Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
  • Ninja Ballers

    Ninja Ballers

    W każdym z poziomów musimy narysować drogę naszemu dzielnemu Nina, tak aby zdobył klucz i dostał się do zamkniętych drzwi. Sporo myślenia i główkowania. Całkiem fajne!

    Dodano: 29.12.09 21:05
    więcej
  • Princess Ariel

    Princess Ariel

    Ubieramy bajkową księżniczkę Ariel prosto z bajki Disneya! Miła odmiana po iluś ubierankach z pannami wyglądającymi jakby były świeżo wycięte z jakiejś japońskiej mangi :-)

    Dodano: 29.12.09 20:59
    więcej
  • Hannah Montana: Wireless Quest

    Hannah Montana: Wireless Quest

    Szukamy razem z Hannah Montana zagubionego notatnika. Mamy na to tylko 30 minut! Powodzenia! Sterowanie jest stosunkowo proste – kursory odpowiadają ruch postacią, spacja służy do przyjrzenia się danemu obiektowi zaś mysz do wykonywania innych akcji. Przydałaby się też minimalna znajomość angielskiego… Jednym słowem – przygodówka w sam raz dla miłośników tego serialu.

    Dodano: 28.12.09 22:17
    więcej
  • Garden Inventor

    Garden Inventor

    Kolejna gra typu Tower Defence, tym razem jednak bardziej kolorowa niż zwykle. Naszym celem jest bronienie ogrodu przed różnymi szkodnikami i owadami. Reszta wygląda już tak samo jak we wszystkich innych grach tego typu.

    Dodano: 28.12.09 22:13
    więcej
  • TizMe: Female

    TizMe: Female

    Niesamowicie rozbudowana ubieranka. Ilość kreacji przyprawia o zawroty głowy. Jest tutaj wszystko od koloru oczu i fyrzury, aż po buty, torebki i naszyjniki. Polecam.

    Dodano: 28.12.09 13:34
    więcej
  • Kolorowanka Shrek

    Kolorowanka Shrek

    Kolejna kolorowanka, tym razem malujemy kilka obrazków ze Smrekiem w roli głównej. Farby w ręce i do roboty!

    Dodano: 27.12.09 21:57
    więcej
  • Ubieramy kotka

    Ubieramy kotka

    Na brak ubieranek nie możecie chyba narzekać, ale co powiedzielibyście na grę tego typu, w której ubieramy słodkiego kotka? Jeżeli taki pomysł się Wam podoba, to po prostu zagrajcie w tą gierkę.

    Dodano: 27.12.09 21:51
    więcej
  • Civilizations Wars

    Civilizations Wars

    Grając w ten tytuł możemy naprawdę zapomnieć, że to „tylko” gra online. Piękna grafika, dźwięk, masa poziomów, oryginalny pomysł i masa możliwości czynią z tej produkcji jedną z najlepszych strategii online jakie znajdziecie w sieci. Naszym celem jest pokonanie wszystkich wrogów na mapie, aby jednak tego dokonać musimy przemyśleć każde swoje posunięcie i wybrać jak najlepsza strategię. Raj dla wszystkich taktyków i strategów. Polecamy! Civilizations Wars    Dodano: 27.12.09 21:47
    więcej
  • Kreacja na święta

    Kreacja na święta

    Świąteczna ubieranka z całkiem dużą ilością możliwości. Trudno chyba dodać coś więcej :-)

    Dodano: 26.12.09 22:34
    więcej
  • Battle of Lemolad

    Battle of Lemolad

    Gra nawiązująca do świetnego Puzzle Quest. Naszym zadaniem jest takie ustawianie klocków, aby trzy (lub więcej) takich samych znajdowało się obok siebie. Za udane kombinacje dostajemy różne surowce za które kupujemy nowe budynki i rekrutujemy armię. Jednym słowem – kapitalne połączenie gry logicznej i strategicznej. Uwaga- ten tytuł naprawdę wciąga!

    Dodano: 26.12.09 22:29
    więcej