Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Japanese baseball

  Japanese baseball

  Zabawna symulacja baseballu z uroczym kotkiem odbijającym piłkę w roli głównej. Proste, ale zabawne i całkiem grywalne. Czy trzeba coś więcej?

  Dodano: 05.01.10 23:50
  więcej
 • Park My Car

  Park My Car

  Prosta mini gierka, w której staramy się jak najszybciej zaparkować auto. Sterowanie kursorami. Wydaje się proste? Tak, ale wciąga! Zobaczcie sami!

  Dodano: 03.01.10 19:35
  więcej
 • The Sniper

  The Sniper

  Świetna wojenna strzelanka utrzymana w nieco komiksowym stylu. Jesteśmy snajperem i przeczesujemy mapę w poszukiwaniu wrogich żołnierzy, któryż eliminujemy z zimną krwią. Polecamy – to lepsza z gierek tego typu!

  Dodano: 03.01.10 19:30
  więcej
 • Just Married

  Just Married

  Kolejna ubieranka – tym razem musimy wystroić do ślubu młodą parę, nawet sporo możliwości a i tematyka trochę nietypowa.

  Dodano: 03.01.10 19:21
  więcej
 • Air Attack

  Air Attack

  Świetna oldschoolowa scrollowana strzelanka. Latamy samolotem i rozwalamy wrogów pojawiających się u góry ekranu. Klasyka w najlepszym wydaniu; ogromna grywalność i naprawdę, dobra szczegółowa grafika. Polecamy!

  Dodano: 01.01.10 23:19
  więcej
 • Poom!

  Poom!

  Wciągająca zręcznościówka, w której odbijamy piłeczkę. Utrudnieniem jest to, że za każdym razem platforma od której się odbija nasza kulka zmiana swój kształt. Dodatkowo musimy nią tak manipulować, aby łapać różne skarby i co pewien czas nasza kulka musi spać na znaczek z tarcza aby nabrała nowego rozpędu. Mała rada na początek - patrzcie na cień kulki a nie na nią samą : -)

  Dodano: 01.01.10 23:10
  więcej
 • Sandcastle

  Sandcastle

  Bronimy nadmorskiego zamku przed wrogą flotą. Wybieramy uzbrojenie i staramy się strzelać jak najcelniej dobierając właściwy kąt strzału i jego silę. Proste ale wciąga!

  Dodano: 30.12.09 22:53
  więcej
 • Alcohol & Ammo

  Alcohol & Ammo

  Zabawna gierka, w której próbujemy trafić jabłko leżące na głownie typowego amerykańskiego wieśniaka będąc jednocześnie sami pod wpływem alkoholu, utrudnieniem jest, że ręce się nam „nieco” trzęsą co ma czasami naprawdę „ciekawe” skutki ; -)

  Dodano: 30.12.09 22:44
  więcej
 • Air Traffic Chief

  Air Traffic Chief

  Ciekawa i nieco nietypowa gra, w której wcielamy się w rolę kontrolera ruchu powietrznego na lotnisku. Musimy w taki sposób wybierać tory lotów helikopterów i samolotów aby nie doszło do wypadku. Sterowanie jest proste – po prostu „chwytamy” dany samolot i rysujemy myszką trasę jego lotu.

  Dodano: 30.12.09 22:36
  więcej
 • Sindetamaruka

  Sindetamaruka

  Co tu dużo mówić – kolejna gra typu escape, w której musimy się wydostać z zamkniętego pokoju. Aby uruchomić grę, kliknijcie na japoński napis na czarnym tle…

  Dodano: 29.12.09 21:52
  więcej