Alfabetycznie: 0-9 A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U W V X Y Z
 • Famous star puzzle

  Famous star puzzle

  Bardzo fajne puzzle, w których układamy obrazki związane ze znanymi osobami. Do wyboru jest chociażby Britney czy Tokio Hotel ! Chyba każdy z Was układał kiedyś puzzle, więc jakieś specjalnie tłumaczalnie na czym polega zabawa jest w tym wypadku raczej niepotrzebne :-)

  Dodano: 20.01.10 23:31
  więcej
 • Civiballs 2

  Civiballs 2

  Bardzo przyjemna gra logiczna z uśmiechniętymi kulkami w roli głównej. Zwykle na każdej planszy mamy kilka kulek, z których część wisi na łańcuchach. Musimy je odczepiać w takiej kolejności aby kulki o danych kolorach trafiły do odpowiednich koszów. Może i brzmi prosto, ale czasami trzeba naprawdę długo pomyśleć zanim wymyśli się odpowiednią kombinacje ruchów.

  Dodano: 17.01.10 23:06
  więcej
 • Drinking cup designer

  Drinking cup designer

  Tworzymy własny wymarzony kubek – jednym słowem kolejna dekorowanka. Jednak – jak chyba przyznacie – trochej nietypowa. Miłej zabawy!

  Dodano: 17.01.10 23:05
  więcej
 • Królowa Śniegu

  Królowa Śniegu

  Pełna wersja jednego z najbardziej legendarnych FPS w historii – Heretic. W grze wcielamy się w rolę młodego wojownika imieniem Corvus, który musi obronić świat przed demonicznym Wężowym Jeźdźcem. Cała gra bazuje na podrasowanym silniku słynnego Dooma, ale jest utrzymana w realiach fantasy. Z wrogami będziemy więc walczyć głownie za pomocą magii. Jednym słowem klasyka – musicie zagrać!

  Oczywiście do uruchomienia gry potrzebny będzie nam jakiś emulator DOSu w rodzaju DOS Boxa.

  Dodano: 17.01.10 22:47
  więcej
 • Table Tennis

  Table Tennis

  Bardzo fajnie zrobiona, arkadowa symulacja tenisa stołowego. Masa zabawy gwarantowana! Polecamy!

  Dodano: 14.01.10 23:08
  więcej
 • Amanda Seyfried

  Amanda Seyfried

  Nowa ubieranka – tym razem, jak sama nazwa gierki mówi ubieramy znaną aktorkę - Amanda Seyfried. Wszystko utrzymane jest w bardzo ciekawej stylistyczne i grając mamy wrażenie, że czytamy kolorowy magazyn. Miłej zabawy!

  Dodano: 14.01.10 23:04
  więcej
 • Alice is Dead 2

  Alice is Dead 2

  Dziwna ale bardzo klimatyczna przygodówka w stylu escape. Poruszamy się po kilku planszach, zbieramy różne przedmioty i kombinujemy jak ich potem użyć. Jeżeli lubicie tego typu gry to będziecie zachwyceni.

  Dodano: 14.01.10 22:58
  więcej
 • Missile rush

  Missile rush

  Pamiętacie może Missile Command? Tak chodzi nam o tą starą gierkę, w którą być może zgrywaliście się przed ponad 20 laty. Jeżeli pamiętacie ten tytuł to pewnie spodoba się Wam i Missile rush. O co w tym jednak chodzi? Bronimy miasta przed atakiem rakietowym i staramy się zestrzelić wszystkich agresorów, nie wystarczy jednak szybko klikać, trzeba najpierw odpowiednio przymierzyć i myśleć w co się strzela, bo zawsze mamy ograniczoną ilość amunicji. Gra powinna się Wam spodobać, trzeba przyznać, że jest bardzo kolorowa i dynamiczna!

  Dodano: 13.01.10 22:42
  więcej
 • Nadia Catwalk Show

  Nadia Catwalk Show

  Bardzo nietypowa i ciekawa ubieranka, w której musimy jak najszybciej i najlepiej ubrać modelkę w danym stylu, tak aby zdarzyła wystąpić na wybiegu. Każdą kolację oceniają potem sędziowie a jeżeli zdobędziemy odpowiednią ilość punktów, to przechodzimy dalej. Masa ubrań i dodatków, kilka rożnych kolacji, świetna grafika i dźwięk. Uwaga - wciąga! Gorąco polecamy!

  Dodano: 13.01.10 22:30
  więcej
 • Non Non Adventures

  Non Non Adventures

  Platformówka, w której sterujemy zwinną wiewiórką i pomagamy jej zbierać smakowite orzeszki. Przyjemne dla oka i proste. Sterowanie kursorami, spacja do wyboru poziomu.

  Dodano: 13.01.10 22:21
  więcej