacone o trzy dodatkowe postacie: Cream, Knuckles i Tails. Poza tym drobnym dodatkiem gra jest dokładnie taka, jak przed laty, a więc z całą pewnością niezwykle grywalna. Polecam.

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.

  STRZAŁKA W LEWO / PRAWO  -  Poruszanie postacią
  STRZAŁKA W DÓŁ  -  Kucnięcie
  STRZAŁKA W GÓRĘ  -  Spojrzenie w górę
  SPACJA  -  Skok
  STRZAŁKA W DÓŁ + SPACJA  -  Turlanie się
  ENTER  -  Zatrzymanie gry

  Dodano: 18.12.09 19:12
  więcej
 • Hardboiled!

  Hardboiled!

  Zestaw 45 mini-gierek, które są bardzo proste, ale trzeba szybko działać i jeszcze szybciej myśleć, bowiem każda jest inna, a na rozwiązanie problemu przeznaczono zawsze zaledwie kilka sekund. Dasz radę skończyć wszystkie?

  Dodano: 17.12.09 19:31
  więcej
 • Dead Frontier: Night Two

  Dead Frontier: Night Two

  Druga część niezwykle klimatycznej, zręcznościowej odmiany gry Defence, opowiadającej o samotnej obronie przed nacierającymi hordami zombie. Udana i bardzo klimatyczna produkcja w którą powinien zagrać każdy fan takiej zabawy. Polecam.

  - -- --- -- -


  .:: STEROWANIE ::.

  W, S, A, D / KLAWISZE KIERUNKOWE  -  Poruszanie postacią
  SPACJA  -  Zmiana broni
  1, 2, 3, 4, 5, 6  -  Wybór broni
  R  -  Przeładowanie
  -  Zatrzymanie gry
  MYSZKA  -  Celowanie i strzał

  Dodano: 15.12.09 13:24
  więcej
 • A.L.I.A.S. Episode 3

  A.L.I.A.S. Episode 3

  A.L.I.A.S. to skrót od Artificial Lifefrom Intended for Assassination and Sabotage, czyli tłumacząc na nasz rodzimy język - Sztuczna forma życia przeznaczona do zabójstw i sabotażu. Główny bohater gry jest takim właśnie robotem, który w skutek wydarzeń z dwóch poprzednich części gry utracił pamięć. Teraz jego jedynym sensem istnienia jest zemsta na ludziach za to, co mu zrobili.
  Trzeci epizod tej histori jest jedną z najbardziej dynamicznych flashowyh strzelanin jakie powstały. Akcja nie ustaje tutaj ani na chwilę, nie ma więc powodów, by spuszczać palec ze spustu. Szukając zemsty przemierzysz świetnie zaprojektowane lokacje, okraszone ładną, lekko karykaturalną grafiką, a w tle usłyszysz ostrą muzykę zagrzewająca do walki. I w taki oto sposób, strzał za strzałem, zemsta w końcu się dopełni...

  - -- --- -- -

  .:: STEROWANIE ::.

  A / D  - Poruszanie postacią
  W / SPACJA  -  Skok
  S  -  Kucnięcie / Strzał (w pojeździe)
  A / D + S  -  Turlanie się
  S + STRZAŁ  -  Granat (w późniejszym etapie gry)
  MYSZKA  -  Celowanie i strzał
  K  -  Samobójstwo
  L  -  Powrót do menu głównego gry

  Dodano: 10.12.09 20:29
  więcej
 • Arcanorum

  Arcanorum

  Ciekawa gra, w której latamy przedziwną maszyną, wykonujemy różne zadania i walczymy z wrogami. Swój pojazd można ulepszać na dowolne sposoby, a gra jest naprawdę fajna, mimo nieco niewygodnego sterowania (kursory), spróbujcie sami! Mały tips – aby zadawać więcej obrażeń tak sterujcie pojazdem aby łańcuch kręcił się wokół Was i próbujcie nim trafić we wroga! Powodzenia!

  Dodano: 09.12.09 16:43
  więcej